TKBL Final | Galatasaray 2 - Fenerbahçe 3

Canınız sağolsun. Son maçta sahada olmamanıza kızıyorum. Söyleniyorum. Ama asıl akşam söveceğim. Tüm yönetim Aslantepe'de gövde gösterisi yaparken.
Yöneticilik bu durumlarda çıkar ortaya... 1 tane yöneticimiz yok ki. Ceyhun diye ne idüğü belli olmayan biri var oda zaten yetiyor.

Bütün kızlar sizi gözlerinizden öperim.ama sizin elinizden birşey gelmezdi.Rakip te böyle şampiyonluklara sevinsin.

Allah benim takımıma bu tip şampiyonluklar vermesin.Delikanlı ca oynayalım delikanlıca şampiyon olalım.Masa başında ayarlanmış şampiyonluklar bize yazılmasın.
Yönetimde bi zahmet basketboldaki bu mafya düzenine bir el koysun.Eminim koyacaktırda.

Tüm seri boyunca rakibin hocasına bir tane teknik faul çalamayan hakem bozuntularını da Allah'a havale ediyorum. Fenerasyon başkanı iki yıl daha o koltukta oturmayı garantiledi. 20 yıl olmuş bırak artık.

Bütün kızlar sizi gözlerinizden öperim.ama sizin elinizden birşey gelmezdi.Rakip te böyle şampiyonluklara sevinsin.

Allah benim takımıma bu tip şampiyonluklar vermesin.Delikanlı ca oynayalım delikanlıca şampiyon olalım.Masa başında ayarlanmış şampiyonluklar bize yazılmasın.
Yönetimde bi zahmet basketboldaki bu mafya düzenine bir el koysun.Eminim koyacaktırda.

Abi koymazlar. Her sezon böyle alınıyor. Hep hakemleride yeniyoruz FB yi yenerken. Ama bu sefer cidden çok sinirliyim. Oyunculara kızıyorum, söyleniyorum. Fakat asıl sinirim 1 tane yöneticimiz olmamasına. Kendi sahamızda bile hakemler bizi doğrarken ağzını açmayan yönetim grubumuz var. Futbol lokomotif diye bunlarda üvey evlat değil.

Hey siz Galatasaray'li falan degilsiniz. Isil kadar basiniza tas dussun. Hakemler hakkimizi gasp etti. Resmen sampiyonlugumuzu caldilar. Arkadas eger subeye sahip cikacaksaniz cikin, cikmayacaksiniz kapatin subeyi. Uzun zamandir yazmiyordum artik yeter. Fenerbahce denen takim hakemler tarafindan kollaniyor. Ulkenin resmen civisi cikmis. Insanlarin emekleri, alinteri ile oynamak, Allah korkusu olmayan hakemler ve kokuşmuş Fenerbahce camiasi. Sevinin, yonetim sizde kina yakin. Ulan bu nasil memleket, tiksindirici. Isterseniz beni surekli banlayabilirsiniz, ama artik sabrim falan kalmadi. Hayatimda kufur kullanmayan ben, bu Allahsizlar yuzunden kufurbaz oldum. Ekrem hocam cok buyuk insansin ama bu duzende basket, masket oynanmaz.

Yoneticilerimizde artik gonul rahatligiyla futbol takiminin sampiyonlugunu kutlamaya gidebilir veya GSTV mac yayini yerine Musleranin otobuse binisini yayinlayabilr.Bu takimi sahipsiz birakmaya devam..

Hoca başarısız sayılır şimdi. Onu yollar bu çapsızlar. Bir şube bu kadar iş bilmeze bırakılmaz. Hocalar ve oyuncular kendi başlarına çabalıyorlar. Hakemler eziyor. Oyuncularımız eziliyor. 1 kişide çıkıp Turgay adam ol diyemiyor. Hatta tutup koltuğu kafasına geçirmiyor.

Abi koymazlar. Her sezon böyle alınıyor. Hep hakemleride yeniyoruz FB yi yenerken. Ama bu sefer cidden çok sinirliyim. Oyunculara kızıyorum, söyleniyorum. Fakat asıl sinirim 1 tane yöneticimiz olmamasına. Kendi sahamızda bile hakemler bizi doğrarken ağzını açmayan yönetim grubumuz var. Futbol lokomotif diye bunlarda üvey evlat değil.
ben yönetimin seneye önlem alacağına inanıyorum.Ünal aysal ın eşide basketbolu seviyor anladığım kadar.Oda müdahale edecektir.

