TBL 8. Hafta | Galatasaray CC 76 - 86 Tofaş

Re: Galatasaray - Tofaş (CANLI)

sakin olun! bu takımdaki türk oyuncular süperdi de şimdi mi mükemmel oynayacaklar. eskiden iyi oynayan bir hüseyin, tufan, cüneyt vardı. hepsi gitti. elde bunlar kaldı. üzülerek söylüyorum ki şu anki kadro ligden düşer.

kaybetmememiz gereken bir maçtı.hakemler son dakikada ilginç kararlar verdiler.ama yapacak bir şey yok.sağlık iyi bir pivotla biz bu tofaşı bursada yeneriz.ben buna inanıyorum.çünkü bizden aşağıda bir takım.

kaybetmememiz gereken bir maçtı.hakemler son dakikada ilginç kararlar verdiler.ama yapacak bir şey yok.sağlık iyi bir pivotla biz bu tofaşı bursada yeneriz.ben buna inanıyorum.çünkü bizden aşağıda bir takım.

ya anlamıyorum nedir bu linç alışkanlığı? Siz gerçekten bu armaya aşıkmısınız yoksa içinizdeki öfkeyi nefreti kusmak için yer mi arıyorsunuz?

Haddimi aştıysam özür dilerim ama sabır da bir yere kadar.

Valla gençler çok heyecanlısınızda; kenarda Navarro,kleiza,bullock,lavrinovic,lakovic yok hocada bilir olsalardı oynatmasını elde avuçta bunlar var murat kaya var,polat var eren var yapcak bi şey yok......

Valla gençler çok heyecanlısınızda; kenarda Navarro,kleiza,bullock,lavrinovic,lakovic yok hocada bilir olsalardı oynatmasını elde avuçta bunlar var murat kaya var,polat var eren var yapcak bi şey yok......

hakemler işin mazereti bu takımın 10 basketini çalsalar karşı tarafa 10 basket hediye etseler Galatasaray bu takımı yenmeli yenemiyor hakemleri mazeret gösteriyorsa durum çok vahim demektir. bir an önce yönetim birşeyler yapmalı takım düşüyor.

evet kaybetmememiz gereken bir maçtı, ama kaybettik, bu oyuncuları da anlamak lazım, takım bu halde iken maça konsantre olmak çok zor.

Rancik ve Jasa dan katkı gelmeyince mağlubiyet kaçınılmaz oldu.
Tofaşı kutlamak lazım, hakkettiler.

Bugün takım kötüydü. Umarım Cem hoca kısa zamanda takımı toparlar ve acilen transferler lazım. yoksa gidişat kötü.

Furkan Şimşek' Alıntı:
ya anlamıyorum nedir bu linç alışkanlığı? Siz gerçekten bu armaya aşıkmısınız yoksa içinizdeki öfkeyi nefreti kusmak için yer mi arıyorsunuz?

Haddimi aştıysam özür dilerim ama sabır da bir yere kadar.

Farkında mısınız bilmiyorum ama bu maçları kaybedersen kümede kalamazsınız biliyorsunuz değil mi ? Artık birşeyler söylenmeli bu oyunculara izninizle.Tam maçı çevirecekken harcadığı salak salak toplar yüzünden maçı kaybettik.Bu adama laf söylemiyecemde ne yapıcam ben.Hadi şu ceza işleri olmasa anlarım.

ali sinan' Alıntı:
hakemler işin mazereti bu takımın 10 basketini çalsalar karşı tarafa 10 basket hediye etseler Galatasaray bu takımı yenmeli yenemiyor hakemleri mazeret gösteriyorsa durum çok vahim demektir. bir an önce yönetim birşeyler yapmalı takım düşüyor.
Ne alakası var şimdi 10 basket olayının maç ile. Biz haftaiçi yurt dışında maç yapıp gelmişiz, adamlar bütün hafta çalışmış dinlenmiş. Yani her açıdan baş baş takımlar oynadı. Denge çok az bozuldu. Bu dengeyide hakemler 2 hücümda bozunca bir takıma +4 bir takıma -4 sayı olarak yansıyor ve bu olay son 2 dakika içinde oluyor.
Bal gibide sonuca mücahale etti hakemler. Bunu atlayıp oyunculara saldırmak asıl vahim olandır.

murat kaya polat kocaoğlu bunlar kendilerine çeki düzen vermeli arkadaşlar; polat murak sanki zoraki oynuyor zorlayarak..... takım bu halde tamam ama biraz mücadele çok şey mi istiyoruz acaba..

tüm maçları kazanamayacağımız belliydi ama bu maçı kaybedeceğimizi hiç mi hiç düşüğnmemiştim fark hesaplıyordum