Tribünleri dolduralım

Re: tirübüne gemeyen tarafar değil

kaan çağdur' Alıntı:
arkadaslar gsli olarak 45 sayı fark attığımız maçta tirubunlerın bos olmasında U-T-A-N-I-Y-O-R-U-M
tribünlere boş dersen gelen arkadaşlarımıza haksızlık etmiş olursun.Maça gelenler ellerinden geldiğince takımımızı desteklediler

Genç kardeşimiz fazla heyecanlı. :)
Galatasaray'ın geleceği karanlık değil...

Yöneticilerimizden birisi Kaan kardeşimize güzel bir açıklama yapar topic konusunda.
Aramıza Hoşgeldin Kaan... :)

Tam Telekom maçı öncesi açılması güzel olmuş, kardeşim başlığı eksikte açsa, anlamı cuk diye oturmuş!

TRİBÜNE GELMEYEN TARAFTAR DEĞİL!

Kaan başlığı düzelt, Tribüne gelmeyen taraftar değil şeklinde yaz, T büyük olsun L yide ekledinmi yani tamamdır.

Murat hoca gitsin diyen arkadaşlar maçlara gelin artık, yoksa Koray hoca'damı bize emanet?

(Maça gelipte içeri giremeyenler muaf mı bu konuda)

tabiki fakat bu goruntuyu fb-bjk-telekom maçları haricinde de gormekte istiyoruz

Once baslikta yazdigin kelimeleri turkceye cevir,sonra baslik acma kurallarini ogren sonrada baskalarinin taraftarligini sorgulamamayi ogren....

Aykun Alan' Alıntı:
Once baslikta yazdigin kelimeleri turkceye cevir,sonra baslik acma kurallarini ogren sonrada baskalarinin taraftarligini sorgulamamayi ogren....

Aykun biraz daha sakin.
Gördüğün gibi renktaşımız oldukça genç yaşta ve fazlasıyla heyecanlı.
Asıl senin yaptığını sorgulamak gerek.
Emri vaki konuşman yanlış.
Eyüp Abi gerekli açıklamayı yaptı ve başlık düzeltildi.
Uzatmanın alemi yok...

Re: Tribüne Gelmeyen Taraftar, Taraftar Değildir

abilerim kardeşlerim sevgili galatasaraylı dostlar ben çorluda oturuyorum vede haftanın 6 günü çalışıyorum...aldıgım maaş arabamın kredisi kredi kartı derken bitiyor...dolayısıyla hem zaman hemde maddi açıdan maçlara gelme konusunda sıkıntı çekiyorum...bayramda falan maçlara denk gelirsem muhakkak geliyorum yol iz bilmememe ragmen...ayrıca sırf ligi takip edebilmek için sevmememe ragmen dıgıturk aldım...şimdi ben taraftar diilmiyim?

Arkadaşın amacı belli, başlıkta hata yapmışta olabilir ama tek kelime ile doğru bir eleştri getirmiş, bence bu başlıkla bir sinerji yaratabiliriz!

Eskiden ben açardım böyle topicleri :) çok alay etti bazılarımız, bende yazmıyorum, gençlerin önü açılsın!

Tribüne gelmeyen fenerli olsun!

abi sen o digitürk ü iade et zaten hiç iş yok maç anlatanlarda...........

gel maçlara zaten maçlarımız sudan ucuz...

Kucukse kucuklugunu bilecek bilader !!!

Burada kimse kimsenin gsliligini yargilayamaz.Ben karda kista salon cikisinda oyuncularimiza moral vermek icin donarken git-gel 4-5 saat trafikte kivrandigimizda yanimdamiydi.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Arkadaşın amacı belli, başlıkta hata yapmışta olabilir ama tek kelime ile doğru bir eleştri getirmiş, bence bu başlıkla bir sinerji yaratabiliriz!

Eskiden ben açardım böyle topicleri :) çok alay etti bazılarımız, bende yazmıyorum, gençlerin önü açılsın!

Tribüne gelmeyen fenerli olsun!

eyüp abi şu lafı istanbulda olup da maça gelmeyen fenerli olsun diye değiştirsek iyi olur istanbulda oturmuyorum ve gelmeyen fenerli olsun diyince içim ürperdi :)

erenbekdemir' Alıntı:

Kardeşimiz çorluda oturuyor ve 6 gün çalışıyor.Buna rağmen gel demek düşüncesizlik değil mi adaşım?

Eren Aydın' Alıntı:
erenbekdemir' Alıntı:

Kardeşimiz çorluda oturuyor ve 6 gün çalışıyor.Buna rağmen gel demek düşüncesizlik değil mi adaşım?

valla eren oraya dikkat etmemmişim...
abi sen digitürke devam et.....