TKBL Final | Galatasaray 2 - Fenerbahçe 3

Allah belanızı versin federasyon,hakemler.. Sizinle ayni bayrak altında yaşadığım için utanıyorum.. Satılmış köpeksiniz hepiniz.. Emeğinize sağlık kızlar. Son topta Whalen olunca Tûrkiye Kupası'da ki gibi oluyor. Harding olunca da bugünkü gibi oluyor. Yine de iyi oynadı bugün. Ama son top öyle kullanılmamalıydı. Sancho,Fowles ve Şaz devreye girmeyince böyle oldu. Hakemler etki etmezse buradaki 2 maçı da alırız evelAllah...

O şikecileri de, çirkef oyuncu bozuntularını da, satılmış hakemleri de hepsini üst üste koyup(!) Abdi İpekçi'de...........

yazık oldu!
elimizdeki maçı saçmasapan hücum fauller yüzünden verdik. düdükler tartışmalı olabilir ama o imkanı bile vermeyeceksin bu hakemlere.
topun gitmesinin imkansız olduğu bir alanda hücum faul yapmak veya yapıldığına karar vermek (artık hangisi doğruysa) maçı satmaktan başka bir şey değil.
böyle kaybetmesek, farklı kaybetsek bu kadar üzülmezdim.

Ya arkadaş fener tarafına bir tane teknik faul çalamadılar. Yuh artık kim ne derse desin kızlar taş gibiler. Bir iki tane hata yapmasak her şeye rağmen bu maçı da kazanabilirdik...

Seri başladığında Abdi İpkeçi'ye 1-1 geleceğimizi söyleseler çok sevinirdim. Ancak şu maçtan sonra sevinemiyorum. Avucumuzun ortasındaki maçı verdik resmen. Son çeyrekte çalınan ucuz fauller ve rakibin atışları kaçırmaması skoru belirledi.

İki maçtır 3. çeyrekte verdiğimiz seriler de sinir bozucu. İnşallah evimizdeki maçları kazanıp şampiyon oluruz.

Ya çıkmayalım abi serinin kalanına. Zaten şampiyon yapmayacaklar, düşürürler mi ceza mı verirler ne bok yerlerse yesinler.

Yeter artık ben bu şerefsizliğe, bu puştluğa tahammül edemiyorum.

Ulan bunların anası babası yok mu ? Allah çarpar adamı ! bu kadar hak alınır mı ? bu kadar emeğe kıyılır mı ? Bu işten ekmek yiyorsunuz ulan

bizimkiler hangi topa el kaldırdıysa hepsine hakemler faul verdi..ben böyle bir yönetim görmedim..fener benchi nasıl teknik faul almaz arkadas..4 defa öyle bir sekilde itiraz ettilerki onlara teknik faul vermemek için idiot olmak gerekir..bu hakemlerle anca bu kadar..yapacak bsy yok..yazıklar olsun..yönetim artık bir acıklama yapsın..bu hakem hataları yüzünden..

I.Uyarı : Hocam sakin, bir dahakine teknik faul çalarım.
II.Uyarı : Hocam lütfen sakin, teknik faul çalarım
III.Uyarı : Hocam sakin diyorum, bakın bir daha yaparsanız teknik faul çalacağım
IV.Uyarı : Hocam bakın, çalacağım teknik faülü..

aaa maç bitti, görüyor musun şu işi çalacak çalacak çalamadı bir türlü..

Bir de şu var tabi : http://s14.directupload.net/images/130426/tme2gjc3.swf

Onu bunu bilmem kızlar seyirci desteğini sonuna kadar hak ediyorlar. Hak edene hak ettiği desteği vermek için pazartesi akşamı ipekçideyiz. Dişi Aslanlar hepinize helal olsun...

Böyle bi komedi yok ulan. Vallahi Billahi yok. Ben ömrümde bu kadar şeref yoksunu emek hırsızını bi arada görmedim. Azizin köpekleri sizi. Olmayan faullerle maçı katlettiler. Yeter artık masabaşında verdiğimiz kupalar yeter !!!

Ünal Aysal ve yönetimi artık bir şeyler yapmalı. Bir saat oldu ben sindiremiyorum bu haysiyetsizliği, yönetim sindirebiliyor mu? Midelerinin bu kadar geniş olduğuna inanmak istemiyorum.

Yeter, lütfen tepki koyun artık.