Türkiye Kupası 1. Maç | Galatasaray CC 73 - 88 Beşiktaş Cola Turka

Re: Galatasaray-Beşiktaş (6 Ekim 18:15)

Kerem SEÇER' Alıntı:
Kamil abi kupanın sitesinde canlı yayın veriliyor ama ben yine de laptop'ı getireceğim. Wireless yoksa da kablo ile girebileceğim bir yer bakacağım ama zor diye düşünüyorum.
kerem laptopu getirme çünkü salonda kablolu bağlanacağın bir yer yok
ayrıca büyük tek parça tribünün yarısını onlar yarısnı biz alacağız. garip bir tribün paylaşımı oldu. yetkililer öyle uygun gördüler. olay çıkmaz ama sende yinede bi düşün

Anladım Selçuk. Sağol. ;)
Bu arada GS TV gelecekmiş ama yayın zor. Görüntü alırlar sadece sanırım.

tek bir cümle ile yazık vallahi de yazık billahide yazık.bu maçı yayınlamayacaksınız da hangi maçı yayınlayacaksınız bilmiyorum.gs tv ancak bir günde aynı programı 10 kere tekrarlasın.ya biraz amatör branş maçlarını vermesi lazım.ne zaman kanalı açsam ajanda ya da günün konuğu var hep aynı şeyler.bu maçın tvde yayınlanması lazım hangi kanal olursa olsun.olmadı yabancı tv gelsin yayınlasın

Selçuk!
Kardeşim bilet satışı nasıl gidiyor bilgin varmı?

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Selçuk!

abi biletler bitti
maç günü ve pazar günü kalan az miktardaki biletler satışa sunulacak
bize bilet için gelenlere bilet aldık ama ikinci maçı verdiler dediler herkeste bilet sıkıntısı var

Selçuk Kahveci' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":3jeqptax]Selçuk!

abi biletler bitti
bize bilet için gelenlere bilet aldık ama ikinci maçı verdiler dediler herkeste bilet sıkıntısı var[/quote:3jeqptax]Sizinde desteğinizle maçı kazanacağız.

İlk resmi maçın bjk ile olması kötü ama galibiyet ile süper başlangıç olur.Yayın konusunda bir tv kanalının vermemesi çok kötü:(

Selçuk Kahveci' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":2a1xohm2]Selçuk!

abi biletler bitti
bize bilet için gelenlere bilet aldık ama ikinci maçı verdiler dediler herkeste bilet sıkıntısı var[/quote:2a1xohm2]
Abi biletlerin çoğunu hangi taraf aldı bi bilgin var mı ?

Hala televizyonda yayınlanmaması benim sinirimi bozuyor.

Basketbol seyircisi her geçen gün azalacak böyle devam ederse...

Kolay bir maç olmayacak.2 takım'da yeni kadrolar kurdu.Sistemleri daha oturmadı.Bol skor'lu bir maç olacak.Uzatmalara bile gidebilir :)

büyük gün geldi çattı.herkes bu maçı bekliyor.hadi potanın aslanları yen şu kara kartalı güldür bizi.yayın konusunda son bir gelişme var mı?ne olur biri bir kanalın maçı verdiğini söylesin

Mustafa Kaya' Alıntı:
Abi biletlerin çoğunu hangi taraf aldı bi bilgin var mı ?
biletler gs ve bjk için ayrı tutulmadı tek bilet ile satışa sunuldu. yetkililer Galatasaray'lıların talebinin daha çok olduğunu söylüyor. tabii ne kadar doğru bilemem birkaç saat sonra öğreneceğiz

selçuk lütfen takımımızı son saniyeye kadar büyük coşkuyla destekleyin.geri de bile olsa onlara bu gücü vermeliyiz.

NOT:bizim yerimize de bağırın :) :)

Selçuk!

Foto bekliyoruz güzel kardeşim :)