Türkiye Kupası 1. Maç | Galatasaray CC 70 - 68 Pınar Karşıyaka (Ceza nedeniyle hükmen)

Re: Galatasaray-Karşıyaka (Canlı)

37-26 ilk yari sonucu öndeyiz rancik 16 sayi 8 ribaund bir periyot boyunca faul yapmadik bunlar bizim icin olumlu ama tek rancikle bitmez bu mac tufanin 3 lüklerine ihtiyacimiz var

Kamil abi;

10:44 Washington
09:!6 Can

Paylaştılar bu şekilde. Rancik sıcakken ona yöneldiler diye tahmin ediyorum. Asıl önemli olan atamaması değil de şut denememesi.

Ama diğer Maçlara bakınca gerçekten takımda gelişme var !!! Darius işini yapıyor,Rancik'e asistleri yolluoyor :) Polat'ta bugün iyi gibi ... Tufan Sakatlıktan yeni çıktığı için biraz kötü gibi ama Savunmada iyi... Caner'de 2 Sayı,2 Asist şu ana kadar ondanda iyi Faydalandık !!! 2.yarıda Devreye Cemal,Tufan Ve Darius'da girerse bu maçı alırız :)

Biraz geç kaldım ama sorayım maç yayını varmı?Bu arada Darius'tan 4 asist gözlerim yaşardı...

bu maç yorumlarını yapan arkadaşlar nasıl izliyorlar yada izlemedne nasıl böyle izler gibi yorum yapıyorlar merak ettim tribündeler mi yoksa

İzler gibi yorum yapanlar nasıl yapıyor bilmiyorum ama içinde sayısal değer taşımayan yorumlar pek de önemli olmaz. Çünkü istatistikten takip ediyor herkes :)

Karşıyaka pota altısını görmek için izlemek gerekmeyebilir hissettiğim ve beklediğim gibi Ksk pota altı=) Bu arada Cemal 4'ledi.

gstv de şuan Galatasaray-fenerbahçe voleybol karşılaşması canlı yayını var. inşallah bu sefer yeneriz.