TBL 7. Hafta | Pınar Karşıyaka 73 - 79 Galatasaray CC

Re: TBL 7.Hafta | Karşıyaka : 73 - Galatasaray : 79

Bülent arkadaşın üstüne fazla gitmeyelim. Sonuçta diğer elemanlardan farklı olduğu belli.

Kaza yapan arkadaşa gelince.. Başından çok ciddi darbe aldı çarpmanın etkisiyle. Cihazdan çıktı kendisi solunum yapabiliyormuş ama hayati tehlike devam ve ameliyat olamadı henüz..

Olayın nasıl geleceği belli olmuyor hiç. Belki de birkaç dakika önce bunun basına gelecek son insan olacağını düşünüyordu.. :(

Dua edelim yeter.. Gerisi allaha .

Bir ara charles gainse para atılmıştı o maç karşıyaka maçımıydı eurocup 4.cüsü olduğumuz sene?

Evet.Hakem Gaines'i oyundan atmıştı 1 sayı farkla yenilmiştik.(86-85 di sanırım)

Hani biz dost kardeştik niye attılar peki biz attıkmı onlara hiç kimseyi suçlamıyorum yanlış anlamayın sadece bilgi tazeliyorum.

Bülent, yazdığın forumun rengine ve kullandığın ifadelere dikkat etmelisin.

Karşılıklı tahrik edici ifadeleri bir kenara bırakalım, günün keyfini çıkaralım.

boenasdias sevgili dostlar,yolculuğa az bir süre kala,bu gün kazanılan maç sonrası,bakıyorumda bahar yelleri esiyor forumda .Arkadaşlar bu kazanmamız gereken bir maçtı kazandık,ama nasıl kazandık,25 hücüm ribandu vererek,bu tarz bir oyunu başka takıma verirsek bizi parkeden kazırlar.Transfer çalışmaları bayağı hızlı bir şekilde devam ediyor.

Bakın beyler bize destek lazım,destek sizden yapılması gerekekn sevgili abilerimizden.

İyi geceler.

Mithat Duran' Alıntı:
boenasdias sevgili dostlar,yolculuğa az bir süre kala,bu gün kazanılan maç sonrası,bakıyorumda bahar yelleri esiyor forumda .Arkadaşlar bu kazanmamız gereken bir maçtı kazandık,ama nasıl kazandık,25 hücüm ribandu vererek,bu tarz bir oyunu başka takıma verirsek bizi parkeden kazırlar.Transfer çalışmaları bayağı hızlı bir şekilde devam ediyor.

Bakın beyler bize destek lazım,destek sizden yapılması gerekekn sevgili abilerimizden.

İyi geceler.
Mithat Abi, kaç oyuncu alınacak. Fatih ve Gordon'da listede mi ? Tahkime başvuru yapıldı mı, ne gibi sonuç bekleniyor.

Takımın mücadelesini ayakta akışlıyorum,

Hafta içi Nur Gencerle konuştuğumuzda kesin yenicez demişti...Bir tebrikte yeni teknik ve idari kadroya..

Ama açık ve net 5 numara lazımmmm!!!!!

Büyük Başkan 5 numar transferi için çok acil bütçe lazım.Bu onur mücadelesinde geç kalmadan hareket etmek gerek!

5 numara lazım
5 numara lazım
5 numara lazım
5 numara lazım
5 numara lazım
5 numara lazım

Hemen lazım! Büyük başkan ve yönetiminin şubeyi önemsediğini görmek istiyoruz!

İlk önce bu bayram gününde gelen tüm taraftarımıza teşekkür etmek lazım.Maç başladığında salona girdik fakat iyi kötü güzel bir tribün yaptık.

Bülent Aydın bizim reislerimiz başkanlar var diyorsun.Fakat bizim karşı tarafımdaydınız sanıım.Maç içerisinde bizim sağ ve sol kolumuzdaki Karşıyaka taraftarları maç içerisinde ne zaman baksam bize hareket hakaret yağdırıp duruyorlardı.Reislerinizden biri oraya gönderemezmiydiniz?

Maç sonrasını da gördük ne kadar engellediklerini ama sağolsun Hasan abi Barış abi olsun bizi engelledi ve tahrik olmamızı sağladı.İyi ki varsınız abi ne diyeyim.Hiç bir şekilde küfürlü tezahürat ettirmeniz ayrıca sağolun.

Çıkışta yaptığınız tezahüratları tribün reisiniz yaptırmamıştır umarım.Gerçi dedikleriniz sözde kaldı orasına değinmeyelim=)

Nevizadeyi tüm karşıyakalılar İşaşkınlıkla izledi eminim.İyi bir bayramın 2. günü geçirdik teşekkürler Galatasaray!

uzun yıllar sonra karşıyakayı deplesmanda mağlup etmek bu halimizle çok önemli.
Teşekkürler aslanlarr
Radoslavvv RANCiik

Bu güne kadar forumumuzda son derece seviyeli yazılar yazmış bir insana bir sinirle söylemiş olduğu bazı sözlerden dolayı holigan muamelesi yapmak çok yanlış bence.

Ben Bülent Aydın'a laf etmedim etmem de sadece yapılan hareketlerden bahsettim çünkü sanırım o köşedekileri görmemiş.Neyse bu güzel mücadelenin sonucunu zehir etmeyelim.

Hüsnücan genele konuştum, konuyla ilgili son mesaj atan sendin sanırım onun için kabak senin başına patladı gibi oldu ama yok öyle bir durum. :)

Artık şu tartışmalara son verelim.

Bu arada maça giderken kaza geçiren İrfan kardeşimiz hala yoğun bakımdaymış.

Kaza geçiren arkadaşa geçmiş olsun acil şifalar..

Bu arada dün akşam maçın tekrarını izlerken hatırladım.. Jasaitis'in maçtaki tek asisti muhteşemdi.. Kesinlikle haftanın hareketlerinden biri.. İleri giderken, ileri bakarak geriye doğru arkasına pas attı noluyoruz dedim :) süper bir asistti gerçekten..

Özgür Erdoğan' Alıntı:
Kaza geçiren arkadaşa geçmiş olsun acil şifalar..

Bu arada dün akşam maçın tekrarını izlerken hatırladım.. Jasaitis'in maçtaki tek asisti muhteşemdi.. Kesinlikle haftanın hareketlerinden biri.. İleri giderken, ileri bakarak geriye doğru arkasına pas attı noluyoruz dedim :) süper bir asistti gerçekten..
bende gerçekten çok yararlı oynadı bu maçta bravo diyelim bütün oyuncularımıza artık bir transfer şart diğer haftaya kadar birde şu -5 puan silinse ..

-5 puanın silineceğini sanmıyorum. ama 8 maç hükmenden 5 maç hükmene inme durumu var. buda ligin ilk 2 maını hükmen kaybetmemiz anlamına gelir.

Sühan Cem' Alıntı:
-5 puanın silineceğini sanmıyorum. ama 8 maç hükmenden 5 maç hükmene inme durumu var. buda ligin ilk 2 maını hükmen kaybetmemiz anlamına gelir.

Aslında aynı hesaba geliyor tek bir farkla, Fenerbahçe'yi yenmiş oluyoruz.