TSB 6.Hafta | Saran Anadolu: 74 - GALATASARAY: 70

Re: TSB 6.Hafta | Saran Anadolu - GALATASARAY

ok .
yarın 11 otobusu diyoruz ve en geç 11 :15 te kalkış yaprız varmı gelenler?

ahmet önder

Bizim okuldan arkadaşlar da 11.30'da 4.Leventte toplanacaklarmış 500T'ye binmek için.Bir ihtimal aynı otobüs olabilir.

kısmet artık .sabah foruma bakıpta gelecek olan olursa saat 11 veya 11çeyrek topkapıdan otobusuyle geçeriz .15 dk topkapıda bekler geçeriz.

söz verin söz verin gelin bize söz verin.

yeiden yetmişe camiayaya söz verin.

sarana bu salonda 100 sayıyı gösterin. ;)

Keşke... :)
Zaten sabıkalıdır Yakacık 3 sene önce hatırlayanlar vardır.Voleybol maçından sonra fenerlilerle karşılaşımıştı hatırladığım kadarıyla karakolda bitmişti.

Hadi bakalım,yarın kalbimiz sizinle Aslan'lar.

Olmasa milyon dolar cebinde,
Aslan ruhu var yüreğinde,
Bu forma ölçülmez ki parayla,
Engellere baş kaldır oyna !

Vallahi ben "Kadıköy Yakacık Kartal" minibüslerini deneyeceğim, nasıl sonuç vereceğini bilmiyorum ama benim için Ahmet Cömert'e gitmekten daha kolay olacak.

Eğer Bu fikir kafasına yatan olursa Anadolu yakasında E5 yolu üzerinde (misal Kozyatağı ) inip yakacık minübüslerine binebilirler.

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
Vallahi ben "Kadıköy Yakacık Kartal" minibüslerini deneyeceğim, nasıl sonuç vereceğini bilmiyorum ama benim için Ahmet Cömert'e gitmekten daha kolay olacak.

Eğer Bu fikir kafasına yatan olursa Anadolu yakasında E5 yolu üzerinde (misal Kozyatağı ) inip yakacık minübüslerine binebilirler.

Abi çok zıt olur.
Ya soğanlık sapağında inip yada yakacık merkezden taksiye binmelisin.

Maç 13te sanırım maçın skorunu takip edebileceğim bir site var mı acaba ? Tekerlekli Sandalye Basketbol Federasyonunun sitesi filan ?

Can ve Yılmaz maçı tamamen anlatabilecekseniz açalım bir başlık. Özelden bahseder misiniz?

Canı sağ olsun Engelsiz Aslanlarımızın. Nasıl olsa bir gün yenilecektik, bu dalda İBB'nin rekorunu kırmak artık çok zor çünkü o dönemdeki gibi değil lig. 3 teknik faul ve en az 5 kere 3 saniye ile yeniliyorsak varın anlayın ne kadar güçlü bir takımız.

Can ve Yılmaz teşekkür ederiz anlatım için.

Yenilgiye gelince karşı tarafın (her iki anlamda) bu galibiyete sevincini görmek bile ne kadar büyük olduğumuzun ispatı (gerek olmasa da) olacak. :)

Alınan 2 dünya 2 avrupa şampiyonluğundan sonra fenerlilerin bu branşa ne zaman el atıpta karıştıracaklarını merak ediyordum artık bugün itibariyle bu branşada çomak sokup karıştırmayı başardılar tam onlardan beklenilen bir davranış.
Canlarınız sağolsun engelsiz aslanlar bu maçın bir de rövanşı var onların bu çirkefliklerine biz bir avrupa kupası ve bir dünya kupasını daha alıp cevap vereceğiz

''Büyük takımlar kazandıkları büyük başarıyı konuşurlar. Küçük takımlar ise büyük takımları yendikleri skoru konuşurlar''