TKBL Final | Galatasaray 2 - Fenerbahçe 3

Askerde olduğum için yeterince takip edemedim takımı fakat dün akşam ki galibiyet bu aralar aldığım en güzel haber oldu. Umarım bu sefer talihimiz döner 2 tane daha kazanırız. Abdi İpekçi'de kaldırılacak bir kupa yakışır artık bu kupa

Seri yarın 0-2 olursa O kupayı kimse İpekçiden çıkartamaz...İnş yanılırım Fakat ben yarın fenerin ne yapar ne ederler kazanırlar diye düşünüyorum. (ilk maçda yapılanlardan sonra )
seri 1-1 olursa 5.maça uzar bu seri FB de ipekçide 1 maç alacaklardır.

Taraftara Gelince de Bu sezon En az Taraftara oynayan takımdık ligde 50 kişi ORT lamaya oynadık hiç bir beklentim yok bu konuda. 2-0 yaparsak inş yaparız 3. maç 10 bin oluruz rahat yada 4. maç 2-1 önde olursak seride 10 bn olabilir. Bunlardan başka bir sonuçda max 7 bin falan gibi düşünüyorum...
Hazır adamların kafası UEFA ya kaymışken ŞAMPİYON OLALIM... 13 SENELİK BU ÇİLE BİTSİN ARTIK BU SENE

hadi dişi aslanlar bir darbe daha vurun fb ye dogrusu ilk maçta hiç inancım yoktu neler yapabileceginizi gösterdiniz ben ve benim gibi umudunu kaybetmiş onca renkdaşa bu sene onca yaşanan yönetimden kaynaklanan olumsuzluga ragmen galatasarayın oldugu yerde umudun herzaman oldugunu bikey daha hatırlattınız son sözüm ekrem hacaya hocam ne zaman farkı açsak tam saha baskı yapıp farkı eritiyorlar umarım bu konuya çalışmışsınızdır guardlara büyük iş düşüyor başarılar diliyorum

Kolay değil ve bence daha da hırslaandı rakip hadi bakalım bir umutsuz olma vakti daha geldi bu kızlar çok yanılttı beni bizi herkesi .. Bir ikincisi neden olmasın yolunuz açık olsun Aslanlarım ..

Fenerbahçe'de bu akşam Biba kadroda, Cappie dışarıda kalan isim.

Cappie'nin final serisinde dışarıda kalmasına inanmıyorum.Biba çok iyi şutör ama Pondexter'in yanından bile geçemez.

Ama bunu yapmışlarsa Biba'dan skor katkısı alacaklarına eminlerdir.F.Bahçe son haftalarda Matovic-Angel dışında 3.bir ismi çıkaramıyor oyunda.Biba oynuyorsa ondan çok Veremeyenka'ya dikkat edilmeli.

Bu maçıda alacağız inşallah, Ekrem Hocaya ve kızlara güveniyorum, inşalla yıllardır beklediğimiz o yıl bu yıl olur, hâdi kızlar savaşın ve kazanın...

Fenerbahçe - Galatasaray | Maç Kadromuz

Özge Yavaş
Yasemen Saylar
Ayşe Cora
Işıl Alben
Nevriye Yılmaz
Ann Wauters
Şaziye İvegin
Sancho Lyttle
Gülşah Gümüşay
Şebnem Kimyacıoğlu
Sylvia Fowles
Lindsay Harding

Cappie yoksa daha takım gibi oynarlar. Aynı savunmayı yaparsak çok şey değişmez. Angel'a ekstra önlem şart. Cappie yoksa insan umutlanıyor ama ne gibi fark yaratacak bu durum göreceğiz. Bir sürpriz daha yapsak ne güzel olur be.

Cappie-Angel yokken Verameyenka'nın iyi başlaması pek iyi olmadı. Matovic'i devreye sokmamak lazım. 4-10 du 10-10 oldu skor. Ek olarak Fowles iyi başlayamadı. 10-11 çeyrek skoru