TKBL | Fenerbahçe 74-68 GALATASARAY

Fenerbahce bu kadar kötü yakalanmaz, böyle de mac kaybedilmez.

Re: TKBL| Fenerbahçe-GALATASARAY

Canlı yayın başlığındaki son 2 mesajı yazanlara;
Takımımız savaştı Fowles'ın faul sorunu olmasa bizi yenemezlerdi fark atarken nerdeydiniz illa eleştiri yapacaksınız gidin başka yerlerde yazın ne yazacaksınız!

Penny'nin ekstra ötesi 2 üçlüğü sonu getirdi malesef Birsel'de çok iyiydi neyse yolumuza devam edicez İpekçi'de böyle yakalarsak bırakmayız.

M.Furkan Şenbabaoğlu' Alıntı:
Ben bugünkü maçta istediğimi aldım oyuncularımız gayet iyi mücadele etti sadece maçın sonunda topu Fowles'a indirebilsek maçı almıştık.

Kesinlikle Fowles'ı kullanamadık 2.devrenin tamamında 3 4 atış daha yaptırsaydık kazanırdık. Neyse sahamızda biz bunları yenebiliriz.

Hüseyin Karaçil' Alıntı:
Bu Mehmet Baturalp bunamış.Maçın sonlarını izledim.Emin oldum artık bundan.
Son bölümde hangi pozisyondu ve ne dedi hatirlamiyorum ama bir bagirdi ben sasirdim noluyo lan bu adama dedim :)

Fark atmamaızla ilgisi yok, orada Aziz Yıldırım denilen spor düşmanı insan, yanında hiçbir GS lı yöneticimiz olmasın istedi, maçı en önemli futbol maçı saatimizle aynı saate aldı. Ya da güçsüz basiretsiz bir yönetimimiz olduğu için cesaret bulup maçımızı tarihte görülmemiş şekilde (başka takımlarda) aynı saate denk getirdi. Bu bir.
Işıl da dahil belki Iışl bir nebze olur da, Nihan, Tuğba, ve şu an için Bahar asla zor dk ların adamı olamazlar, asla destek veremezler..... Bu da iki...
Maçın en zor dklarında kenar yönetimi hatalı değişikliklerle maçı yönetemedi, örneğin Bahar'ı neden sık sık o anlarda oyuna aldı ben de bu hocayı bu noktada çözemedim. Bu da üç...

Dünyanın sonu değil ama, senelerdir böye iyi başlayıp, elimizin ayağımızın son dklarda dolaştığı 3-4 maç hatırlıyorum en az.....
Olsun, ne olursa olsun, bu renkleri taşıyan 5 kişi sahada olsun yine yeter, biz bu yıl şampiyon oluruz, olacağız, buna yürekten inanıyorum.....

Cem BAYINDIR' Alıntı:
Dünyanın sonu değil ama, senelerdir böye iyi başlayıp, elimizin ayağımızın son dklarda dolaştığı 3-4 maç hatırlıyorum en az.....
Olsun, ne olursa olsun, bu renkleri taşıyan 5 kişi sahada olsun yine yeter, biz bu yıl şampiyon oluruz, olacağız, buna yürekten inanıyorum.....

Birsel değilde bi Esmeral ayarında bi guardımız olsa farklı olabilirdi keşke indirebilseydik topları Fowles'a neyse önümüze bakalım sahamızda rakipleri yapıcaz 2. devre ve galibiyetler eşit lig lideri bitirirsek zor değil hiçbir şey.

Söylenecek fazla bir şey yok. İyi mücadele ettik ama yetmedi, yetmez. Çünkü sahadaki oyuncularımızı yönetecek iyi bir guardımız yok malesef. Işıl sakatlıktan sonra hala eski haline dönemedi.İyi bir guard olmadan Fenerbahçe bizden 1 adım önde ama iyi bir guard alırsak onlarda 3-4 adım öne geçeriz.

Çok yazık oldu gerçekten. Yalnız son dakikalarda yaptığımız top kayıpları çok basitti. Bazen hiç baskı yokken elimizden topu kaçırdık. Ama bu direnci göstermemiz önemliydi. Maçı kazansaydık konuşmak henüz erken ama belki de lig liderliğini garantileyecektik. Olsun bugünkü voleybol ve basketbol maçları beni umutlandırdı. Eksiklerimizi minimize edebilirsek yolumuz açık.

Volkan Kızıltaş' Alıntı:
Her sene aynı şey.

Kardeşim bu son periyota hiç mi önlem alınmaz anlamıyorum ki. Her sene böyle oluyor.
Hocanın da tecrübesiz ve iyi gününde olmayan "Bahar" ısrarını da asla anlamadım, o son dklarda yani....
Tuğba ile Işıl'ın da son 4-5 içindeki o telaşlı hallerini, o çarsizce tercihlerini, ürkek kalışlarını ve bizi yıkan o top kayıplarını da -hem öndeyken hem de maçın en en en en kritik anlarındaki- kendilerini özeleştiriye davet ederek anmak isterim.......

Oyuncularda özgüven kalmadiki her önümüze gelenden 30 sayi fark yemekten dolayi inanamadilar maci kazanacaklarina. Fener 2-3 basket bulunca da paniklediler hemen koptular oyundan ve bitti.

Salih Coskun' Alıntı:
Oyuncularda özgüven kalmadiki her önümüze gelenden 30 sayi fark yemekten dolayi inanamadilar maci kazanacaklarina. Fener 2-3 basket bulunca da paniklediler hemen koptular oyundan ve bitti.

Çok teşekkürler....Ben de tam aynı cümleyi kurmak istemiştim.... 8-10 Sayı öndeyken 2-3 basket bulunca çöküyorlar, Tuğba, Nihan, Bahar, Işıl böyle top kayıpları nedir, 1 dk içinde 10 sayı hop potamızda.......

Formül çok basit: Eğer hem avrupada başarlı olmak hem ligde şampiyon olmak için Sofyayı TÜRK yapıp getireceksin.
sadece ligde şampiyon olmak için sofyayı getirmek şart bence

Klasik Caferağa.Dünyanın en iyi basketbolcusunu getirseler de 3 çeyrek bizim,pota altlarında Tuğçe Murat bile oynasa maç onların.