TED Kolejliler-Galatasaray (82-73)

arkadaslar cumartesi saat 13.00 da karanfilde toplanıyoruz ankaralı aslanlar olarak önce terörü lanetlemek amacıyla bir yürüyüs yapcaz.ordanda topluca maca gidilecek.herkesin forma ve bayraklaryla gelmesini istiyoruz.

saat 13 çok erkan sanırsam yürüyüşe katılamayacam umarım maça yetişirm peki normalde maça harekat kaçta olacak vede nerden olacak karar verildi mi?

Danış KARAKAŞ' Alıntı:
Cumartesi gunu basketbol macindan once karanfilde bulusuyoruz.Hep birlikte teror u lanetlemek icin,bir ölüp bin dirildigimizi dosta dusmana gostermek icin,cumartesi saat 1 de karanfilde...

Söz konusu vatan ise gerisi teferruattir..

Ankaralı Aslanlar her zaman uzerine duseni fazlası ile yapar. Boşuna soylemiyoruz; Ne kadar övünsek az, Ankara deplasman sayılmaz...

danış abimizin yazısı.

Re:

Çağlar Torun' Alıntı:
[quote="Danış KARAKAŞ":c9d2a]Cumartesi gunu basketbol macindan once karanfilde bulusuyoruz.Hep birlikte teror u lanetlemek icin,bir ölüp bin dirildigimizi dosta dusmana gostermek icin,cumartesi saat 1 de karanfilde...

Ankaralı Aslanlar her zaman uzerine duseni fazlası ile yapar. Boşuna soylemiyoruz; Ne kadar övünsek az, Ankara deplasman sayılmaz...

danış abimizin yazısı.[/quote:c9d2a]
yaw gelebilsem gelecem bu nedemek şimdi .

Re:

Fuat Eraslan' Alıntı:
saat 13 çok erkan sanırsam yürüyüşe katılamayacam umarım maça yetişirm peki normalde maça harekat kaçta olacak vede nerden olacak karar verildi mi?

sanırım 4 gibi maça gitmek üzere yola çıkılır.teröre lanet yürüyüsünden sonra karanfilden topluca gidilcek.

Re: Re:

Mert Han' Alıntı:
[quote="Fuat Eraslan":4145c]saat 13 çok erkan sanırsam yürüyüşe katılamayacam umarım maça yetişirm peki normalde maça harekat kaçta olacak vede nerden olacak karar verildi mi?

sanırım 4 gibi maça gitmek üzere yola çıkılır.teröre lanet yürüyüsünden sonra karanfilden topluca gidilcek.[/quote:4145c]
eyvallah beraber gitmek güzel olacak olmadı salonda görüşürüz :) 8)

Fuat Eraslan' Alıntı:
[quote="Mert Han":27c0a][quote="Fuat Eraslan":27c0a]saat 13 çok erkan sanırsam yürüyüşe katılamayacam umarım maça yetişirm peki normalde maça harekat kaçta olacak vede nerden olacak karar verildi mi?

sanırım 4 gibi maça gitmek üzere yola çıkılır.teröre lanet yürüyüsünden sonra karanfilden topluca gidilcek.[/quote:27c0a]
eyvallah beraber gitmek güzel olacak olmadı salonda görüşürüz :) 8)[/quote:27c0a]

insallh tobb spor salonunun kapasitesini bilmiyorum ama ankaralı aslanlar,bilkentli,gazili,çankayalaı,lise tayfası...vs o salonu doldurcaz.

Re: Casa TED Kolejliler-Galatasaray C.C

spor_merkezi.jpg
sanırım bu salonun hali universitenin web sitesinden alınmıştır

Fuat Eraslan' Alıntı:
[quote="Çağlar Torun":8fe10][quote="Danış KARAKAŞ":8fe10]Cumartesi gunu basketbol macindan once karanfilde bulusuyoruz.Hep birlikte teror u lanetlemek icin,bir ölüp bin dirildigimizi dosta dusmana gostermek icin,cumartesi saat 1 de karanfilde...

danış abimizin yazısı.[/quote:8fe10]
yaw gelebilsem gelecem bu nedemek şimdi .[/quote:8fe10]

Kimsenin size bişey dedığı yok zaten.

uA-Ankara koordinatörünün açıklaması diye alıntıladım.

...Bu maçı da kazanıp liderlik koltuğundaki yerimizi iyice sağlamlaştırırız İnşallah...Ama bence dikkatli olmamız gerekir...Geçen sene Ahmet Cömert'te ne olduğunu anlayamadık 91 sayı yedik bu takımdan...Gerçi bu sene her şey çok farklı...Ama temkinli olmamız gerekir...:)

bu salon sankı yeni yapılmısa benziyor cok güzel bi salon

Yahu kimsenin dikkkatini çekmiyor galiba.Ne biçim salon ne biçim tribün orası yahu.Sahanın arkasına yarım idman sahası yapmışlar tamamda tribün niye öyle oturmuş.

Re:

Murat İnal' Alıntı:
Yahu kimsenin dikkkatini çekmiyor galiba.Ne biçim salon ne biçim tribün orası yahu.Sahanın arkasına yarım idman sahası yapmışlar tamamda tribün niye öyle oturmuş.
İnsan oraya oturunca aşağıya düşecekmiş hissine kapılıyor. :)

Bu salonda oynanacağını zannetmiyorum. Koskoca 1. lig maçı burada oynanmaz herhalde. Oynanmamalı da. :?

Salon, 1,5 salon izlenimi veriyor. Arka taraf ne öyle!

Üşenmedim, koltukları saydım. :)

Kabataslak, görünen kısımda 550 (?) koltuk var. Karşıda da o kadar olsa, tribün 1000 - 1100 kişilik. :?

Yok ya, burası olmaz herhalde.

Gerçi üniversitenin sitesinde başka da salon görünmüyor ama... :roll:

ayrı salonları yoksa bizim okuldan biliyom okulların salonları okadar anca odtu nunkide yakklasık olarak o kadar hatta o kadar bile yok

1000kişi kabul etsek şöle adam gibi bagıran 300-400 kişi olsak salon cehennem olur.

Tek sayan manyak ben değilmişim.Gerçi 483 tane saydım ben ama olsun :)
Onur BALCI' Alıntı:
Üşenmedim, koltukları saydım. :)

Kabataslak, görünen kısımda 550 (?) koltuk var. Karşıda da o kadar olsa, tribün 1000 - 1100 kişilik. :?

Yok ya, burası olmaz herhalde.

Gerçi üniversitenin sitesinde başka da salon görünmüyor ama... :roll: