TTNet Asırlık Çınarlar Kupası

1) Brian Greene niye kadroda yok ?

2) Hakemler fazlasıyla saçmaladı.

3) Takımda müthiş bir konsantrasyon eksikliği var.

4) Mehmet Baturalp'i çok mu aramışlar bilmiyorum. Adam malum takımın televizyonunda resmen amigoluk yapıyordu. Yaşına yakışmayan yorumları var.

Takım iyice dağıldı.

Avery'i asan kesenleriniz var ama Dee Brown gibi hareketli bir oyuncu ile beraber çok daha etkili oynayacağını düşünüyorum...

Re:

Gökce Başaran' Alıntı:
Yanlış anlaşılmasın ben Avery'i beğenmediğim için böyle birşey demedim.Yani iyi bir oyuncu.Ama bizim kısa yedeklerimiz zaten yeterli.Tufan,Murat yedek olabilirler.Guardlı sistemde Cüneyt,Dee olabilir.Ama pota altı yedekleri hiç ama hiç güven vermiyor bana.Sorun bu.

Ben olsam Avery'i yollamazdim. Beni hayal kirikligina ugratan isimlerin basinda Cuneyt geliyor, ardindan da Tufan, Murat ve Cemal. Turk oyuncularin bu kadar dusuk performans gostermesi, hic hazir gozukmemesi yabanci oyuncu tercihlerinden daha onemli bence. Takimin istikrarli bir sutore ihtiyaci oldugu cok acik. Herkes 1/5 ucluk atarsa seviye atlayamaz takim. Ust duzeyde mucadele edemez. Yerine sutu saglam bir 2 ya da 3 alinmayacaksa ben Avery'e biraz sabredilmesi taraftariyim.

Bunlar sonuc olarak erken konusmalar tabi. Ama en azindan Beykoz'dan 25 sayi yemezsin.

su görüntüde bence hem Kaya Peker lazim hem de 2 tane yabanci. bir tane adam gibi 3 numara bir de 2 numara skorer. Avery bu haliyle ancak 3. Guard olur. yollanip yerine iyi bir skorer alinmasi daha makul aslinda.

yarın görecekseniz bjk yi yeneceğiz avery fena değil gaines iyi dee brown takımn en iyisi olacağına göre ve alınacak dier yabancı da iyi olacağına göre takımın en iyi 2 ismi yoktu. Ona rağmen 2 sayıya indirdik farkı

Kimse kusura bakmasın fakat Murat Hoca yol yakınken bırakabilir.Ligin başlamasına 2 hafta kala hiç bir şey oturmamış.Oyuncular gelip gidiyorlar değişik ve dengesiz işler oluyor :? Bence YeNi Hoca arayışına geçelim.Hep umutla yaşadık fakat bu maçtan sonra gerçekler ortaya çıktı . Ben açıkcası İstifasını bekliyorum.Yoksa çok geç olabilir.

bu ne yaaa rezıllık walla saka gıbı sampıyonluktan kombıneden bahsedıyorduk bu takımın halı perısan braın green de degıl takımın hepsınde kımya sorunu var. Yarınki macı hıc ızlemesek mi acaba

Gaines'in faul stili berbat ve dikkatli izlediyseniz hep tek elle şut kullanıyor..
Avery'i hiç beğenmedim ama daha iyi olacağı konusunda umutluyum..
Brian Greene yerine acaba kimi alcaklar onu çok merak ediyorum;sonra pişman olmayız gönderdik diye inş..
Tek beğendiğim oyuncu Hüseyin ancak o da çabuk faul problemine girdi..

Arkadaşlar Sakin...

