Tekel-Galatasaray : 48-73

Seyircisiz oynayacağımız maçlarında vrilmeme ihtimalini göz önüüne alırsak , bayağı hasret kalıcaz ama Ntv bilir herhalde bizim maçımıza daha çok reklam alabilirler ;)

Herkesin dikkatine..!!!!!

Arkdaşlar 1.sayfada bakarsanız ben dedimki baş programını hafta içi federasyon belirleyecek die.. kim dedi cumartesi yapılacak maç...

Tekrar söylüyorum ....

Tekel - Galatasaray C.C. Maçı 8 Ekim Pazar günü Saat : 16,00 da
Ümraniye Haldun Alagaş Spor salonunda.......

Ulaşım..

Adres : Alemdağ Cad. Türk Telekom Fabrika yanı, Son durak ÜMRANİYE

Telefon : 0 216 523 13 17 - 18

Ulaşım : 9, 9A, 9Ç, 9D, 9Ş Nolu İETT araçları.

Federasyon programı.....

http://www.tbf.org.tr/tbfweb/tbfweb2.ns ... L_WEB_View)/B451B310F0D92B4BC22571FD0048A414?OpenDocument

arkadaşlar bjk maçının wermesinin sebebi bnce bjk in maçının daha önmli olması galatasaray maçı bnce hem 16 da we de daha güzel geçmesi yönnden haksızlık yapıldığını düşünüorum

Tekel'in kupadaki halini görünce bu maçın vermediği için NTV'ye kızamıyorum.
Tekel'in durumu çok kötü.Uzun süre kapanma tehlikesi yaşadıkları için geçen seneki o güzelim kadroları dağıldı.Kadro Türk oyunculardan kurulu.Mehmet Kahyaoğlu,Emre Ekim ve Gökhan Üçoklar bildik oyuncuları.Başlarında Serdoğan Ersözlü var.Doğru düzgün takviye yapmazlarsa geçen seneki İTÜ'den farkları olmaz.
Kupadaki performansımız ortada.Gün geçtikçe iyiye gidiyoruz.Bu maçı rahat geçeriz.Ben de salonda olacağım bir aksilik olmazsa.

Halil Üner öyle bir güvensizlik yarattı ki Koch gibi Tekel'i rahat geçeriz diyemiyorum.Bu kadronun normal şartlarda Tekel'i geçmesi lazım.Ümraniye'de olmak lazım..

Malesef Dersane faktörü yüzünden maça gelemiyorum
Umarım gecen seneden cok farklı Mücadeleci savunmacı saglam bir oyunla lige baslarız
Galibiyet Kaçınılmaz ;)

Bahtsizbedewi' Alıntı:
Pazar görüşürüz... (maçtan sonra iftara akarız :p )
arkadaşlar meraba. biletleri
maç günü oradan mı alıcaz
bilgisi olan var mı acaba
bi aydınlatırsanız iyi olur...

CemGSCem' Alıntı:
Halil Üner öyle bir güvensizlik yarattı ki Koch gibi Tekel'i rahat geçeriz diyemiyorum.Bu kadronun normal şartlarda Tekel'i geçmesi lazım.Ümraniye'de olmak lazım..

kesinlikle her zaman sezonun ilk maçları zor olmuştur mutlaka takımımızın yanında olmalıyız !!!

takımdan beklentilerimiz bu sezon diger sezonlara göre cok daha büyük insallahj hedefledigimiz yerlere ulaşmak için cıkacagımız ilk müsabakayı alırız
:atki

takımı küçümseyip biz bunları ne de olsa yeneriz havasına girilirse kaybedilir maç tekel kötü bir takım değil sadece son anda ligde kalacakları belli olduğu için eldeki kısıtlı imkanlarla yabancısız bir kadro kurdular ama oyuncular çok mücadele ediyor sahada o yüzden en ufak bir boşlama da sükut-u hayal olur valla

Cem Coşkun . . . 12.02.1986 2.09 Türkiye
5 Cihan Mumcuoğulları . . . 1983 2.08 Türkiye
4 Emre Ekim . . . 10.08.1980 2.06 Türkiye
3 Gökhan Üçoklar . . . 12.03.1976 1.98 Türkiye
2 Gürol Karamahmut . . . 1980 1.95 Türkiye
Mehmet Aktekin . . . 1987 1.90 Türkiye
1 2 Mehmet Kahyaoğlu . . . 12.11.1976 1.90 Türkiye
5 Mesut Ademoğlu . . . 2.08 Türkiye
3 4 Murat Göktaş . . . 22.01.1987 2.03 Türkiye
2 Orhan Tatlıtuğ . . . 1988 1.93 Türkiye
1 Volkan Başaran . . . 1981 1.92 Türkiye

bu da tekelin kadrosu