Teşekkürler Murat Özyer(Bu kalp seni unuturmu)

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Hem çok üzüldüm hem çok sevindim Murat hocanın gidişine..

Üzüldüm çünkü Galatasaray camiasına basketi tekrar hatırlatan, Türkiye de başa güreşen , avrupada yaşanmamış başarıları tattıran bir takım yaratan genç, çalışkan dürüst özetle efendi hocamız Murat Özyeri çok büyük ayıp ederek takımdan ayırdık

Sevindim çünkü arkasından söylenen asılsız suçlamalar, saçma sapan palavra ve yalanlardan aklanmış ve arınmış bir şekilde efendiliğini kaybetmeden gidiyor Murat Hocamız

Umarım gelecekte sponsorun değil kulübün sözünün geçtiği, çeşitli bizans oyunlarının dönmediği, gerçek Galatasaraylılara hakkettiği saygıyı gösteren bir yönetim olduğunda tekrar hocamız olursunuz ve özlediğimiz şampiyonlukları bizlere yaşatırsınız

Sevgili Murat ÖZYER,

Galatasaray basketbol takımı ve taraftarına uzun yıllar sonra sevinç ve heyecan yaşattınız.

Sizi çok sevdik...

Sizin de Galatasaray'ı ve Galatasaray taraftarını çok sevdiğinizi biliyorum!

Arkanızda dönen entrikalara bu denli dayanmanız ve hiç ses çıkartmadan ayakta kalmanız sağlam karakterinizin göstergesiydi.

Sizi de "harcadılar" Murat hocam...

Ama fazla üzülmeyin.

Siz gittiğiniz yerde yine başarılı olacaksınız...

Uzakta olsanızda, yakındasınız!

Bunu unutmayın...

Galatasaray taraftarı sizi unutmayacak!...

murat hocayla geçen partide görüştük.

yüzündeki ifadeden anlaşıldıgı kadarıyla takımda kalacaktı. fakat neyin nesidir anlamadım gitti.

hayırlısı olsun murat hocam.

Galatasaraylılığıyla,Taraftar'la olan sağlam ilişkileriyle vede başarılarıyla akkılarda kalacak bir isim oldu özyer .. Ve bir gün yine döner Galatasaray'a belli mi olur ...

Hocam her şey için çok teşekkürler. Size olan sevgimden önce saygım var bunu biliyorsunuz. Yapmaya çalıştıklarınızı anlaması zor bu insanların boşverin.
İyi ki gidiyorsunuz. En azından daha da iğrençleşme fırsatı olmadı bir kesimin.

Teşekkürler herşey için.. Yaptığınız ve yapmaya çalıştğınız herşey..

Hoca büyük bir ihtimal Beşiktaş C.C gidecek kendisine başarılar dilerim.

Duruşunuzu ve ruhunuzu bize hissettirdiğiniz için ve her şey için teşekkürler hocam.

İlerleyen yıllarda, içinizde olan ukdeyi başarıya dönüştüreceğinizi hep beraber göreceğimiz günler gelir umarım.

Yolunuz açık olsun.

şuraya bir elveda yazamadım yazarkende elim titriyor,elveda demiyorum en geç 2 yıl sonra yolumuz yine kesişecek Murat ÖZYER.
Boşuna imparator demedik.

Murat Hoca , Cok sevdik sen be.........
ama bjk.t.c gidersen hepimize ayip edersin......
cok seviyoruz seni :atki :atki :atki :atki :atki :atki :atki :atki :atki :atki :atki :atki :atki :atki :atki :atki

Coskun Cosar' Alıntı:
cok seviyoruz seni :atki :atki :atki :atki :atki :atki :atki :atki :atki :atki :atki :atki :atki :atki :atki :atki
Niye bize ayıp etmiş oluyor. Biz adamı 2 hafta bekletirken hiç ayıp olmadı dimi???

Coskun Cosar' Alıntı:

Ne demek ayıp edersin.Adam sözleşmesi bittiği halde 2 hafta belki kapımı çalarlar diye beklemiş şimdi gidince ayıp mı olacak bu olay?Sen ilk önce galatasarayın Hocaya yaptığı ayıba bak.

Afedersiniz ama nerden biliyorsunuz hocaya ayıp edildiğini? Sözleşme yenilemediler belki Murat hoca kendi kendine gelin güvey oldu..Olamaz mı yani? Asıl ayıp Erman kunter'e yapılırdı sırf ülker için erman hocadan vazgeçseydik..tamam murat hoca 2 yıl bize katkı sağladı,bunu kimse inkar edemez..Ama lütfen kimse kimseye ayıp lafını kullanmasın..kimse de galatasaraydan büyük değildir..

O yüzden 2 hafta boyunca Murat Hoca ile devam sinyali verildi. Bir yandan Murat Hoca'yı bekletirken bir yandan da diğer adaylar ile konuştular. Neyse daha fazla uzatmamak lazım...

Uğur YILMAZ' Alıntı:
O yüzden 2 hafta boyunca Murat Hoca ile devam sinyali verildi. Bir yandan Murat Hoca'yı bekletirken bir yandan da diğer adaylar ile konuştular. Neyse daha fazla uzatmamak lazım...

klübün içindemiyiz biz? belki ülker'in baskısı yüzündendi bu belirsizlik? bunlarla uğraşmamamız gerek artık..gideni en iyi şekilde uğurlamalı,geleni en iyi şekilde karşılamalıyız..

Coskun Cosar' Alıntı:
murat hocanın bunca yıllık galatasaray geçmişiyle bjk ye gideceğine ihtimal vermiyorum.gitse bile fazla kırgınlık olmaz murat hocaya.çünkü murat hoca galatasaray dan kendi gitmedi.gönderildi.hem sonuçta fb ye gitmiyo.

Arkadaşlar bir teşekkür yazısı yazmak çok zor olmasa gerek ama hâlâ senaryolar üzerine yazıyorsunuz.Giden gitti ve zaten sözleşmesi bitmiş bir Galatasaray çalışanıydı ve sözleşmesi uzatılmadı yaptıkları için tekrardan sonsuz teşekkürler.