Teşekkürler Murat Hoca!..

Çok teşekkür ederim hocam verdiğin tüm hizmetler için...

Elveda demek istemiyorum,eminimki bir gün babanızın mezarında rahat uyumasını sağlayacak olan hedeflerinize ulaşacaksınız...

Yolunuz açık ola...

Yaptığın herşey için teşekkürler hocam, bir gün belki daha sağlıklı bir klüp yapısında tekrar bir araya geliriz inşallah, bizlere gösterdiğin anlayış ve sevgi, Alçakgönüllülük için ayrıca teşekkür ediyoruz, sen gittin ama yerine gelecek olanda bizim hocamız biz gene armanın peşinden koşturacağız gücümüz yettiğince, salonda takımımızı yalnız bırakmayacağız ne acıkı seni bahane edip takımı yalnız bırakanlar gene bir bahane bulacaklardır. Hoşçakal hocam inşalalah gideceğin yerde çok büyük başarılar elde edersin.

ben sadece murat özyer e geçen sene kurduğu iyi kadro için birde avrupa da takımı yürekli oynattığı için teşekkür etmek istiyorum

2,5 senedir iyisiyle kötüsüyle, yaşattıklarıyla, taraftarla iletişimiyle kısacası herşeyiyle teşekkürler Murat Özyer.

Kimse farkında olmasa da ben bu takıma çok şey kazandırdığını düşünüyorum geçtiğimiz iki sene içerisinde.

Murat Özyer'den veda mesajı...

muratozyerth8.jpg

Galatasaray Cafe Crown Basketbol Takımı'nda görevine son verilen antrenör Murat Özyer, yayınladığı mesajla sarı-kırmızılı ekibe veda etti.

Galatasaray gibi büyük bir camiada gururla görev yaptığını belirten Özyer, mesajında şu ifadelere yer verdi:

''Görev yaptığım süre içerisinde yanımda olan başta sayın başkanlarımız ve yönetimimiz olmak üzere, çalışma arkadaşlarıma, oyuncularıma ve bizi içten destekleyen taraftarımıza teşekkür ederim. Galatasaray Cafe Crown Basketbol Takımı'nın Beko Basketbol Ligi'nde, Türkiye Kupası'nda ve Avrupa kupasındaki zirve mücadelesini devam ettireceğine olan inancım sonsuzdur. Galatasaray camiasına, yeni yılda tüm branşlarda başarılar dilerim.''

Maraton.com.tr

Murat Hoca'nın gitmesine üzülen bayağı bir kişi varmış forumda.

Halbuki Murat Hoca'nın gönderilmesinde büyük etkenlerden biri bu forumdur.
Amacım kimseye dokundurmak değili,sadece birşeyi merak ediyorum...Murat Hoca takımın başındayken çoğunluk gitsin diyordu ve bir kaç kişi dışında kimse Murat Hoca'ya güvendiğini,onu sevdiğini söylemiyordu.

Acaba bu onlarca teşekkür mesajı atan kişiler o zaman nerdeydi?

Tekrar söylüyorum kimseye laf sokmuyorum,sadece merak ediyorum.Niye kimse bunları önceden yazmıyordu?

Düşüncelerinize sahip çıkın!