Türk Telekom: 85 - Galatasaray CC : 59

telekom geçen senenın begendiğim takımlardandı. bu sene seyredeğim halde aynı çizgiyi koruyacağını düşünuyorum. bizim için ilk zorlu sınav bu maç olacak.

dudley erken faul problemı yasayan bır oyuncuydu. bıraz aşmış gozukuyor o sorunu.
hucum ribaundlarına dikkat telekom fast breakleri affetmez yoksa.

Sunu kabul etmek gerekır kı kadro olarak bızden usttunler ama nedense Ercument Sunter takımı ortaokul takımları gıbı oynatıyor :? Basarılı bı coach olsa o takım her sene fınal oynayabılır ...

oyuncularımız ve teknik kadromuz, bu maça seyircimiz önünde oynayacağımız ilk maç gözüyle bakıyorlar. Umarım onları yanıltmayız. Benim de ümidim var tribün üstünlüğünü ele geçirmemiz lazım yarın. Ankara'daki herkesi maça bekliyoruz!!!!

yine biletle ilgili bi soru arkadaslar.. ilk kez gidiyorum da ank.da maca kac saat oncesinden gitmek uygun olur bi fikriniz var mı acaba??

dyslex' Alıntı:
yine biletle ilgili bi soru arkadaslar.. ilk kez gidiyorum da ank.da maca kac saat oncesinden gitmek uygun olur bi fikriniz var mı acaba??
1 saat önce salonun orada ol organizasyon olacak...

T.Telekom-Galatasaray bilet fiyatları 3 YTL

T.Telekom uzun zaman sonra ilk kez akıllı bir bilet fiyat politikası izledi.

redsong' Alıntı:
1 saat önce salonun orada ol organizasyon olacak...
eyvallah biz 5 kisiyle ordayız yaw son bisi biletleri filan toptan mı alcaksınız nası bi plan var? bi de organizasyondan kasıt iceri toplu halde girilmesi mi sadece yoksa turlu etkinlikler var mı :D folklor vs.

dyslex' Alıntı:
eyvallah biz 5 kisiyle ordayız yaw son bisi biletleri filan toptan mı alcaksınız nası bi plan var? bi de organizasyondan kasıt iceri toplu halde girilmesi mi sadece yoksa turlu etkinlikler var mı :D folklor vs.
yok orada topluca girilecek birlikte hareket edilecek...
ben ist deyim ayrıca bunu ankaralıaslanlar organize ediyorlar...

fitch oynamazsa çok zor..belki murat kaya için bi silkinme maçı olabilir..umarım bu şansı değerlendirir..sakatlık biraz hevesimi söndürsede 4 buçuk saat kala heyecan yükselmekte..haydi aslanlar

fitch'in olmaması biraz da iyi oldu gibi. bakalım galatasaray mı yoksa fitch ve arkadaşları mı? benim için bu maçta galibiyet değil oyanan oyun önemli eğer iyi oynarsak bu seneki hedefimize ulaşırız