TBL 8. Hafta | Galatasaray CC 76 - 86 Tofaş

Re: Galatasaray - Tofaş (CANLI)

Beyler bu kadar kötülemeyın onlarda birer insan vede suanda inanılmaz bir sorumluluk icindeler cıkıp sahaya oynamak top kullanmak el tıtremeden yürek ister .Bu oyuncular suan sevdamızı temsil ediyolar onların sucu yok suc bizi bu hale getıren yardakcı serefsızlerde .... Tessekurler aslanlar yinede !!!

İsimlerini sayıp da boşu boşuna sinirlenmek istemediğim bir dolu Türk oyuncu malesef Türkiye'nin en büyük SPOR KULÜBÜNÜN kadrosundalar.Geçmiş teknik kadro ve idari kadronun da NELER YAPTIĞINI düşünürsek,bu oyuncular için teknik eleştiri yapmanın bir anlamı yok.Yönetimin ESERİNİ hep beraber 2.lige uğurlayacağız.BRAVO!!!

Darius Washington ve Murat Kaya acil gönderilmeliler acil... ya tamam arkadaslar... Hakem son dakikalarda yanlis sayi kararlari verdi tamam ama tofasin 1 saniye hücüm süresi kalmisken.. dariusun adamini pota altinda bombos birakmasi normalmi?? hemde pota altinda. Arti oyun kuruculukla bi ilgisi yok.. paslari cok kötü, ve charakteride basektbola uygun degil bence.. blok yiyor ardindan sinirini gidip rakip takimin oyuncusundan cikariyor.. gönderilmeli ..

Murat Kayaya gelince.. inanilmaz kötü bi oyuncu.. cok kötü sut tercihleri yapiyor.. tamam ara sira sansa giriyor ama genede cok kötü tercihler bunlar.. bizim dört oyuncumuz bizim yari sahadayken öne gidip 3 denemeleri cok yanlis.. macin son bölümlerindede iyice batirdi zaten.. penetreleride cok kötü.. gönderilmeli..

Bu takima acil pivot lazim.. adam smac kaciriyor üc gsli var pota altinda topu gene onlardan bi oyuncu aliyor... ve oyun kurucu lazim dariusun yerine.. evrene gelince.. bi o vardi gs adina sahada.. wilkinson en skoreriydi ama yinede onu pota altinda yetersiz buldum..

Şu kadar basit beyler,kızılcak bi durum bi olay varsa suçlu ne hoca ne de oyuncular bu kadroyu kim kurdu,bu takımı kim oluşturdu ve yapılmayan transferlerde kimin imzası var yönetimim,yönetim dışında kimsenin suçu yok....

eğer tahkim cezaları onaylarsa bu mağlubiyetle birlikte LİGDEN DÜŞMÜŞ bulunmaktayız...

sadece size teşekkürler was-jasa-rado-mike

olmaması gereken bir şey oldu ben de sinirliyim çok ama burda sinirle yazdığınız mesajları 2 gün sonra okuyunca kendilerine inanamayacak bazı sinirli arkadaşlar. O yüzden sakin olalım tamam rezalet oldu bu maçı vermek ama burayı okuyan başka takım taraftarlarına rezil olmaya gerek yok bence.

Tek suçlu bu kadroyu oluşturan yönetimdir,başka suçlu aranmamalı takımın güce ve kapasitesi bu,Murat kayadan Lebrdon james olmasını beklemeyin adamın kapasite bu kadar...

Şark kurnazlığı bu lafı söyleyeni çok iyi tanıyorum ben...

Bu laf Eyüp Yıldız'ın lafı yoksa siz o musunuz ?

Yok hani siz çok dürüstsünüz de bizde sorun var ya hani ben kurnazlık yapıyorum ya oradan geldi aklıma...

Tarih 27 Kasım 2009 saat 12 civarı ;

viewtopic.php?f=1&t=7716&start=0

Emre Yıldırmaz'ın açtığı konu,

Tarih 27 Kasım 2009 gene 12 civarı ;

http://forum.ultraslan.com/Oku.asp?Konu=21334&Sayfa=1

Eyüp Yıldız'ın açtığı konu...

Tesadüf mü yoksa bana bu hakaretleri eden kişi çok mu tanıdık...
İçimiz acıyor bu yalan dolanlara tıpkı kümeye düşmemiz gibi.

Re: TBL 8. Hafta | Galatasaray 76-86 Tofaş

Tek suçlu bu kadroyu oluşturan yönetimdir,başka suçlu aranmamalı takımın güce ve kapasitesi bu,Murat kayadan Lebrdon james olmasını beklemeyin adamın kapasite bu kadar...

Şark kurnazlığı bu lafı söyleyeni çok iyi tanıyorum ben...

Bu laf Eyüp Yıldız'ın lafı yoksa siz o musunuz ?

Yok hani siz çok dürüstsünüz de bizde sorun var ya hani ben kurnazlık yapıyorum ya oradan geldi aklıma...

Tarih 27 Kasım 2009 saat 12 civarı ;

viewtopic.php?f=1&t=7716&start=0

Emre Yıldırmaz'ın açtığı konu,

Tarih 27 Kasım 2009 gene 12 civarı ;

http://forum.ultraslan.com/Oku.asp?Konu=21334&Sayfa=1

Eyüp Yıldız'ın açtığı konu...

Tesadüf mü yoksa bana bu hakaretleri eden kişi çok mu tanıdık...
İçimiz acıyor bu yalan dolanlara tıpkı kümeye düşmemiz gibi.

20 gün önce siteye üye olup bana laf sokacak kadar tanıyorsanız kim olduğunuzu anlamama rağmen sizden de duymak isteriz.

