TTNet Asırlık Çınarlar Kupası

Alen Hekimbas' Alıntı:
Avery konusunda az olan umutlarımıda yitirdim bu kadar top kaybı bu kadar saçma sapan hucum hataları ...
Sonuçta bu bir hazırlık maçı. Sabırlı olmak gerekir. Avery çok iyi bir oyuncu. Henüz uyum sürecini atlatamamış olabilir. Lige daha zaman var. Çok daha iyi olacaktır. ;)

avery 2 numarada oynıcaksa ki oynayacak gregory greys ondan çok ama çok daha etkili
savunma mekanizmasına geçmeye gerek yok görünen köy kılavuz istemez :roll:

:? Bu bizim takım mı anlamadım gitti :? Hüseyin ve Gaines dışındaki oyuncularımızı tanımakta güçlük çekiyorum.Eski oyuncularımız üstüne hiç bir şey katmadan gelmişler.Bomboş kaçan üçlüklere anlama veremiyorum :? Hayal Kırıklığı yaşıyorum derhal yeni transferlerin katılmasıyla Türkiye Kupasında farklı Galatasaray görmeyi umut ediyorum :?

Re:

Burak Barut' Alıntı:
Ayrıca eklemek istiyorum Formalarımız çok güzel.
Tek olumlu şey formalar diyorsun yani Burak. :)

O da güzel.Neyse bu maçlar ölçü değil.Biraz daha takımın oturması lazım.Ama potansiyelimiz çok yüksek.Bu en önemlisi.

İlk yarı itibariyle şunu rahatlıkla söyleyebiliriz takım oyunu oynayamıyoruz, uyum konusunda sorunlar var.
M.Hoca daha takımı nasıl oynatacağına karar vermiş değil, çok fazla oyuncu değiştiriyor vede ne oynadığımız belirsiz.
BJK ile kıyaslanmayacak kadar iyi bir kadromuz olduğu halde şu haliyle onların çok gerisindeyiz, bunun nedeni ise istenen transferlerin yapılmaması yada geç yapılması.
M.Hoca kupa maçlarına kadar takımı gereken seviyeye getirecektir.

37-27

şaka gibi skor..Bunu çevirmek zorundayız..Lige kadar bir zahmet uyum sorunu olmasın..

Avery konusunda aceleci olmayalım..Avery kötü de üçlük konusunda Murat,Cüneyt ve Erdem iyi değildi herhalde..Biraz bekleyelim..Gaines çok iyi..7 ribaundu var sanırım..Hüseyin de beklediğimiz gibi :)

Formalar bence de güzel..Reklamlar da artmış..Parayı boşuna arttırmamışlar diyeceğim ama Murat Hocanın 3 pyuncuya 1.1 verdik açıklamasından sonra çok da arttırdıklarını düşünmüyorum ama formalar güzel :)

İlk yarı boyunca Hüseyin ve Gaines dışında hiçbir oyuncumuz etkili olamadı. Ciddi bir konsantrasyon eksikliği ve uyum sorunu var. Setlerde pas oranı çok düşük. Geçen seneki tek kişilik oynama hastalığı devam ediyor; topu alan yerleşik savunmaya karşı içeriye sokulmaya çalışıyor ve duvara tosluyor. Böyle olmaz!... Takımın biraz top çevirmesi, pas yapıp rakip savunmayı bozması lazım.

Aslında sistem hatamız var.

Biz Avery'i yollayıp Brian'ı takımda tutmamız lazım.Yanına da bir 3 numara alınmalı.

Re:

Gökce Başaran' Alıntı:
Aslında sistem hatamız var.

Biz Avery'i yollayıp Brian'ı takımda tutmamız lazım.Yanına da bir 3 numara alınmalı.

Kesinlikle katılıyorum Avery bize göre bir oyuncu değil Greene ondan çok daha iyi işler yapar takımda

Avery vites artırtfdı.Dee Brown'dan sonra Avery'nin tutulması mantıksız görülsede hamuru sağlam olduğuna inanıyorum.Gelecek oyuncu 3 numara olacak bu da çok açık.

3. periyot 53-50

Yanlış anlaşılmasın ben Avery'i beğenmediğim için böyle birşey demedim.Yani iyi bir oyuncu.Ama bizim kısa yedeklerimiz zaten yeterli.Tufan,Murat yedek olabilirler.Guardlı sistemde Cüneyt,Dee olabilir.Ama pota altı yedekleri hiç ama hiç güven vermiyor bana.Sorun bu.

Beykoz'un iki adamı atarsa kazanır atamazsa kaybeder.Bu böyle olacak her zaman.Ama biz hazır değiliz ! Hiç...