TKBL | Fenerbahçe 74-68 GALATASARAY

Re: TKBL| Fenerbahçe-GALATASARAY

Emre Yüksel' Alıntı:
Salona gitmek, gidebilmek şöyle dursun, bize maçı izleme hakkı da vermemişler.. Futbolda Beşiktaşla oynadığımız saatlerde maç..

Adnan Polat Efendi, geçen gün Turgay Demirel ile şen şakrak gülüşüyordu.. Korusanıza Galatasarayın haklarını, korusanıza taraftarınızı.. Son 10 sene incelensin, Fenerbahçenin başına bir kere böyle bir şey gelmemiştir.. Futbolda, kendi sahasında derbi oynadığı saatlerde kürek müsabakası bile olmamıştır.. Her doğan gün, her batan güneş İSTİFA, Adnan Polat.. Başkanı olduğun kulübünün başını dik tutamadığın için her gün İSTİFA..

Bu arada izleyemeyecek olmamızın tek iyi yanı Mehmet Baturalp olayı.. Senin duayeni(!) olduğun sporun ben yedi ceddine sayarım ama şimdi değil.. " Hakemler taraf tutuyollar , atıyollar, bırakıyollar, görmüyollar.." Bunları duymyacağız en azından..

80 yaşında bir adamın Caferağa ahırındaki bu yalanlarını dinleyemeyecek olmak da sinir sistemimiz için faydalıdır..
Maci yorumlamiyacak mi abi?

çok fazlada karamsar olmamk lazım yenilebiliriz ama ben bu maçta bayan takımımızın canla başla son terlerine kadar mücadele edeceklerini düşünüyorum çünkü biz Galatasarayız Türkiye de ve dünyada çok büyük bir kulübüz. ouuncularda bu gerçeğin farkıda olduklarını düşünüyorum.

Hakan Avci' Alıntı:
[quote="Emre Yüksel":3ilmfq4t]Salona gitmek, gidebilmek şöyle dursun, bize maçı izleme hakkı da vermemişler.. Futbolda Beşiktaşla oynadığımız saatlerde maç..

Adnan Polat Efendi, geçen gün Turgay Demirel ile şen şakrak gülüşüyordu.. Korusanıza Galatasarayın haklarını, korusanıza taraftarınızı.. Son 10 sene incelensin, Fenerbahçenin başına bir kere böyle bir şey gelmemiştir.. Futbolda, kendi sahasında derbi oynadığı saatlerde kürek müsabakası bile olmamıştır.. Her doğan gün, her batan güneş İSTİFA, Adnan Polat.. Başkanı olduğun kulübünün başını dik tutamadığın için her gün İSTİFA..

Bu arada izleyemeyecek olmamızın tek iyi yanı Mehmet Baturalp olayı.. Senin duayeni(!) olduğun sporun ben yedi ceddine sayarım ama şimdi değil.. " Hakemler taraf tutuyollar , atıyollar, bırakıyollar, görmüyollar.." Bunları duymyacağız en azından..

80 yaşında bir adamın Caferağa ahırındaki bu yalanlarını dinleyemeyecek olmak da sinir sistemimiz için faydalıdır..
Maci yorumlamiyacak mi abi?[/quote:3ilmfq4t]

bilmiyorum hakan ama mutlaka yorumlayacaktır.. Bu zatın yorumladığı demeyeyim de amigoluk yaptığı bir çok Caferağa ahırı maçı izlediğim için tahammülüm sıfıra indi. Benim onları yazma sebebim Galatasaray-Beşiktaş futbol maçı ile çakıştığından izleyemeyecek olmamızdı..

Ne duayeni abi yemişim öyle duayeni, ben bu kadar antipatik maç yorumlayan bir adam daha görmedim, tamam tarafsız olmasın ama b.kunu da çıkarmasın.

Bu adam resmen çıkarıyor cılkını, zaman zaman da küçümser tanvırlarla dalga geçiyor, az sövmedim o 80 yaşındaki adama.

Yeri gelmişken Dünya üzerinde FBTV kadar seviyesiz yayın yapan bir başka tv kanalı da yoktur sanırm.