Murat Ateş diye üye olayım bende en iyisi ;)

Şu takım Karşıyaka'yı 25 hücum ribauntu vererek yendi. 25 hücum ribauntu evet. Bu maçta pivot lazım diye bas bas bağıran takım için 10 gün boyunca bir tane transfer girişimi olmamış mı? Tahkim'e hiç bir girişim olmamış mı? Hani nerede Tahkim kararları?

Hiç bir yönetici çıkıp da hakkımızı aramaz mı? Karşıyaka maçında saçma sapan düdükler, bu maçta öyle düdükler. Hakemler iki haftadır hallediyor bizi. Hadi Karşıyaka'yı bir miktar anladım deplasman bilmemne de, kendi evindeki maçta hiç mi etkin yok? Anca birbirinizi yiyin, onu bunu kovun, Çetin Yılmaz'ı Dodo'yu getirin.

Murat Kayaymış, Polat Kocaoğluymuş... Basketçi mi ya bunlar!?! Murat Kaya çok ama çok büyük bir hayalkırıklığıdır! Her maç 4-5 tane top kaybı yapar (ve bunların 2-3 tanesi mutlaka çok kritik hücumlardır, bakınız geçen hafta Ksk maçında son periyot 8 sayı öndeyken ve belki de maçı orada koparacakken fast-breakte topu rakibe verip farkın erimesine yol açan pası), sanki çok bir bokmuş gibi bir ton şut atar sokamaz, bir ton drive yapmaya çalışır bir tanesini beceremez.

Polat Kocaoğlu da aynı şekilde, 2-3 dakika girer oyuna mutlaka BOMBOŞ şutlar yakalar bir tanesini sokamaz. Eh be kardeşim bir tanesini sok bari bir boka yara demezler mi adama! Zaten başka bir esprin yok, en iyi yaptığın işi de yapamaz mısın? Ondan sonra Fener maçından sonra parmak kaldırmasını çok iyi bilirsin ama, sanki çok katkı yapmışsın gibi!

Bayanlarda da aynı olay, erkeklerde de. YETER ARTIK YETER! Bu amaçsızlık, hedefsizlik, staff'ın yetersizliği, yönetimin basiretsizliği, yerlilerin kabiliyetsizliği bıktırdı beni YETER ARTIK!

ADAM OLUN ADAM!

Oyunculara fazla yüklenmemek lazım kanımca...Çünkü belirsizliklerin hergün dahada arttığı bir ortamda birşeyler yapmak kolay değil...Hergün biraz daha karışıyor bu şube,ayrıca daha bi çözümde bulunamadı yarın ne olacağı belirsiz...Tamam kazanmamız gereken bir maçtı,gününde olmayan oyuncularımız vardı falan filanda,bu krizi bir türlü yönetemeyip hergün bunu derinleştirenler bunun sorumluluğunu almalı...

Biz saf Anadolu delikanlısıyız aklımız cinliklere çalışmıyor o yüzden bilmiyordum ben.
Kimseye sorma gereksinimi de duymadım.
Zaten herkesin bildiği belli.Başkalarına en ufak sözlerine 1 ay ceza veren yönetim her nedense yeni üye olan Emre Bey'e ceza verme gereği duymadı neden acaba diye düşündürücü.
Mide bulandırıcı lafı demek ki çok güç bir laf değil ya da o da önemli değil Emin Yılmaz diye üyelik alınır yeniden ne de olsa.

Emre Bey, Eyüp ABi'yi severiz sayarız selam söyleyiniz gördüğü yerde gerek yok bu tür işlere.Adıyla gurur duysun saklamasın kendini altında her ne olursa olsun...

forumda savaş mı var biraz sakin lütfen...iyi mücadele etmedik ve yenildik fakat tahkim kararından sonra ne dersek diyelim ama daha karar çıkmadan olumsuz görüşlerle buranın da içini karartmayalım. bu arada murat kaya yüzünden kumanda çalışmıyo yere attım sinirle

Silmeyin şu iletileri.Murat Kaya ve Polat Kocaoğlu ikilisine basketbol bilgisi bakımından yetersiz demişsek ne olmuş? Haketmiyorlar mı?
100000000 kat fazlasını hakediyorlar.
Son kez söylüyorum istemiyorum ben bunları takımda.Kovulmaları için ne bekliyoruz.

Gerçekten büyük bir hayal kırıklığı :(

Bu maçtan 2 puan almalıydık hem moral açısından hem de özgüven açısından şiddetle galibiyete ihtiyacımız vardı olmadı...

Murat KAYA, oyununu soyadı gibi kaya bir şekilde oturttu gelişme sıfır... Pegasus'un veliahtıy(mışŞŞŞ) Oyuncu tercihleri son paslarda berbat ötesi, şutlarını söylemeyeceğim onlar resmen karpuz sallaması kendine de takıma da yazık ediyor resmen intihar ettirdi...

Jasaitis fark 4 sayı iken son periyotta şut pozisyonunda atmadı Darius'a çıkardı o da içeri penetre edip kaptırınca ve de ardından sayıyı yiyince çöktük...

Bugün Rancik cezalandırıldı resmen onun üzerinden 2 ya da en fazla 3 kez oynadık.

Kenar yönetimde Darius'u 4.periyot başı çok kenarda unuttu. Geç soktular.

Ama Okan ÇEVİK kurduğu bu 5 numarasız ve yaptığı tutarsızlık ile hepimizin ahını almıştır bu sonuçlarla bir yerlerine kına yaksın!!!

Artık puanlar geri verilmez ise 2.lige hazırlık yavaş yavaş yapılmalı.

Yazık ya şu şubeyi seçim yatırımı görüp içine ettiler...

Herkes eseri ile gurur duysun!..