Tekel-Galatasaray : 48-73

ya maçı ntvden izleyebiliyomuyuz ben sinopta olduğumdan tabiki maça gelemeyecem ama nolur oraya yakın olanlar gitsin ve takımımızı desteklesinler ya artık 50 100 kişiye oynamalarımızı bırakalım şöle bi 200 300 arasında seyirci tutturursak müthiş olur işallah bakalım
ntv veriyomu bizim maçı

gs cafe crown' Alıntı:
ya maçı ntvden izleyebiliyomuyuz ben sinopta olduğumdan tabiki maça gelemeyecem ama nolur oraya yakın olanlar gitsin ve takımımızı desteklesinler ya artık 50 100 kişiye oynamalarımızı bırakalım şöle bi 200 300 arasında seyirci tutturursak müthiş olur işallah bakalım
ntv veriyomu bizim maçı
wernmio arkadaşım ayrıca bizim hedefimizde 200 300 arası deil şunu anla inşallah deplasman içnde konuşuosundur bu galatasaray takımı 50 kişi ile oynayamaz türkiyenin her yerinde seyircimiz war wede maç ankarada dalga geçiosundur die düşünüorum

gs cafe crown' Alıntı:
ntv veriyomu bizim maçı
ayrıca ekliceğim şu herkes artık basketi sewio türkiye bize basketi sewdirmeenleri sewdirdi helal olsun o 12 cesur yüreğe

husnucanardil' Alıntı:
wernmio arkadaşım ayrıca bizim hedefimizde 200 300 arası deil şunu anla inşallah deplasman içnde konuşuosundur bu galatasaray takımı 50 kişi ile oynayamaz türkiyenin her yerinde seyircimiz war wede maç ankarada dalga geçiosundur die düşünüorum

arkadaş dalga geçmiş olabilirde sen maç ankarada dierek ne anlatmaya çalıştın anlamadım valla..

istanbulda yazıcaktım arkadaşım sen ne sanıosun istanbulu sence soraım sana istanbulda yaşayan kaç tane galatasaraylı wardır 50 kişi mi?anlatamadım glba artık insanlar baksetbolu sewiolar

husnucanardil' Alıntı:
istanbulda yazıcaktım arkadaşım sen ne sanıosun istanbulu sence soraım sana istanbulda yaşayan kaç tane galatasaraylı wardır 50 kişi mi?anlatamadım glba artık insanlar baksetbolu sewiolar

Ankara yazmanı sordum sadece..

Kaç kişinin basketbolu sevdiğini bilmiyorum açıkçası...

Bu maçı bilemem ama evimizde oynayacağımız maçlara geçen sezon ki kadar yani en az 500 kişi gelecektir...

husnucanardil' Alıntı:

Sağlam gelecek 300 kişiyi küçümsememek gerek. 10 kişi ile sağlam bağıran taraftar bile maçın kaderini etkileyebilir. (Bkz 2 sezon önceki Kolej maçı. )

Not: Sanırım klavyende "v" harfi bozuldu yerine mecburen "w" harfini kullanıyorsun. Türkçemizin katledilmesine seyirci kalmaktansa sana bir klavye hediye etmek isterim !

onuryavuz' Alıntı:
Sağlam gelecek 300 kişiyi küçümsememek gerek. 10 kişi ile sağlam bağıran taraftar bile maçın kaderini etkileyebilir. (Bkz 2 sezon önceki Kolej maçı. )

Not: Sanırım klavyende "v" harfi bozuldu yerine mecburen "w" harfini kullanıyorsun. Türkçemizin katledilmesine seyirci kalmaktansa sana bir klavye hediye etmek isterim !

bu foruma en az 20 30 tane klavye hediye etmen gerekebilir...

bnm eleştirdiğim konu 50 kişi denmesi maç pazar günü tabi destek werecek kişiler gitsin oturanlar deil gençler size diorum maça gitmesini izin wermeen anneler babalar size sölüorum haldun alagaşta olalım

valla seyircili veya degil farklı almamız gereken bır mac yenilme ihtimalimizi dusunmek bile istemem lige iyi bir baslangıc kolay bır macta olsa yeni bir takımın morali icin cok iyi olur

burda takımı konuşacağımıza tribünleri konuşalım yok beyler. oyuncu burdaki konuşmamız sayesinde daha fazla verimli olmaz ama burdaki yazılardan çağrılardan sonra gelmeyecek olanların karar değiştirip gelebileceği su götürmez bir gerçek
taraftar ilk önce üstüne düşen görevi yapacak
sen maça gitme destek verme
sonra halil hoca gitsin bu gelsin o gelmesin takım iyi değil
takım sağlam işte sorun taraftarda
ama şuda bilinsin sabit bir salonumuz olmamasına rağmen türkiye de en iyi basketbol seyircisi bizde