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
Ne duayeni abi yemişim öyle duayeni, ben bu kadar antipatik maç yorumlayan bir adam daha görmedim, tamam tarafsız olmasın ama b.kunu da çıkarmasın.

Bu adam resmen çıkarıyor cılkını, zaman zaman da küçümser tanvırlarla dalga geçiyor, az sövmedim o 80 yaşındaki adama.

Yeri gelmişken Dünya üzerinde FBTV kadar seviyesiz yayın yapan bir başka tv kanalı da yoktur sanırm.

Yok ben duayen falan demiyor. Sözde duayenmiş demek istedim (!) koyarak.
Bir gün FB TV de fenerbahçe-galatasaray bayan basket maçı izlemek zorunda kalanlar veya izleyenler bu söylenenleri zaten anlıyor..

Salih Coskun' Alıntı:
3 tane ortalama takim ile mac yaptik 3'ünü de daha ilk periyottan kaybettik. Bir de hazir olmayan Fenerbahce ile mac yaptik yine ayni sekilde yenildik. Simdi gercek üst düzey bir takim ve hazir bir Fenerbahce ile oynayacagiz, kazanirsak gercekten mucize olur.

Bence de çok zor kazanırz, bu oyunla, bu mantaliteyle......

Emre Yüksel' Alıntı:
Hakan Avci' Alıntı:
Emre Yüksel' Alıntı:
Salona gitmek, gidebilmek şöyle dursun, bize maçı izleme hakkı da vermemişler.. Futbolda Beşiktaşla oynadığımız saatlerde maç..

Adnan Polat Efendi, geçen gün Turgay Demirel ile şen şakrak gülüşüyordu.. Korusanıza Galatasarayın haklarını, korusanıza taraftarınızı.. Son 10 sene incelensin, Fenerbahçenin başına bir kere böyle bir şey gelmemiştir.. Futbolda, kendi sahasında derbi oynadığı saatlerde kürek müsabakası bile olmamıştır..

Bu konuda da yüzde yüz haklısınız...........

Dik ve onurlu bir duruş her yönetimin ve üyelerinin ilk ilkesi olmalıdır......

Sonucu belli bir mac benim acimdan.Bakalim bilhassa yerli oyuncularin direncleri nasil olacak(En basta Isil,Bahar,Tugba..) cok merak ediyorum. Bazi maclar vardir,cikmadik candan umit kesilmez deriz..Atletico Madrid-Galatasaray, Hamburg-GS, Besiktas-GS maclari vs.. Keske oyle bir umit olsa da olumlu bir kac sey soyleyebilsem.

Antreman maci niteligi tasiyan musabaka'da umarim Tarih yazar Galatasaray!

Emir Kalyoncu' Alıntı:
Sonucu belli bir mac benim acimdan.Bakalim bilhassa yerli oyuncularin direncleri nasil olacak(En basta Isil,Bahar,Tugba..) cok merak ediyorum. Bazi maclar vardir,cikmadik candan umit kesilmez deriz..Atletico Madrid-Galatasaray, Hamburg-GS, Besiktas-GS maclari vs.. Keske oyle bir umit olsa da olumlu bir kac sey soyleyebilsem.

Kazanıcaz o antreman maçını merak etme;) bu foruma bir daha uğramazsın inşallah yüzünün kırmızılığından..

Alperen Küçük' Alıntı:
[quote="Emir Kalyoncu":zttrki8k]Sonucu belli bir mac benim acimdan.Bakalim bilhassa yerli oyuncularin direncleri nasil olacak(En basta Isil,Bahar,Tugba..) cok merak ediyorum. Bazi maclar vardir,cikmadik candan umit kesilmez deriz..Atletico Madrid-Galatasaray, Hamburg-GS, Besiktas-GS maclari vs.. Keske oyle bir umit olsa da olumlu bir kac sey soyleyebilsem.

Kazanıcaz o antreman maçını merak etme;) bu foruma bir daha uğramazsın inşallah yüzünün kırmızılığından..[/quote:zttrki8k]

Simdi gec renk askini,objektif ol..Sence Galatasaray bu yapisi,oyunculari ile Feneri yener mi yenemez mi?Olaya renk askiyla yaklasirsan her maci biz kazaniriz,ama biraz gercekci ol.Objektif bak.Gun umarim gelecek o gunlerde de soyleyecegim Galatasaray yener alir diye..Ama bu coach!! basta.!,oyuncu yapisi ile fb'yi yenmek % 0,1 ihtimal.

