TED Kolejliler-Galatasaray (82-73)

Saat 13.30 a kadar dersanem var eğer maç o vakitlerde başlamazsa bende gelirim ama salona nasıl ulaşacam bilmiyorum.Eğer böyle organizasyonlar olacaksa benide dahil edermisiniz.Takımımız 2 kere geliyor zaten kaçırmak istemem

arkadaşlar ben afyon dan gelmeyi düşünüyorum.bana yardım edecek olan varsa sevinirim.(en azından salonun hangi semte bağlı olduğunu ve neyle gidebileceğim konusunda yardım ederseniz çok makbule geçer.)

Maç günü herzamanki gibi kızılayda toplanıp toplu gelmek planlanıyor hem de şehitlerimiz için yürüyüş düşünülüyor.

Re: Casa TED Kolejliler-Galatasaray C.C

Fatih Horzum' Alıntı:
Tobb üniversitesine giden tüm araçalrla gidebiliriz herhalde topluca gidebileceğimiz en uygun ve en kolay erişimi olan yeri güvenpark

yürüyerek kızılaydan uzak olmazmı malum soğütozünde. :)

Onur BALCI' Alıntı:
Ne sorunlu salonmuş.

Bizimki (Ankara Atatürk) Ankara'nın meydanına 5 dakika uzaklıkta. :) Her yerden araç var. :p

Galatasaray - Alpella başlığına yazmıştım Ayhan Şahenk için. :?

Bir daha gereksiz konuşmayacağım (yazmayacağım). :)

Salona nasıl gidilir, bilmiyorum. Bir yer belirleyip topluca gitmek, en iyisi.

Fuat Eraslan' Alıntı:
[quote="Fatih Horzum":76ed9]Tobb üniversitesine giden tüm araçalrla gidebiliriz herhalde topluca gidebileceğimiz en uygun ve en kolay erişimi olan yeri güvenpark

yürüyerek kızılaydan uzak olmazmı malum soğütozünde. :)[/quote:76ed9]

Ben aracımı buldum söğütözüne en kolay ulaşım olarak minübüsler güvenparktan kalkıyor tobb etü den geçenler dediniz mi gösterirler zaten taksi tutarsanız 16 milyona götürür kızılaydan yalnız biletler salonda satılıyormu öyle bir sorun var daha önce o salona giden var mı bilet temini konusunda sıkıntı yaşamasak

biletleri haftaiçi ögrenırız.

cumartesı gunu saat1de kızılayda toplanılcak şu anki plana göre;müsait olanlar yalnız gitmek istemeyenler gelebilir.

Ankaralı arkadaşlar şu salonu bilmeyen kardeşlerimize yardımcı olsak diyorum.

ankaradaki taraftarlarımız gereken kalabalıgı saglıycaklardır diye düşünüyorum
benim hedefim besiktas macına kadar 7/7 yapabilmek
o yüzden kazanmamız gereken bi maç

5. hafta ayhan şahenkte taraftar sayısında da ciddi artış olucaktır diye düşünüyorum
kazandıkça artıcak bu kalabalık 8. hafta beşiktaşı akatlarda yendikten sonra 9. hafta salonu doldurucak diye tahmin ediyorum :)

umarım düşündüğüm gibi olur..

Re:

Fuat Eraslan' Alıntı:
odtu dolmuşları ordan geçiyor hergün geçiyorum onunden armadann ordan yürüyerek gidilebilir sanırım

biraz uzak kalır armada yürüyüş mesafesi olarak;ama grup olarak geliyorsanız eglenceli olur..:)

Bunun haricinde eyüp yıldız'ın da dediği gibi bilmeyen abilerimize kardeşlerimize yardımcı olabiliriz.Kızılaydan gelme imkanı olanlar;dersane cıkışı vs gibi durumu olanlar ankaralı aslanlar ile gelebilir hem de toplu gelinicegı için daha ucuza gelmiş olurlar.

Onun haricinde bahcelievlerden gelicek olanlar bana ulaşabilir özelden.

Tunalıdan gelicek olanlar varsa gene aynı şekilde yazsın;yardımcı olalım.

evet ortak bir metini herkez atmalı bence ve nereye mail atacağımız konusunda bilgilenebilirsek iyi olur hep galatasarayın maçlarında bir süpriz oluyor ve maç verilmiyor !

arkadaşalar maça bende gelmek istiyorum ama salonu v söğütözünü bilmediğim için nasıl ulaşacağımı bilmiyorum.yenimahallede oturuyorum.

yardımlarınızı bekliyorum.yenimahelleden salona nasıl gidebilirim.??????

Re:

Semih Ural' Alıntı:
ankaradaki taraftarlarımız gereken kalabalıgı saglıycaklardır diye düşünüyorum
benim hedefim besiktas macına kadar 7/7 yapabilmek
o yüzden kazanmamız gereken bi maç

5. hafta ayhan şahenkte taraftar sayısında da ciddi artış olucaktır diye düşünüyorum
kazandıkça artıcak bu kalabalık 8. hafta beşiktaşı akatlarda yendikten sonra 9. hafta salonu doldurucak diye tahmin ediyorum :)

umarım düşündüğüm gibi olur..
Fikstüre ve takvime baktım.17-18 Kasım'da erkek takımı içerde Daçka ile,bayan takımı içerde Beşiktaş ile oynuyor.O haftasonuna erkek takımı 6/6,bayan takımı 2/2 ile gelirse -ki KSK dışında bu planı suya düşürecek takım gözükmüyor- ve maçlar arka arkaya programlanırsa kapalı gişe olur salon.
Baya bir ileriyi planladım,takımlar mahcup etmez umarım. :)