TBL 7. Hafta | Pınar Karşıyaka 73 - 79 Galatasaray CC

Re: TBL 7.Hafta | Karşıyaka : 73 - Galatasaray : 79

En yakın rakiplerimize baktığımızda;

Daçka'yı saymıyorum, toparlamaları kolay görünmüyor.
Mersin bu hafta kazandı. Oyak ve Kepez kaybetti. Aliağa ve Tofaş da kaybederse bu takımlar ile 12 puan fark olacak.

Tabi cezamız indirime giderse de yine bu takımlar Play-Off sınırında. O zaman Play-Off yaparız. Çünkü üst tabaka dışındaki takımlar birbirine çok maç verir.

Valla bu kalp durur ama onlarla atmaz...
Karşıyaka taraftarına gelince dün neyse bugünde o, yani şaşırmadım...
FORZA GÖZTEPE... :)

TBF´nin idam fermanına, KSK taraftarının küfürlerine en güzel cevabı verdi oyuncularımız. Bundan daha güzel cevap olabilir miydi, hayır.

Bizi bu hale düşürenler, her akşam kafanızı yastığa koyarken huzurlu musunuz? Koskoca Galatasaray camiasını düşürdüğünüz duruma bakın.

Son sözüm şubedeki yapılanmanın ardından dümenin başına geçenlere: Ayinesi iştir kişinin, lafa bakılmaz. Ben transferden önce Federasyon nezdinde kulübün iyi temsil edilmesini beklerim.

Kendimi bi an Soma,Akhisar,Manisa forumlarında hissettim.Biz gidince oralara göz göz çekerler göztepe atkısı açarlar tam tersi durumda kaf kaf çekerler Karşıyaka atkısı açarlar.Forumda da bugün öyle bir hava var,12 senenin vermiş olduğu birikimle yüklenilme durumu ilginç geldi akşam akşam.

Bülent,Karşıyaka İzmir'in Fenerbahçesi'dir.Bu yüzden Galatasaraylıların Karşıyaka'yı sevmesini bekleyemezsin.Geçen seneyi hatırlatırsan o istisna idi.Karşıyaka'nın da Galatasaray'ı sevmediğini her İzmir deplasmanında görüyoruz.

Bülent, bizim rengimiz belli bize yanlış yapaman yanlış yapmamışızdır.
Dostluk ortamında bugun yapılanları Karşıyakalı olarak sen kendine yakıştırmıyor musun çok merak ediyorum ?

Sadece yukarıda verrdiğim linkteki yazıları okumanı tavsiye ediyorum.

Karşıyaka Karşıyakalıdır.Hiçbir kuluple adımızı anmayın.Geçen sene yapılanlar elbetteki çok inceydi,ancak biz ne dosttuz ne düşman bir nevi nötr hali.Gelen kardeşlerinize saygı duyuyoruz armalarının peşinden gelip destek veriyolar,cezamız neyse çekeriz sorun değil geçen sene 1 maçımız bile seyircisiz oynanmadı varsın bu sene 1 hafta evde oturulım,ben olayların fazla abartıldığını düşünüyorum.

Ferhat Yeşiltaş,kurban olsunlar abim sana.
Hakikaten bayağı fark varmış..

Bülent Aydın' Alıntı:
Karşıyaka Karşıyakalıdır.Hiçbir kuluple adımızı anmayın.Geçen sene yapılanlar elbetteki çok inceydi,ancak biz ne dosttuz ne düşman bir nevi nötr hali.Gelen kardeşlerinize saygı duyuyoruz armalarının peşinden gelip destek veriyolar,cezamız neyse çekeriz sorun değil geçen sene 1 maçımız bile seyircisiz oynanmadı varsın bu sene 1 hafta evde oturulım,ben olayların fazla abartıldığını düşünüyorum.
İstanbuldaki maçlardan önce geçen seneki Ayhan Şahenk maçını örnek gösterip biz dostuz diyeceğinizden eminim her sene öyle olur !

Siz sadece İzmir'de böyle olayları yapabilirsiniz zaten,bu arada bizim 12 yıllık bir kuyruk acımız yok.Biz sadece sizin İstanbulda dostuz diyip İzmirde erkek kesilmenize şaşırıyoruz o kadar.

