Teşekkürler Murat Hoca!..

Erkek Basketbol Takımımızın Değerli Baş Antrenörü Murat ÖZYER ile bugün itibariyle yollarımız ayrıldı.

Kendisine bugüne dek yapmış olduğu hizmetlerden ötürü çok teşekkür ediyorum. Görevde kaldığı süreçte beyefendi kişiliğiyle Galatasaraylı kimliğini en iyi şekilde taşıması hasebiyle minnettarım.

Murat hocam, taraftarın gönlündesiniz...
Dilerim her daim yolunuz açık olur...

Her zaman gönlümüzdesin.
En büyük hayalin bu takımda bir kupa kaldırmaktı.Malesef olmadı.
Buna izin vermediler, senin de hataların oldu ancak bunları konuşmak çok yersiz artık.
Hayat sana gülsün Murat Hoca.
Teşekkürler ve Başarılar.

Burak Barut' Alıntı:
Her zaman gönlümüzdesin.
Buna izin vermediler, senin de hataların oldu ancak bunları konuşmak çok yersiz artık.

imza

Takıma verdiğiniz emek için sonsuz teşekkürler Murat Hoca.

Sen gittin ama biz yine burada olacağız. Yine yeni hocamızın peşinden koşacağız. Yine insanlara doğru bilgiler vermek için birilerini rahatsız edeceğiz. Yine salonlara akacağız. Yine deplasman yapacağız. Röportajlar için Florya'yı aşındıracağız. Bizlere bunu gösterme fırsatı verdiğin için ayrıca teşekkürler Murat Hoca.

İşte Hocamızın hakettiği başlık açılmış!

Hoşcakal Murat hoca, bazen üzüldük, bazen sevindik, hepsi için teşekkür ederiz!

Galatasaray ile yollarınız eminim bir gün yine kesişecek, kaldırmak istediğiniz kupaları o zaman hep beraber kaldıracağız!

Önemli Not:Murat hoca var diye maçlara gelmeyenler artık gelebilir, bizler ise malesef yine maçlara, antremanlara, deplasmanlara gideceğiz, her zamanki yerimizde, armanın peşinde olacağız!

İlk geldiginde senden cok umutluydum bu kupayı kesin alırız bile demistim. Ama, olmadı bazen senin hataların, bazen yonetimin hatalaları oldu. Bir gun bu kupayı seninle kaldıracagız umarım.

Bu arada bir önerim var.
Madem Murat Hoca gitti, 1-2 hafta sonra rahatça kahvaltı etme imkanı olur mu ?
Artık bazı şeyleri belki de rahatça anlatır bize hocamız.
Artık kimse de kimseyi suçlamaz böylece.
Eyüp Abi ne dersin bir nevi veda yemeği tadında bir gün düşünülemez mi ?
Bu klübe ve taraftara emeği çok büyük.

Burak Barut' Alıntı:
Bu arada bir önerim var.
Madem Murat Hoca gitti, 1-2 hafta sonra rahatça kahvaltı etme imkanı olur mu ?
Artık bazı şeyleri belki de rahatça anlatır bize hocamız.
Artık kimse de kimseyi suçlamaz böylece.
Eyüp Abi ne dersin bir nevi veda yemeği tadında bir gün düşünülemez mi ?
Bu klübe ve taraftara emeği çok büyük.

Burak onu da olay yapmasınlar sonra...

Muray Özyer'in gitmesi fikrini benimseyen biri olmama ragmen takımın 4 sene içerisinde küme düşme potasından şampiyonluga oynamasında katkısı oldugu yatsınmaz gercek.Bende murat özyer'e canı gönülden tesekkür ederim.Yeniden birlikte olmak dilegiyle.

Bu takıma yeniden bir yapılanma getirdiğin için, yeni bir sayfa açabildiğin için teşekkür ederim. Umarım bundan sonraki kariyerin başarılar ile dolu olur ve tekrar yolumuz bir gün kesişir hocam. Günümüz şartları ile olması gereken ve doğru olan oldu ancak birgün belki yeniden yollarımız birleşir...

Murat hocaya sonsuz teşekkürler bizi düşme potasından enazında şampiyonluğa aday bi takım yaptı biz seni çok sevdik murat hoca takımı bazen vezir yaptın bazen rezil ama artık önemi yok bundan sonraki kariyerinde başarılar inş başarılı olursun

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
İşte Hocamızın hakettiği başlık açılmış!

Hoşcakal Murat hoca, bazen üzüldük, bazen sevindik, hepsi için teşekkür ederiz!

Galatasaray ile yollarınız eminim bir gün yine kesişecek, kaldırmak istediğiniz kupaları o zaman hep beraber kaldıracağız!

Önemli Not:Murat hoca var diye maçlara gelmeyenler artık gelebilir, bizler ise malesef yine maçlara, antremanlara, deplasmanlara gideceğiz, her zamanki yerimizde, armanın peşinde olacağız!

Çok üzüldüm ama bir taraftanda olması gereken birşeydi diyorum ama şekli bu olmamalıydı sezon sonunda olması taraftarıydım.Koray Mincinozlu coach olursa bu bence Murat Hocaya ayıp olur sebebine de gelecem Koray Mincinozlu coach olsun-ben koray hocayı severim-ama önce teknik danışman olarak getir sonra coach yap yöntem yanlış yani önceden planlanmış birşey olması beni üzdü.Murat Özyerin her zaman bu kulübün içinde kalması gerektiğini savunanlardanım coaching olarak çok eksikleri olduğunu bende söyledim ama karakteriyle duruşuyla bunların bir çoğunu kapatan bir adamdı yolu açık olsun

Galiba bundan sonra Murat Özyeri başka bir kulübün başında her gördüğümde birazcık içim burkulacak

Güle Güle Murat Özyer
Bu kalp seni unutur mu?

Burak Barut' Alıntı:
Her zaman gönlümüzdesin.
imza

Murat hocam her şey için teşekkürler.
Ahmet Cömertte başladığınız yolda istediklerinizi yapamasanızda ben sizin iç savaşınızı anladığımı düşünüyorum. Ne yazık ki bu yolda hatalar artıları götürüyor.
Umarım hakettiğiniz başarılar her daim yanınızda olur.