TKBL Final | Galatasaray 2 - Fenerbahçe 3

Kızlar,koç naptınızzzzzzzzzzzzzzz sssssssizzzzzzzzzz helal size elim ayağım titriyor.

Harding böyle şeyler yapcaktın da niye bu kadar bekledinnnnnn.

Tüm takıma tebrikler, inşallah ikinci maçıda kazanırız, benim hep umudum vardı, sağolun kızlar beni hayal kırıklığına uğratmadınız için, bu arada Harding'de maçın son bölümünde beni çok şaşırtı sağolsun :)

Süper maç oldu şutlarımız girince rahatladık.Şebnem ve Şaziye süper katkı verdiler.Uzunlarımız hep bildiğimiz gibi zaten.

Harding maç boyunca Cappie'nin savunmasında çok iyiydi ama maç sonunu müthiş oynadı.

ayrıca maçı caferağa yerine metro salonunda oynatan azizede tevekkürler

Bir dahaki maçta Harding yerine Torrens oynarsa, Wauters yorulduğunda dinlendirilirse, öndeyken hücumlarda acele etmezsek ve takım savunmasını tüm maça yayabilirsek yine şansımız olur. Onlar da çok bastıracaklar tabiki fakat kazanabiliriz. Tebrikler kızlar..

Futbolda yapılsa sarı kart gösterilecek fauller yapan Angel organizmasına ne zaman sportmenlik dışı faul çalınacak? Ya da hakemin üstüne yürüyen Matovic'e, el kol yapan Birsel'e?

Şikecilerin katili Sancho!

Afrika'dan takip ettigim bir Fener derbisi daha ve yine gelen galibiyet.
Cok uzun zamandir bir galibiyete boylesine sevinmemistim, artik ipler bizim elimizde, Ipekci cehenneminde kalkacak o cok ozledigimiz kupa..

Harding'in Cappe'ye yaptığı savunmayı es geçmeyelim lütfen. Ama ben yine de Alba'yı tercih ederim onun yerine. Hic umudum yoktu açîkcası. Beni utandırdıkları ve Galatasaray bitti demeden hiçbirseyin bitmeyeceğini tekrar hatırlattıkları için teşekkür ederim kızlara. Darısî 2.maçın başına inşáAllah. Sanchoo büyüksûn,büyük :) Tebrikler koç tebrikler kızlar...

Afrika'dan takip ettigim bir Fener derbisi daha ve yine gelen galibiyet.
Cok uzun zamandir bir galibiyete boylesine sevinmemistim, artik ipler bizim elimizde, Ipekci cehenneminde kalkacak o cok ozledigimiz kupa..

Sen kal o kıtada Savaş´ım, ben gelmeyeyim hiçbir maça...

Sonrası kolay, Nevizade´de yapılacak bir organizasyona bakar o teşekkür. Ama sadece sen ve ben olmamalı, geri kalanlar İpekçi´de sarı kırmızı bir karnaval yaşatmalı...

Benim de hiç umudum yoktu. Hele 15 sayılık farkı kapattıktan sonra kesin yenildik dedim ama öldük öldük dirildik sonunda kazandık. Bence maçın yıldızları Sancho ve Wauters idi. Özellikle Wauters müthiş şut yüzdesiyle oynadı. Şebnem ve Şaziye de kritik üçlükler de hayat verdiler. Umarım serinin sonu da böyle olur.

Sancho, çok büyük oyuncusun. Harding, elindeki karpuz değil basketbol topu, karpuz bile öyle atılmaz. Tüm takımı tebrik ediyorum. Çok ama çok önemli bir galibiyet aldık.

3. periyottaki seri hariç güzel bir maçtı (sanırım, son 2 periyodu izledim çünkü).

Pek olmayan basketbol bilgimle bazı tespitler yaptım :) 3. periyottaki o serinin ana sebebi Sancho'nun 3 faul almasıyla kenara gelmesi oldu bence. Çünkü, tam saha baskının olduğu bölümde, hücumlarda yarı sahayı geçerken Sancho hatırı sayılır bir destek veriyordu (3. periyodun ilk 5 dakikasında) gardlarımıza. Ayrıca yine 3. periyotta o serinin olduğu anlarda Ann Wauters'ın birkaç kolay ribaundda hatası oldu. Hücumda da o bölümde durduk.

Özellikle gardlara bu desteği verebilirsek şanslarımız eşitlenir.Çünkü tam saha baskıda yorulan dar gard rotasyonumuzu zorlayacaklardır. Özge ve Yasemen, toplamda 1 dakika 8 saniye değil de 5 dakika alabilecek durumda olsalar, bu bile bize büyük bir avantaj olarak geri dönecektir. Ama o durumda değiller, koça denecek birşey yok bence.

Ayrıca Birsel - Işıl kıyaslamacıları bu maçtan sonra ne diyecekler onu da merak ediyorum. Işıl yıllar boyu bu takımda kalır inşallah.

Abi bu takim yuzleri guldursun de, ben uzerime dusen her goreve raziyim.
Yalniz zirve isleri bizden gecti, cicek yollariz artik, kirmizi guller..

Sen kal o kıtada Savaş´ım, ben gelmeyeyim hiçbir maça...

Sonrası kolay, Nevizade´de yapılacak bir organizasyona bakar o teşekkür. Ama sadece sen ve ben olmamalı, geri kalanlar İpekçi´de sarı kırmızı bir karnaval yaşatmalı...

Maçı izleyebileceğimiz bir link varmı,eve şuan geldim çok sevindim,gerçi ben herzaman umutluydum.Skora bakınca savunmamızla kazanmışız heralde..