Türk Telekom: 85 - Galatasaray CC : 59

arkadaşlar beni eleştirenler olabilir ama fitch siz bugün daha iyi oynayacağız çünkü topu sürekli elinde tutan bir oyuncu olmayacak daha çok takım oyunu oynayacağız ki bence bu maçı rahat kazanacağız.

valla bu son sakatlık haberi cok iyi olmadı aslında ama
sene basından buyana cok konustuk skorer oyuncu sayımız fazla diye bu nedenle ümidimizi kırmıyalım bu mac belkide tufan ın murat ın mitcell in veya Türkiye Kupası'ndaki gibi pota altımızdaki oyuncularımızın macı olacak bakalım ne olcak cunku mitcell gelmeden once turkiye kupasındaki sayı ortalamalarımız 80lerdeydi .bu paylasımı gelecek taraftarlarlada butunlestirdikmi kazanma sansımız hala %50 %50

"Takim olma" durumunu gösterecek bir maç. Fitch'siz neler yapabilecegimizi görmek açisindan önemli bir karsilasma.

Daha çok Mitchell, daha çok Tufan ve McGowan...

Arldşlar.. Fitch durumu nedir bu akşam kesein oynayıp oynamadığını bilen var mı ..?* haberlerden hiç bahsetmiyolar...haberi olan varsa lütfen beni haberdar etsin pls...

ümit ali yılmaz' Alıntı:
arkadaşlar beni eleştirenler olabilir ama fitch siz bugün daha iyi oynayacağız çünkü topu sürekli elinde tutan bir oyuncu olmayacak daha çok takım oyunu oynayacağız ki bence bu maçı rahat kazanacağız.
nasıl iyi oyanaycak arkadaşım mersinin o savunmasına karşı fitchten başka skorer çıkaramasık telekoma karşı mı çıkarıcaz?

Aslında bu Fitch'in sakatlık durumunu resmi sitede duyurmasak daha iyi olurdu diye düşünüyorum.Sakat olsa da kenarda oturması ve T.Telekom'un onun yokluğundan haberdar olmaması psikolojik bir koz olabilirdi.
Ayrıca Fitch televizyondan da olsa kendine özel seyirci yapmış olmalı.Ve bu haber seyirci sayısında az da olsa bir düşmeye sebep olabilir.Belki 100-200 seyirci daha fazla gelebilirdi , bilmiyorum...

Serdar abi ile Barış resmi siteye çıkmış hadi iyisiniz meşhur oldunuz... :D
İzmir'de olduğum için gidemedim takımı karşılamaya.

FİTCH

ARKADAŞLAR FİTCH OYNAYACAK İSTİHBARAT SAĞLAM HERKES RAHAT OLSUN... :atki

Re: FİTCH

taner84' Alıntı:
abi istihbarat neresi.sorması ayıp :)
ya taner abi 2.fuchs vakası işte boşver sen abi bunlar böyle işte naparsın. 45 dakika kalmış maça iyi bir oyun oynayıp işallah maçı kazanırız

bu arada utku(galat-asır-ay)söylediklerine kesinlikle katılıyorum rakipte psikolojik bir baskı oluştırabilirdi

valla dirk novitski kardeşim çok güzel söyledin.zaten adam oynayacak ise maçta oynar.ama bence fitch yoksa eğerde takım 1 oyuncuya kalmamalı.sonuçta mitchell,tufan vb. daha nice skorerimiz var.bu oyuncular günlerinde olurlarsa maçı alırız.bide bana göre mu maç yüksek skorlu bitecek.telekom hızlı oynuyor.gs'de buna cevap verir.ama sonuçta kazanan insallah biz oluruz :atki

Re: FİTCH

dirk nowitski' Alıntı:
ya taner abi 2.fuchs vakası işte boşver sen abi bunlar böyle işte naparsın. 45 dakika kalmış maça iyi bir oyun oynayıp işallah maçı kazanırız

bu arada utku(galat-asır-ay)söylediklerine kesinlikle katılıyorum rakipte psikolojik bir baskı oluştırabilirdi

Dirk, Yaşına Veriyorum Evlat...