Unutmadan söylemek lazım sene başında.FenerbahçeÜlker takımının aleyhine tezahürat olmaması lazım.Malum bizim de sponsorumuz Ülker :)

selim53' Alıntı:
burda takımı konuşacağımıza tribünleri konuşalım yok beyler. oyuncu burdaki konuşmamız sayesinde daha fazla verimli olmaz ama burdaki yazılardan çağrılardan sonra gelmeyecek olanların karar değiştirip gelebileceği su götürmez bir gerçek
taraftar ilk önce üstüne düşen görevi yapacak
sen maça gitme destek verme
sonra halil hoca gitsin bu gelsin o gelmesin takım iyi değil
takım sağlam işte sorun taraftarda
ama şuda bilinsin sabit bir salonumuz olmamasına rağmen türkiye de en iyi basketbol seyircisi bizde

selim çok güzel anlatmışsın her kelimesine imzamı atarım...

G.Saray Cafe Crown iddialı
Beko Erkekler Basketbol Ligi öncesi, Adapazarı'ndaki elemelerde grup birincisi olan Galatarasay coachı Murat Özyar, hedeflerinin ilk dört olduğunu, kendileri için en büyük handikapın ise 10 oyuncunun takıma yeni katılması olduğunu belirterek şunları söyledi: "Kadromuzda geçen seneden sadece 2 oyuncumuz var. Bu turnuva öncesinde 10 oyuncu yeni geldi ve 8-9 maç yaptık. Hem savunma hem de hücum organizasyonu anlamında biraz daha süreye gerek duyuyorum. Bir yabancı oyuncu daha yönetimden talep ettim. İsmini de verdim. O da alınacak inşallah. Bundan sonra oturtmak istediğimiz yeni sistemle Galatasaray camiasını mutlu eden bir oyun oynayacağız. Alacağımız oyuncu forvet oyuncusu olacak. Bursa ve Bandırma'daki Turnuvalara göre biraz daha iyi bir oyun sergilemeye başladık. Çok yakında en iyisini oynayacak hale geleceğiz."

Sarı-Kırmızı takım basketçilerinden Jeroma Holman ise, her geçen gün daha iyi oynadıklarını söyleyerek şöyle konuştu: "Geçen sene Ülker'le anlaşma imzaladım. Fakat sakatlığım nedeniyle feshedildi. Şimdi iyileştim ve Galatasaray'dayım. Gerçekten zorlu bir hazırlık dönemi geçirdik. Yeni bir takım olduğumuz için birbirimizi tanımamız zaman aldı. İleride daha iyi bir takım olacağız.

Anthony McGowan ise, "Geleli üç hafta oldu. Takıma geç katılmama rağmen ekibimle kaynaşıyorum. Fakat iyi bir takımız. İleride daha iyi olacağız" şeklinde konuştu. Tufan Ersöz uyum sorununu kısa bir süre içerisinde çözeceklerini inandıklarını belirtti. Beşiktaş'tan tranfer olan Tolga Tekinalp de uyum sorunu yaşadıklarını ifade ederek, "Beşiktaş Cola Turka'dan geldim. 2 aydır burada iyi bir hazırlık dönemi geçirdik. Yeni bir takım olduğu için birbirimize alışmamız zor oluyor. Seyircimizle birlikte bu zorluğu aşıp uyum sorununu halledeceğiz" diye konuştu.

dirk nowitski' Alıntı:
Bir yabancı oyuncu daha yönetimden talep ettim. İsmini de verdim. O da alınacak inşallah. Alacağımız oyuncu forvet oyuncusu olacak.

Kim acaba ? İnşallah bir an önce alınır. Forvet transferiyle birlikte ligde zirveye oynayan bir takım olacağımızı düşünüyorum.

ÜmraniyeLiLer Olarak Oradayız Herkezi ßekleriz İmkanı Olan Kaçırmısın ßu Maçı derim Süper ßi ortam olcak emin olun ...
ÜmraniyeLi-Aslanlar