Türkiye Kupası 1. Maç | Galatasaray CC 70 - 68 Pınar Karşıyaka (Ceza nedeniyle hükmen)

Re: Galatasaray-Karşıyaka (Canlı)

Saat 2 de d sporu açtım şifreliydi.Şimdi öylesine tv yi açtım d spor açılmış.Voleybol maçımızı veriyor :)

Ve Kupa Galatasaray'ın.

Allahım ne büyük bir zafer, Allahım sana şükürler olsun.Kupa bizim...

Ya pardon Karşıyaka'yı yendik...

ya zar zor yendik varı böyle birşey

Re: Galatasaray :70 - Pınar Karşıyaka : 68

sadece rancik oynamış galiba 1e 5.........

canın son anda 2 üçlüğü+rancik ve tufanın 2 asisti maçı getirdi......

murat kayaya armağan olsun...

Galibiyet güzel ama defalarca söyledim bu takım çok kısır bir takım küçük takımlara karşı savunmadaki direnciyle bir şekilde kazanır ama büyük takımlara yani savunmada sert olan takımlara karşı çuvallar demiştim.Ben bunları o istanbul cuptaki seri galibiyetlerden sonra diyodum yani herşey iyi giderken..
Tablo daha da kötü bir duruma gidiyor düzenli skor katkısı veren tek oyuncu Rancik zaten onada ben kefilim:)
Şaka bir yana bu takımın eksiği çok ve bu gidişatla bu takımın işi çok zor çok kısır bir takım kimyası oluşturulmuş.Skorer oyuncular var evet ama istikrarlı skorer yok. Jasaitisin takıma katılmasıyla hiç bir şey güllük gülistanlık olmayacak.En başta söylediğim gibi bu takımın skor potansiyeli max 75 76 sayı civarıdır.Bu takım maç kazanmak istiyosa rakiplerini 60 larda tutmalıdır.Bunuda küçük takımlara karşı ancak yapabilir.Dirençli savunması olan takımlara karşı maç kazanmamız ekseriyetle çok zor.

Son olarak bu takım kadro yapısı olarak Dee Brownlı Gainesli kadroyu andırıyor ama bence potansiyel olarak biraz daha geride gibi.Bu takım bir diğer açıdanda o sezonki takıma benzeyecek can çekişmeden maç kazanması çok zor bu takımın ve yine ekseriyetle göreceğiz ki bu takım maç koparmakta çok zorlanacak.

Tek kelime bu takım bana heyecan vermiyor,kazandığı maçlara sevinemiyorum çünkü güven vermiyor.