Daha hazırlık maçlarında herkesi yerden yere vurmanın bir anlamı yok. Takım tam kadro ve hazır olduğunda ligin en iyilerinden birisi olacağız kimsenin şüphesi olmasın. Felaket telllalığı yapmanın bir anlamı yok !

evet hakemler cok sacmaladılar . özellikle murat özyer e verilen teknik faul cok yanlıstı ve oyunu koparan andı. o teknik faul calınmasa % 70 kazancaktık . cunku bizim kadromuz beykozun kadrosundan cok ustun . mac sonu oynama tecrubemizle onları yenerdık . yorumculara gelince söylenecek bisi yok . rezalet . macın her dakikasında bisi asağıladılar . yaptığımız her hatada bizi kucuk dusurduler . belkide hakemlere para verdiller ( artık insanın aklına bu da geliyor) . belkide saha icinde hakemlere komut verdiler . ama bu iki yorumcu icin asağıda yazacaklarım bir gercek

1 . 2 side bizim yenilmemizi istediler
2 . 2 side basketbolu bilmiyorlar
3 . basketbolu keyifsiz hale getiriyorlar
4. TERBİYESİZLER

beykozsporda bu macta sans - hakem 2 lisiyle kazandılar . hazırlık macıda olsa uzuluyorum . eminim sizde üzülüyosunuzdur

Keşke Dee brown ilk teklifimizi kabul etseydi de avery yerine Gerald fitch ya da onun ayarında bi 2 numara transfer etseydik .
Dee brown- gerald fitch - tufan -charles gaines -huseyin besok 8)

fark yedıler dıye kızgınız o yuzden boyle atıp tutuyoruz ama hocanın takıma hakım olamadıgı açık madem gonderecektınız nıye 1 ay once oyuncu aldınız pıyasadakı oyuncuların bıtmesınımı bekledınız yazık bu kadar butce bu adamların elınde

yarınki maçı alacağız ve sezon öncesi bu mağlubiyet ders niteliğinde olmuştur bence çünkü bjk fark attı biz de atarız die düşündüler bi de son 2-3 hazırlık maçını kazanınca ayakları biraz yerden kesilir gibi olmuş

ilk yarı avery çok kötüydü ama ikinci yarı toparladı dee ile daha iyi olur doğru paslar alır

Bu mağlubiyetin açıklaması çok basit daha yolun çoook başındayız.Daha Dee Brown gelecek daha sonra yeni bir oyuncumuz daha gelecek.Yani neredeyse herşey baştan başlayacak.Bu çok kötü gerçekten.Umarım Türkiye Kupasında sürpriz yaşamayız.Bu akşamki görüntü bu ama yarın motivasyon nasıl olur sonuç ne olur kestirmek zor ama oradaki sonucun ilerisi için ufak bir ışık vereceği kesin.Gerçekten ligin ilk maçlarında umarım bu Beykoz maçındaki gibi sürpriz sonuçlar almayız.Hedef ilk 2 o yüzden çok dikkatli olmalıyız.

Tabii yarın çok farklı bir hava olacak Dee geliyor,rakip BJK Cola Turca.

Şimdi bu skora bakarak fazla acımasızca yorum yapmayın.

Unutmayın ligin en iddialı ekiplerinin başında geliyoruz ama aynı zamanda yeni toplanmaya başlayanda yine biziz.Rakiplerin şu anda daha önde olduğu açık bu arayı çok çok çok antrenmanla,maçla kapatacağız.

Kimse karamsarlığa kapılmasın.

Sadece bir hazırlık maçından böyle yaparsak sezon içinde işler kötü gittiğinde takımdan elimizi ayağımız tamamen kesecek miyiz ? arkadaşlar daha sezon başlamdı ki sezonu nasıl bitirdiğin nasıl başladığından çok daha önemli .Hem ne olursa olsun bu takımı desteklemeliyiz

bence okadar ciddiye almaya gerek yok yalniz eksikler belli oldu bunun üzerine gidilmeli. bu takima cok iyi bir 3 numara ve bir 2 numara gerekli. Avery'ye gerek yok bence Dee Brown'u aldiktan sonra. takimda sutör yok. potalari dövüyoruz resmen.