TBL 7. Hafta | Pınar Karşıyaka 73 - 79 Galatasaray CC

Re: TBL 7.Hafta | Karşıyaka : 73 - Galatasaray : 79

Bu maçı alabilmek bir mucizeydi...
Kaç hücum ribaundu aldılar biri yazarsa sevinirim...
Ama Rancik ve Jasaistis önderliğinde bu maçı kazandık...
Bu iki oyuncuya bir de Santiago eklenirse süper olacak...

Çok yaratıcı gösterilen beste hırsızları taraftarlarına Kaf Kaf mıdır Ayın Gayın mıdır nedir?
Selamlarımı yolluyorum.

Yönetim desteğinden sonraki ikinci maçta ikide iki helal olsun aslanlara.. Sıra İtalya'da.. Bir parantez de Eren Beyaz için açıyorum..Aldığı kritik ribauntlar çok önemliydi.. İyi savaştı..İlk kez bu kadar süre aldı bravo ona..

Bu güzel galibiyet için tüm TAKIMIMIZI yürekten kutlarım!
Fakat varsa bir Hucum ribaund istatistiğini yazabilirmi bir arkadaş...

Jasa/Rancik sagolsunlar. Eger biz bu kskyi 25 hucum ribaunduna ragmen ve pivotsuz deplasmanda yeniyorsak, su -5 puan silinince neler yapacagimizi herkes gorecek.. ksknin zavalli taraftari da aklisira hakemleri etki altina alarak kazanacagini zanetti, ama GALATASARAY RUHUNU unuttu..

Re: TBL 7.Hafta | Karşıyaka-Galatasaray

Bu zor günlerde bu galibiyetle başlamak çok güzel oldu. 12 yıldır deblasmanda yenemediğimiz Karşıyaka'yı yendik. Her türlü soruna rağmen. Haftaya Tofaş'ı da yenip seri galibiyetlker almalıyız. Sırasıyla oynayacağımız Tofaş, Daçka ve Antalya maçlarınıda alırsak Tahkimden de iyi sonuç çıtımı yapılacak transferlerle
başarılı oluruz.
Yarın Bayan Voleybolcularımız Karşıyaka ile oynuyor bir galibiyette onlardan bekliyoruz.

Biz Karşıyakayı kaç yıldır deplasmanda yenemiyorduk?

Önemli bir galibiyet oldu Galatasaray adına, tebrikler öncelikle. Galatasaray'ın attığı üçlük sayısının iki katından bile fazla üçlük attı Karşıyaka ama ikilik basket sayısında 22-12 gibi önemli bir üstünlük olunca kaybedilen avantajını kazandı tekrar Galatasaray. Birde Eren Beyaz'ı uzun zaman sonra tekrar izleme şansım oldu, pek değişmemiş oyun stili :)

rancikle-jasa savaşıyor maçı kazandırıyorlar,türk oyuncularımızda sadece onları izliyorlar maç bitimindede seviniyorlar çok bi şey yapmışlar gibi ne güzel istanbul beee..

Helal olsun ASLANLARIMIZA artık bu takımı yalnız bırakmamalıyız her maçta salonu doldurmamız gerekli.Taşın altına elimizi bizimde sokmamız lazım artık.

Ah Okan çevik ah, iye ile şu takım 1-2 takviye ile şampiyonluğa oynayacakken, şu mücadele verdiğimiz duruma bak. bakta utan

Eren Beyaz'ı tebrik etmek istiyorum geldiğinden beri ligte hiç bir maçta şans bulamadı. Karşıyaka maçında 14:58 dak. 4sa,(2say.2/5),3hrib,3savrib, 1tç, 2tk, 2f

8 sayı öne geçtiğimizde hakemlerin Karşıyaka'yı maça tekrar ortak etme çabasını anlayamadım.Masada düşürdüklerini sanıyorlardı ama bu takım düşmeyecek.sahada da düşmeyecek işte...Rancik ve Jasaitis'in oyununu güzelleştiren ve onlara pozisyonları ayarlayan türk oyuncularımızı da kutluyorum...Bu basketbol şubesinde yıllardır liseli yonetici ile liseli olmayan yönetciler,koçlar diye ikilik çıkarıldı.Şimdi bu sene yapılan da türk yabancı ayrımı...Bu forma için ter akıtan herkes zaferde yenilgide de pay sahibidir.Tebrikler tüm takım...