Türk Telekom: 85 - Galatasaray CC : 59

Onur' Alıntı:
Şu Mıtchell denen adamı kim aldıysa onu tebrik ederim.Basketbolcu falan değil bu ya,ilk 2 maç ve sezon öncesi turnuvalarda da beğenmemiştim zaten,göndersinler şu adamı,Dixon a oyun kuramıyor diyenler bu adamı izlesinler.Ne oyun kuruyor,ne de sayı atıyor,olmaz böyle şey ya.Birde şu alan savunması ısrarını anlayabilmiş değilim.

adam safi zarar ya rebound a girip faydam dokunsun die uğraşıyor onda da faul yaptı , gitti turnike kaçırdı 15 te 1 ile oynar mı adam yaw oynasa da hala mı sahada tutulur ismeti oynatsan daha iyi valla zaten gitmiş maç

ya murat özyer i kınıyorum ribaundalarda sorun yaşarken fatih faul problemine girmişken mcgovan isabetsiz atışlar yaparken nasıl olurda CEMAL NALGA yı oyunu almaz yuuhh bee mitchell da kendi aleminde eğlendi adam en az 3 tane boş turnikeyi kaçırdı. çok kötü oynadık rezil olduk haşat ettiler çok sinirlendim murat özyer e kadro dağılımını yapamıyoo :(:(

Fitch yok , rakip Telekom bide kötü oynayan Mitchell ,her zaman olmaz böyle ona göre yapın eleştirileri , yok o gitsin bu gitsin diye saçma sapan eleştirmesin kimse.
Daha 4. hafta , böyle bi yenilgi iyide olabilir gerekli tedbirler alınır moral bozmaya gerek yok daha ligin 4. haftasında

bir basketbolsever olarak bu kadar keyifli bir oyun seyrettirdikleri için telekom takmını yürekten kutluyorum, gerçekten tam bir basketbol takımı gibi oynadılar sistemli oynayan takımlara hastayımdır zaten gerçekten alkışı hakediyorlar.....

hokkabaz filmine gülmek için gitmiştim ama yapı itibariyle çok da komik bir film değildi , sağolsun mitchell bugün beni onun yerine o kadar çok güldürdüki yorum bile yazamıcam kendisine

neticede eldeki malzeme fitch olsun olmasın iyi kullanılırsa bu takım iş yapar mesela 1/16 atan oyuncuda ısrar etmemek gibi küçük hamleler yapılabilirdi bunlarda teknik heyetin eksi si olsun bu maçta

telekomun esas gücünüm de haftaya efese karşı görücez zaten

Murat Özyer Mitchell'ı inatla oynattı, Mitchell'ın bu son şansı olmalı. Böyle bir guard olamaz.

Birde Mithat Demirel'e inanamıyorum. Almanya milli takımıyla dünya kupalarında oynamış bir oyuncu... Benim için tam hayal kırıklığı.

surf_lite' Alıntı:
ya murat özyer i kınıyorum ribaundalarda sorun yaşarken fatih faul problemine girmişken mcgovan isabetsiz atışlar yaparken nasıl olurda CEMAL NALGA yı oyunu almaz yuuhh bee mitchell da kendi aleminde eğlendi adam en az 3 tane boş turnikeyi kaçırdı. çok kötü oynadık rezil olduk haşat ettiler çok sinirlendim murat özyer e kadro dağılımını yapamıyoo :(:(

Evet Cemal'in oyuna alınmaması çok ilginçti. Fatih maçın başında 3 hücum ribaundu almıştı ama ilki şüpheli olan 3 faul alınca yine o eski, bildiğimiz Fatih oldu

Selam olsun.

İşkence bitti. Rezalet. Fakat hepinizi anlayamıyorum. Mitchell'dan yana ben de çok dertliyim, oyun kuruculukla alakası yok. İstediğimiz hedef için yeterli bir oyun kurucu değil. Maçta da kötü oynadı, tecrübesizliğine yenildi. Ama niye tüm yenilgiyi ona bağlıyorsunuz? Sonuçta takım olarak alınmış bir mağlubiyet bu. Neredeydi Murat Kaya? Neredeydi Mc Gowan.

Herkes kötüydü bugün, anlaşılan Fitch'in yokluğu kafa olarka da çok etkilemiş bizi. Telekom iyi takım ama yenemeyeceğimiz takım değil, böyle oynarsak yenemeyeceğimiz bir takım olurlar. Murat kadar temiz bilek bir adam yok koca ligde, bir tane dipten perdelemelerden çıkararak şut seti oynatmadık adamın üzerinden, nedir, ne değildir anlamıyorum. Resmen NBA vari bir sistem içinde oynuyoruz, tüm maç teke tek.

açıkçası bu kadar kötü bi galatasaray beklemiyodum
konsantrasyon ve mücadele güzümüz cok düsüktü
telekom cok iyi takım olmus, en önemlisi TAKIM olmus
mücadele savunma yardımlasma üst düzeyde tebrik etmek gerekiyor
hücumda cok iyi top dolastırıyolar

ilk yarı cok kötü olunca ikinci yarıyı seyretmedim
ama temennim bu mactan gereken derslerin cıkması
gectiğimiz haftalarda yapılan bazı elestirilerin dogruluk payı oldugu ortaya cıktı bence bugün belki iyi de oldu
umarım herkes bu mactan ders alır haftaya ted macında cok daha farklı bi galatasaray izleyebiliriz

oyuncular için tek tek yorum yapmicam ama daha sezon bası cok sert yorumlar yapmaya gerek yok cok yeni bi takımız zaman içinde oturucaktır bazı seyler

su ortaya cıktı ki henüz sampiyonluk diyebilmek için cok erken..

Mitchell'la McGowan'a bir maçta basketbolcu değiller damgasını vurdunuz ya daha ötesi yok...
Tebrikler Ankara'daki Galatasaraylılara Galatasaraylılığı dosta düşmana kanıtladıkları için...
Tebrikler Türk Telekom.2. yarıda Ayhan Şahenk'teki maçta Telekom'u eze eze yenene kadar Ercüment Sunter ve Telekom'u eleştirme hakkını biz Galatasaraylılarda bulamıyorum...
Forumda bas bas bağırıldı tek adam basketboluna alışmamalıyız diye.Telekom'un iyi oyunu bir yere kadar.Ben sahada Türkiye Kupası'ndaki benimsediğim takımımı göremedim bu akşam...
NTV'yi kutluyorum maç anlatımına Murat Kosova-Kaan Kural ikilisini verdikleri için.Bu oyunumuzun üstüne Osman Sakallıoğlu-Yiğiter Uluğ ikilisi olsaydı herhalde NTV'nin telefonları küfür etmek isteyenler tarafından kilitlenirdi...

Isın saha boyutuna hıc gırmeyecem trubunler harıkaydı dıyıp bu haftayı unutmak ıstıyorum ..Haftaya ted macında bulusmak uzere deyıp sımdı oranın topıgıne yazı yazlım derım ..
Ayrıca 2006-2007 Macı sampıyonu konusu da bu mactan sora sılınsn bence :?