Bülent Aydın' Alıntı:
Kendimi bi an Soma,Akhisar,Manisa forumlarında hissettim.Biz gidince oralara göz göz çekerler göztepe atkısı açarlar tam tersi durumda kaf kaf çekerler Karşıyaka atkısı açarlar.Forumda da bugün öyle bir hava var,12 senenin vermiş olduğu birikimle yüklenilme durumu ilginç geldi akşam akşam.
Bülent Aydın' Alıntı:

Rengimiz bellidir bizim de.Ayrıca forum Galatasaray forumu,herkes istediği biçimde Galatasaray'ı destekleyici mesaj yazabilir.Cezamız neyse çekeriz sorun değil demişsiniz de geçen sene İstanbul'daki maçta yok dostuz,yok hepimiz kardeşiz,kendi evine gelince küfretmek olmuyor işte.Benim oyuncumun çenesine 4 dikiş atılacak,neymiş sonra olaylar fazla abartıldı...

Bu arada sen varken yazıyorum bunları ;) Burası başka forumlara benzemez Galatasaray forumudur.

Bende birşey sormak istiyorum.Eğer orda polisler olmasaydı maça giden GSli kardeşlerimiz ve abilerimize sataşma gibi bir planınız olur muydu acaba ? Ya da onlara da madde yağdırır mıydınız ? Oyunculara yağdırdığınız gibi yani.

Olayı fazla abartmamak lazım Bülent Bey yenilginin verdiği duygular ile böyle mesajlar atmış.

Yalnız şunu hatırlatmak gerekir; Galatasaray ile Karşıyaka'nın birbirleri ile dostluk veya nefret gibi bir durumu olamaz çünkü Karşıyaka, Galatasaray'ın ayarı değildir. Karşıyaka güzel İzmir'in bir kulübüdür. Sadece o kadar. Daha fazlasını aramak ve Galatasaray ile dosttu düşmandı olayına girmek yersizdir.

Ben nerde olduğumun farkındayım Gazanfer Bey;

2 tarafında ortada acısı varken nasıl hareket etmemiz gerekiyorsak öyle hareket ettik.Ben size derdimi anlattım kiminis onayladı kiminis eleştirdi zaten bu oyunun güzelliği bu değil mi,bugün biz üzüldük siz sevindiniz yarın tersi olur.Ama şu bir gerçek Karşıyaka'nın tek kardeşi Karagümrük'tür.Forumlarda birbirimizi dinlemessek tribünlerde nasıl anlaşabiliriz.Ben bugün devre arasında Galatasaray bölümüne geçtim gelen insanların bir kısmı bizim semttendi güldük eğlendik.Ben birinci ağızlardan biliyorum tribündergiden şurdan burda okuyupta Galatasaray'a Fenerbahçe'ye bilenebilen insanlar var ve bunlar her tribünde,en ufak elektirklenmede olayın kontrolü kayboluyor.Wilkonson oyuncududan çok insan sonuçta tabiki üzüldüm ama olaylar oldu bitti cezamızı çekmekten başka birşey yapamayız bu saatten sonra.Abdi İpekçe'yi gelmek nasip olur inşallah 2. devre Galatasaray'da büyüklüğünü gösterip yeniden alkışlar bizi bizde aynaya baktığımızda utanarız yaptıklarımızdan eyvallah.

Emre Doğan' Alıntı:
Bende birşey sormak istiyorum.Eğer orda polisler olmasaydı maça giden GSli kardeşlerimiz ve abilerimize sataşma gibi bir planınız olur muydu acaba ? Ya da onlara da madde yağdırır mıydınız ? Oyunculara yağdırdığınız gibi yani.

Bizim başımızda da abiler vardır.(tıpkı tribününüzde bulunana reisler,abiler ,başkanlar gibi)Emin olabilirsin ki onlar istemedikten sonra hiçbir Karşıyaka'lı kardeşlerinize birşey tapmaz.

İsteseler yapacaksınız yani?

Bugün taraftarımızın birine araba çarpmış bu arada yoğun bakımda imiş.(Tribün Dergiden alıntı)