TTNet Asırlık Çınarlar Kupası

Bu arada Beykoz-Beşiktaş maçında Beykoz seyircisi Başarılar gelir geçer asaletin bize yeteri kendi zimmetlerine geçirmişler. :? :?
Ben Beşiktaşı önümüzdeki 2 maçtada yeniceğimizi düşünüyorum.

Nicevic süper adam. Bence Woods yerine Efes onu alabilirdi Prkacin'nin yerine. böyle zeki pivotlar altin degerinde su zamanda. bilekleri cok yumusak adamin. bir de Dalmau tecrübesini konusturuyor. Shumpert ve Apodaca da iyi transferler zaten biliyoruz. yerliler bence kötü. Beykozun yerlileleri ile degistir hic bir fark yok. al birini vur ötekine.

Nİcevic ve dalmau iyi trasfer ama apodaca ve shumpert i fazla begenmedim
Özellikle apodaca nın daha iyi bir oyuncu oldugunu düşünyordum
Shumpert i zaten ilk izledigim maçından beri fazla begenmemiştim içeri drive edemiyor , kendi şutunu hazırlıyamıyor ama boş kaldıgı zaman şutların çogu isabetli oluyor
Yerli oyuncularından da cevher dışında hiç biri bizim takımda oynayamaz

su anda bjk nin macını izliorum . 2 li oyunları süper oynuyornar . jacks dısında tun yabancıları cift hanelere ulasmıs durumda

İsmet Badem Dee Brown'u överken Fenerli Batur bey araya girip konuşmasını engelledi...

Pef.Kıskanc insanlardan nefret ediyorum...

Ben bu Beykoz taraftarı kadar acayip bir topluluk görmedim takımları Bjk dan 30 sayı fark yedi birde utanmadan maç bitişindede Beykoz Cimbomba mezar olacak diye tempo tutulyorlar

**hele yetmezmiş gibi maç boyunca bizim tezahuratları söylemelerinide apayrı bir acayiplik tabi

programda değisiklik olmus . yarın biz beykozla oynicaz , öbür gün bjk ile oyniyacaz . dee brown oynayabilir persembe günü

Re:

Emin Doğanca' Alıntı:
programda değisiklik olmus . yarın biz beykozla oynicaz , öbür gün bjk ile oyniyacaz . dee brown oynayabilir persembe günü
Zaten öyleydi program. :)

BJK'de Nicevic ve Dalmau dışında üst düzey oyuncu diyebileceğim bir isim yoktu. Shumpert'in topla etkinliğini gözlemleyemedim; durağan bir oyuncu, statik şutör... Apodaca ise beklediğimin çok daha altında bir performans gösterdi. Özellikle bitiriciliği çok zayıf kaldı. BJK mücadele ediyor, tempolu oynamya çalışıyor; ama pota altında ciddi zaafları var. Beykoz'un pivot oynayacak bir oyuncusunun olmaması bu açığı pek göstermedi, fakat boyalı alan kullanıldığında çok zorlanırlar...

TTNET Beykoz çok zayıf kaldı. Geçtiğimiz günlerde ligin en zayıf takımlarından Alpella'ya da yenilmişlerdi. Özellikle Grays'in başına buyruk oyunu çok canlarını yakacak gibi... Üstelik pota altında etkili tek bir uzunları bile yok! Hücumda çok yetersizler. BJK biraz baskılı savunma yaptığında top kullanmakta zorluk çektiler ve çoğu pozisyonda top kaybı yaptılar. Aldıkları yabancılar çok etkisizdi. Bilhassa Clarence Gilbert var mıydı, yok muydu belli değildi...

YArın çok büyük aksilik olmazsa Beykoz'un pota altını kevgire çeviririz ve uzunlarımız en skorer oyuncular olur.Gözdağı açısından önemli mücadelelerdir bunlar yalnızca hazırlık olarak bakmamak gerekir.

Bende Beykoz pota altında cirit atcağımızı düşünüyorum... Pota altları zayıf...
Bu arada kartalbaskette bu turnuva maçında 20 sayı fark üstü atabilcekleri falan yazılmış. Eğer o maçtada pota altı ağırlıklı oynar ve dışardan Avery, Tufan vs... oyunculardan gerekli verimi alırsak kazanırız diye düşünüyorum...

Bjk'yi begendim cok iyi paslasıyorlar, ikili oyunları basarılı, savunmasını pota altı dısında oturtmus gibiler. Apadoca ve Nicevic cok iyiydi shumpert de iyiydi.İlerleyen gunlerde Jaacks'ı gondereceklerini dusunuyorum.Sinan Guler delicigi hızı ve atletik avantajlarının yanına mucadelesini de ekleyebiliyor bu sezon patlama yapabilir.Murat Kaya'nın yerine keske Sinan'ı alsaymısız.Murat'tan cok daha calıskan agresif, hızlı, kuvvetli, savunma becerisi ve gayreti cok daha iyi bir oyuncu.Sutor olarak Murat ustundur fakat potayı gorebilirse.. bu oyun tarzıyla sut pozisyonu bulmakta gucluk ceker.Sinan kendi pozisyonu yoktan cıkarabiliyor..

Beykoz oyun olarak cok geride kadroları bir yana ne seti becerebiliyorlar ne hızlı hucumu organize olamamıslar daha.Grays'ın savruk oyunu sasırtmasın Çetin yılmaz da Okan cevik de buna izin vermez C.Gilbert Grays'ten oturu yeterince insiyatif alamadı.Ligdeki diger takımlara bakarsak 1 numarada sorun oldugunu dusunmuyorum.C.Burgess dısa yonelerek oynamayı seviyor iceride sorunları var fakat 3 yabancıyla oynadıklarını unutmamak lazım.İceriye bir yabancı alırlar umarım.Umut Gorur'u begendim verilen rolu yeterince yerine getirdi.Caner Oner Graysle birlikte kendini gosterme cabasına girmese takımları icin daha iyi olacak.

ben maçın son bölümlerini azleyebildim ama gördüğüm kadarıyla beşiktaş ne yaptığını bilen bir oyun oynadı beykoz ise çok dağınıktı. özellikle oyun kurucuları çok başına buyruk oynadı. beyozun bize rakip olabileceğini düşünmüorum ama beşiktaş maçı son durumumuzu görmemiz için ii bir fırsat olacak.