TED Kolejliler-Galatasaray (82-73)

Re: Casa TED Kolejliler-Galatasaray C.C

Tobb üniversitesine giden tüm araçalrla gidebiliriz herhalde topluca gidebileceğimiz en uygun ve en kolay erişimi olan yeri güvenpark

hafataya kadar bu sayı artar herhalde olmazsada artık öyle yaparız yalnız telekom biletixe geçti bunları herhalde salonda gişelerden alabiliriz

Bu sene daha maçlara gitmek nasip olmadı biletixe geçtiklerini söylediler ankamalldan almayı düşünüyordum biletleri ama gişelerde satış varsa bu iyi haber maç günü gişeden alırız artık güvenparktan minbüsler kalkması lazım tobb etü üniversitesinin spor salonu değil mi bu salon

Bir gece ansıızn giderseniz bende gelirim...:)

Hayatımız otobüslerde , trenlerde geldi , geçti , geçecek...

Peşindeyiz...

---

4'te 4 için ;

mcmvmi8.jpg

maça gitmeyi düşünenler için;Ankaralı Aslanlar her sene oldugu gibi gene maça organizasyon yapıcaktır.

Buradan haberleşiriz.

Bu iyi bir organizasyon zamanı gidiş dönüş zorlayacak ama öyle çokda aykırı bir yer değil

Re:

Emre Genc' Alıntı:
başka biri yok herhalde maça gitcek ikimiz buluşup gidelim bari :)
Salona gidiş programım belli olmadığı için şimdiden yazmam yanlış olur diye görüş belirtmedim. Gsbasket´ten birçok kişi maçta olur ama salona nasıl gider orası henüz net değil.

Bu arada bilet konusunda sıkıntı yaşanacağını sanmıyorum çünkü salonun kapasitesi 4.000 olarak görünüyor. Umarım bilet fiyatları uçuk olmaz da öğrenci kesiminden katılım yüksek olur.

Re: Re:

Onur Yavuz' Alıntı:
[quote="Emre Genc":adbd0]başka biri yok herhalde maça gitcek ikimiz buluşup gidelim bari :)
Salona gidiş programım belli olmadığı için şimdiden yazmam yanlış olur diye görüş belirtmedim. Gsbasket´ten birçok kişi maçta olur ama salona nasıl gider orası henüz net değil.

Bu arada bilet konusunda sıkıntı yaşanacağını sanmıyorum çünkü salonun kapasitesi 4.000 olarak görünüyor. Umarım bilet fiyatları uçuk olmaz da öğrenci kesiminden katılım yüksek olur.[/quote:adbd0]

bnm de kesin değil ama %90 gitcem ogün dersanem var bizimkiler dersaneyi ekmeme izin vermezler gibi duruyo ama bi yolunu bulup ekcem :) bilet fiyatları çok pahalı olmaz inş malum öğrenciyiz bütçemiz belli :) salona gidişi de ilerleyen günlerde hallederiz zaten..

ankarada ultraslanla büyük bir oluşum bilkentli aslanlar liseliler filan hepsi gelirse dolu salonda oynıyabiliriz.

Bizim maç saat 17:00 de görünüyor.Saati kesinlikle değişir,yoksa maçı Ntv vermez.Ben,saat 17:00 de Ntv'nin verdiği maç hatırlayamadım.

Re:

Yiğit Pazar' Alıntı:
Bizim maç saat 17:00 de görünüyor.Saati kesinlikle değişir,yoksa maçı Ntv vermez.Ben,saat 17:00 de Ntv'nin verdiği maç hatırlayamadım.
Maçı NTV büyük olsaılıklı vermez. Masraf etmek istemez. Büyük ihtimalle BJK-Mersin BŞB. maçını verir...

Re: Re:

Uğur YILMAZ' Alıntı:
[quote="Yiğit Pazar":a9b3b]Bizim maç saat 17:00 de görünüyor.Saati kesinlikle değişir,yoksa maçı Ntv vermez.Ben,saat 17:00 de Ntv'nin verdiği maç hatırlayamadım.
Maçı NTV büyük olsaılıklı vermez. Masraf etmek istemez. Büyük ihtimalle BJK-Mersin BŞB. maçını verir...[/quote:a9b3b]
ntv böle pislikler yapar . keske tbltv olsa da izlemek istediğimiz macları izlesek

bjk mersin maçını vermek onlar için mantıklı olanı zaten.bu 2 takımda bizi yenen bizden güçlü görünen takımlar daha kaliteli basketbol izlettireceklerini sanıyorlar akıllarınca.

Re:

Arda Öztürk' Alıntı:
ankarada ultraslanla büyük bir oluşum bilkentli aslanlar liseliler filan hepsi gelirse dolu salonda oynıyabiliriz.

ankaralı aslanlar-Altyapı her zaman orada.

Biletler,program belli olsun gidiş geliş konuşulur.

Arabası olmayan abilerimiz;kardeşlerimiz için biraz sapa kalabilir söğütözü.

Batıkent'ten servis yaparım arkadaşlar. Arabada 4 kişilik yerim var.

Bu maçı rahat almamız lazım. kolejde yerli oyuncu yok desek yeri var. Shields ile Dobie dışında etkili bir oyuncusu da yok. Bir yabancı daha almışlardı ama ondan pek memnun değillermiş. Gönderilebileceği konuşuluyor.

lise salonunda niye maç yapıyoruz onu anlamadım. Tobb yeni bir salon yaptı mı yoksa eski yükseliş salonu mu?

edit: neyseki incekteki liseye salonu bitiremediler galiba. Yoksa kalkıp oraya gitmek daha da zor olurdu.