TBL 7. Hafta | Pınar Karşıyaka 73 - 79 Galatasaray CC

Re: TBL 7.Hafta | Karşıyaka : 73 - Galatasaray : 79

Maçın taktik teknik konuları umrumda değil.Ben oyuncuların yüzündeki o kazanma arzusuna hayran oldum.Herkes olaya sahiplenmiş.Ruhsuz oynamakla eleştirdiğim Murt Kaya bile bambaşka bir oyuncu olmuş.Bu takım düşmeyecek.Ve onu yalnız bırakmıycaz.

Jasa ve Rancık helal olsun ikinize.Umarım uzun yıllar bizimle kalırsınız.G.Saray'ın savaşan yüzüsünüz.Bu takımın kaptanı kesinlikle Rancık olmalı.

Son olarak bu takımı sabote eden herkesin 2 yakası bir araya gelmesin.Tüm beddualarım sizinle.

malesef 4.maçı seyircisiz oynayacaz.bunlar .antalya.tofaş.aliaga.ve.türktelekom maçları.seyircisiz.oynayacaz.

türk oyuncularımız resmen rancikle-jasaitisi izliyorlar seyirci gibi katkı vermek gibi bir huyları yok rancikle,jasa ile nereye kadar gideriz bilinmez....

çok öenmli mesajlar içeren bir galibiyet aldık.
Umarım jasa ve rancik seneye de takım da olurlar

ONUR MUCADELESİ: Karşıyaka 73 Galatasaray 79 Gelecek tepkilerden korkup ihraç kararı vermeyip - puana düşürülerek moralmen çökertmeye çalışan ve "nasılsa düşerler" diyen Feneresyona ve GS düşmanlarına OKKALI BİR TOKAT,gurur duyuyorum takımımla,gurur duyuyorum aslanlarımla.

Ayrıca o sahtekarlıkta kimin payı varsa onlara bir Galatasaray taraftarı olarak hakkımı helal etmiyorum.

Sercan Karabıçak' Alıntı:
türk oyuncularımız resmen rancikle-jasaitisi izliyorlar seyirci gibi katkı vermek gibi bir huyları yok rancikle,jasa ile nereye kadar gideriz bilinmez....
Açıkcası şaşırdım, bu mesajı 3. kez görüyorum...
Anladım, senin düşüncen, saygı gösreririm ama sürekli aynı şeyleri yazmak...????

Böyle saldırarak devam edelim küme düşsek kaç yazar be !! birde biz tahkime ne zaman başvuru yaptık yada ne zaman yapmayı düşünüyoruz ?

Takımımla gurur duyuyorum aklımda en çok kalan jasaitis top için tribünlere çıkmasıydı.12 Senedir yenemiyorduk 25 hucum ribanundu verdik.Cem akdağ yurt dışındaydı bilmeyenler öğrensin.Bu takım bu inançla yenilmesi çok zor

Ntvspor'un haberine göre maç sonunda atılan maddelerden birisi Wilkonsun'un çenesini yarmış.
Sahaya cep telefonu bozuk para çakmak hepsi atılmış..
Dost takım Karşıyaka'nın Bayramı Mübarek Olsun...
Can çıkar huy çıkmaz.

viewtopic.php?f=1&t=5914&start=90

Geçen seneki maçtan yazışmalar.Özgür ve Anıl abimizin ölümlerinin olduğu haftada başlayan dostluklardan sonra hangi Karşıyakalı'ya bu yakıştı sormak isterim ?

Galatasaray Cafe Crown Genel Menajeri Nur Gencer, yaptığı açıklamada, galip bitirdikleri maçın ardından takım oyuncularının saha ortasında toplandıklarını belirterek, ''Mağlup olan Pınar Karşıyaka seyircisi üzülmüş. Orada bizim de hatamız var. Ben oyunculara müdahale edemedim. Oyuncularımız sahanın ortasında toplandıktan sonra, bu sırada atılan yabancı maddelerden biri tesadüfen Wilkinson'un çenesine gelmiş. Önemli bir şey değil. Bir hastanede çenesine dikiş atıldı. Wilkinson, takımla birlikte saat 19.00 uçağıyla İstanbul'a dönecek'' dedi.

şimdi ne yapalım size kin güdüp 2 devre o salonda 12000 kişi küfür edelim yada koltuk mu fırlatalım..neyin peşindesiniz ve kim oluyorsunuz.gücünüz masum oyunculara yeter atın bakalım ama dikkat edinde ters tepmesin sonra..hadi federasyon en az 3 maç bekliyorum..

bu sezon ilk deplasman galibiyetimiz ve sağolsun fenerasyon sayesinde tbl de ilk maçımızı kazandık darısı önümüzdeki haftalara teşekkürler aslan yürekliler.(Benim için bayramın birinci günü bugün)

Sen hiç merak etme bu takım biraz daha seri galibiyet alsın, bu takımı ligde tutmak için o taraftar orayı doldurur sizin maçta da doldurur yeri gelir Kepez maçında da doldurur.

Öncelikle merhaba herkese.

Gerçekten gurur duyulacak bir mücadele sergiledik bugün. Bize küfür etmek dışında sesi soluğu çıkmayanlara, Galatasaray'ı küçük görme gafletine düşenlere, bu armanın "anka kuşu"nun ne demek olduğunu çok çok iyi bildiğini gösterdik.

Başta Rancik ve Jasaitis olmak üzere tüm oyuncularımızın emeğine sağlık.

Eğer eksi 5 puan geri iade edilirse ve en azından iyi bir 5 numara transferi yapılırsa bu takım kesinlikle bu ligde tutunur...

Onur mücadelemiz sonuna kadar devam edeceğe benziyor, Tebrikler ASLANLAR ...

Can Kırımlıoğlu' Alıntı:
Eğer eksi 5 puan geri iade edilirse ve en azından iyi bir 5 numara transferi yapılırsa bu takım kesinlikle bu ligde tutunur...

Onur mücadelemiz sonuna kadar devam edeceğe benziyor, Tebrikler ASLANLAR ...
-5 Puan geri iade edilirse yeni transferlerle playoff yaparız.

Eğer Can Akın savunmada Holston üzerinde daha sert ve yakın savunma olsaydı ve ribauntlarda kısalar en azından havuza düşen toplara müdahale etmeye çalışsalardı bu kadar havaya sokmaya bilirdik. Ve ribaundlarda ezilmezdik.

Doğru basketbol oynadık içeriye sürekli top indi ve penetrelerle boş oyuncuları bulup doğru şutları attık.

Mükemmel bir galibiyet, kenar yönetiminide ayriyetten kutluyorum. Rotasyonu çok iyi yaptılar.

Daçka'da yenilmiş, yarın Tofaş'da kaybeder ise lokum lokum :p

Böyle gereksiz polemikleri boşverin arkadaşlar, sonuçta bu ne Karşıyaka'nın ilk mağlubiyeti ne de Galatasaray'ın ilk galibiyeti. Herkes sağduyulu davranıp kendi takımını desteklemeli, sakin olalım biraz daha..

Karşıyaka gibi zor bir deplasmanı kazanmak hele de bu dönem de çok çok iyi oldu.. Oyuncularımızı tebrik ediyorum..

Arkadaşlar,

Bazı iletiler sildim. Silinen iiletilerin tamamı forum kurallarını ihlal etmiyor olabilir; fakat forum kurallaırnı ihlal ettikleri gerekçesiyle silinen iletiler sonrası havada kaldılar. Silmek zorunda kaldım. Anlayışla karşılayın lütfen.