Tekel-Galatasaray : 48-73

gs ilk beşi bnce şöle olmalı 1.perivot mitchhel,fatih,murat kaya,mcgovan,tolga
2.perivot:mithat,burak,cemal,holman,tufan
3.perivot:mithat;mitchell,tolga,holman,mcgovan
4.perivot:mitchell,tufan,murat kaya,mcgovan,fatih

husnucanardil' Alıntı:

Aklıma birden Minik Takım maçlarımız geldi. Kadrodaki herkesin süre alması icin ilk 3 periodda her periodda farklı oyuncularla mücadale edilirdi, en son period ise hoca daha önce kullanmıs oldugu en iyi 5 ini sahaya sürerdi. Bu da genelde ilk period daki 5 i olurdu.
Yıl 1985-1986 falan :)

Tekel Deplasmanına yani Haldun Alagaşa toplu halde gidilecek mi, gidilecekse nereden hareket ediyoruz...?? bilğisi olan yazsın plss..

MalibudA

husnucanardil' Alıntı:

tekel bu sene ligin en zayıf halkası ama zaman zaman ritim tutturduklarında etkili olabiliyorlar

özellikle ilk periyotta yazdığın kadro açıkcası biraz dengesiz olmuş tekel gibi özellikle uzun rotasyonu kötü hatta hemen hemen hiç olmayan bir takıma karşı holman ı benchte oturtmak ne kadar mantıklı sence ?

ARdaQue' Alıntı:
Aklıma birden Minik Takım maçlarımız geldi. Kadrodaki herkesin süre alması icin ilk 3 periodda her periodda farklı oyuncularla mücadale edilirdi, en son period ise hoca daha önce kullanmıs oldugu en iyi 5 ini sahaya sürerdi. Bu da genelde ilk period daki 5 i olurdu.
Yıl 1985-1986 falan :)

Abı orda 85-86 da Trabzonda 2000 yılında oldugna sahıt oldum :)
Bızım hocamız da ole yapardı :? Tam takımın sana ıhtıyacı var gıremıon :?
Ah gunler artık yaslandık :)
Ayrıca ılk kez boıle bı konu gordum :D perıot perıot oyuncu tercıhlerı :D
Ya adam belkı sakat belkı formsuz :)

Fatih Solak'tan sağlam olduğu takdirde çok büyük bir patlama beklediğim maçtır Tekel maçı.Bu arada artık birileri maç tarihleri ve saatleri konusunda federasyonu uyarmalı.Ben şahsen bu yıl da saat ve tarihleri tartışmak istemiyorum

Maç günü ve saat'i hafta içi federasyon belirleyecek.. maçın yeri tekel spor salonunu değiştirmediyse. Ümraniye Haldun Alagaş Spor salonunda yapılacak... Haldun Alagaş spor salonuna ulaşmak isteyen arkdşlarıma...

Adres : Alemdağ Cad. Türk Telekom Fabrika yanı, Son durak ÜMRANİYE

Telefon : 0 216 523 13 17 - 18

Ulaşım : 9, 9A, 9Ç, 9D, 9Ş Nolu İETT araçları.

valla ozellikle pota altı oyunlarında cok buyuk ustunluk kurcagımızı deusundugum bir mac ozellikle ust sıraları hedefliyor isek bu tur zayıf kabul edebilcegimiz rakıplere karsı mac bırakmamamız lazım

Minik ve kücük maclarında aynı kural hala gecerli. İlk 2 periyot farklı 5 cıkıyor, ancak son 2 oyuncu icin süre kısıtlaması yok, girip 2 sn. oynayıp cıkıyorlar, cok daha sinir bozucu .. :( :?

arsameia' Alıntı:
Minik ve kücük maclarında aynı kural hala gecerli. İlk 2 periyot farklı 5 cıkıyor, ancak son 2 oyuncu icin süre kısıtlaması yok, girip 2 sn. oynayıp cıkıyorlar, cok daha sinir bozucu .. :( :?

Senin için farkeden birşey yok ki, nasıl olsa saat hiç durmadan işliyor :roll:

bu maçı yeneceğimiz için holman sakatlıktan yeni çıkmış ne gerek oynatmaya hem cemal ve mcgovanla daha ii anlaşılır die düşünüorum