Benim yuzum kizarmaz,sezon oncesi tum branslarda sifir cekecegimizi soyledim bu forumda.Bu yonetim, bu duzen varken de en ufak bir basari beklemiyorum.

Böyle kadrolar karşıya geldiğinde biz güçlüysek verdik her branşta maçı. Bu sefer de biz alalım. Yapılcak şey çok basit ribaund vermemeye çalış ve Penny , Taurasi hariç kimseden sayı yememeye çalış. Hücumda topu Fowles'a indirmeliyiz sürekli çünkü Matovic faul problemine girerse onu backup yapmak kolay değil Fener için. Ayrıca Taurasi ve Penny için özel savunma yapmamalıyız. Bu 2 oyuncu zaten atar ne yaparsak yapalım ama diğerleri atmamalılar fazla. Özellikle potaaltına inmemeli top ve bu nedenle iç dış dengesi bozulsun. Böyle bir maça koç olarak çıkmayı çok isterdim valla tam olarak planın yüzde yüz uygulanması halinde kazanılacak bir maç bu maç bence.

Emir, sezon başı bunalrı dedin tamam. Daha sonrada dedin tamam ama sen aynı cümleleri bir daha bir daha bir daha söylğyorsun. copy Paste yaapr gibisin. Hayır bundan nasıl bir haz alıyorsun onu analamadım? Gerçekelri söylemek konusunda bir şey demiyorum. Herkes kendi gerçeğini söyler. ama bu arada sağ kulağın duyduğunu sol kulağa söylememek gibi durumlarda vardır. Bazen bildiklerini içinde tutarsın abzen alayına isyan!! diyip haykırırsın. Sen tama bildiğini saklamadın söyledin güzel ama zırt pırt ayunı şeylerde söylenmez ki. Hayır GS'dan bir beklentin yok neden ısrarla o zaman bu başlığa ayzıyorsun aynı kelimeleri. Mola başlığı var NBA başlığı var Dünyadan futbol var. Ya da boş post yolla biz zaten ne demek istediğini artık emin ol biliyoruz. İşte burda patavatsızlık ile dobralık arasındaki farkı sergiliyorsun sen.

Enes Kömürcü' Alıntı:
Nevriye'nin devreye girmemesi gereken bir maç.
Devreye girmemesi gerekiyor ama kötü oynadigi bir mac da hatirlamiyorum :?

Salih Coskun' Alıntı:
[quote="Enes Kömürcü":2c1r15ei]Nevriye'nin devreye girmemesi gereken bir maç.
Devreye girmemesi gerekiyor ama kötü oynadigi bir mac da hatirlamiyorum :?[/quote:2c1r15ei]

Bu sezon sadece Panküp maçında 10 sayının altında ve çok kötüydü, o maçı da kaybettiler zaten.

Enes Kömürcü' Alıntı:
Bu sezon sadece Panküp maçında 10 sayının altında ve çok kötüydü, o maçı da kaybettiler zaten.
Bize karsi demek istedim, bize karsi hayatinin macini oynuyormuscasina etkili oluyopr hep. Bu kez Fowles var koca boyuyla:) umarim yildirir Nevriye'yi.

Nevriye Panküp maçında da cumhurbaşkanlığı maçının yorgunluğunu yaşadı ve etkisiz olmuştu. Hafta içi Nevriye 32-33 Taurası ise 40 dakika sahada kaldı. Bu yüzden bu maçtada aynı verimi sergileyebileceklermi soru işareti? Maçın başında çok hırslı oalcaklardır bu yüzden. Erkenden maçı koparıp dinlenmek için. Ama Özellikle Nevriye'nin yaşı gereği temposu kesin düşecektir. Bu yüzden takımımızın oyun disiplininden kopmaması, fark açısla bile devam etmesi gerek yoluna. Maçın sonları ayakta kaldığımız an darbeyi vuracağımız andır.