Ben böyle düşünüyorum.Bu şekilde gitmez bu iş.

Hayır ben bu basketboldaki yapılanmayı bildiğim halde maçtan önce heyecan yapıyorum ya ona kızıyorum:(
Abi haklı olduğun yerler yok değil. Fakat bu tekere çomak sokma şansımızı kullanabildik mi? 3 temmuz tapelerinde geçen konuşmalar sonrası ne yapabildi bizim yönetim. Turgay değil kralı olsa duramazdı karşımızda ama tüm yönetimin derdi sadece futbol. Erkek takımımızıda ezmeye çalışıyorlar FB maçlarında ama orada aslan gibi hocamız var düzeni bilen ve gerektiğinde hadlerini bildiren. Ekrem hoca da Ergin hoca gibi davransa sence o hocaları teknik faul almazmıydı? Gider hakemin yanına gösterirdi. Bu ne kardeşim der 1 teknik faul alır ama bunu gözlerine sokardı. Mecbur bırakırdı. Hocamızda sessiz kaldı çünkü arkasında destek yok.

Tebrikler kızlar, tebrikler Ekrem Hoca... Ben dahil çoğu Galatasaraylının 3-0 veya 3-1 bitmesini beklediği bir seriyi böyle facia bir sezonda son maça kadar taşıdılar.

Bence şampiyonluğu bu maçta değil, kendi sahamızdaki ilk maçta kaybettik. Son saniye Cappy'i savunabilseydik İpekçi'de 4. maç kupayı kaldıracaktık. Seriyi 5. maça taşırsak Fener'in kendi evinde kupayı bize yar etmeyeceğini hepimiz biliyorduk.

Maça gelirsek, yine 3. maçtaki senaryo gerçekleşti. Hem çok fazla sayı yedik hemde rakibe fazla üçlük imkanı tanıdık. Onlar 7/13 üç sayı isabetiyle oynarken biz 4/10'da kaldık. Bizim gibi savunmasıyla ön plana çıkan ve şut özürlü bir ekip, rakibe 70+ sayı imkanı tanırsa o maçı kazanması imkansıza yakın hale geliyor.

Umarım seneye Ekrem Hoca dengeli ve iyi bir takım kurar ve ligde bu sefer şampiyon oluruz ve Fener'in toplam şampiyonlukta öne geçmesine izin vermeyiz.

Hakemler, bütün pozisyonlarda fb nin lehine düdük çaldılar. Bir oyuncumuz rakibin kocuna bir darbe falan yapmadı ya ona yanarım. Nede olsa tüm seri boyunca saha içerinde oynadı, düdük çaldı, hakemlere itiraz etti, resmen 6. oyuncu gibiydi. Hakemlerle kukla gibi oynadı. Oyuncularımızdan birisi şu herife bir darbe falan vursaydı için daha az acıyacaktı.

Işılada ikide bir laf edip durmayın.Kız 40 dakikaları arka arkaya oynadı.Bu kadar faule bu güç ister.Lütfen ayıp oluyor.Biraz saygı!!!!

Abi sadece bu konuda anlaşamayız. Işıl çok korkak oynuyor. Potaya hiç bakmıyor. Böyle olunca zorlanmamız normal. 40 dakika oynatılıyor diyoruz. Fakat şöyle düşün abi Arroyo da her maç oynuyor. Oyun içinde dinlenebiliyor. Işıl sadece topu getirip Harding e veriyor. Savunmada da ahım şahım değil. O nedenle kızıyorum. 1 sefer kaldır kafanı gir içeri faul yaptır. Turnike at, 1-2 ceza şutu sok. 1 kez drive et şutla bitir. Rakip senide önlemeye çalışsın 1 oyuncu yakınında kalsın. Fakat ışıl kafasını kaldırmazsa, 5 e 4 oynuyoruz. Şaziyede ona eşlik edince 5 kişi sadece 3 kişiye yoğunlaşıyor. Benim hep eleştirdiğim şey bu ve hiç değişmiyor. Kaç senedir böyle ve hep daha geriye gidiyor.

Ekrem hoca ve oyuncularin bir tanesine kizan " kotu de " oynasa bizden degildir. Hakemler mudafa yapti ve kazanan namussuz oldu. Sampiyon biziz onlar alsin tenekelerini bir yerlerine monte etsinler. Ben Dortmund gibi rakip istiyorum hakki ile bir yerlere gelen.