Türkiye Kupası 1. Maç | Galatasaray CC 73 - 88 Beşiktaş Cola Turka

Re: Galatasaray-Beşiktaş (6 Ekim 18:15)

geçelim şu takımı güzel bir başlangıç yapalım. Umarım sahada da tribünde de çok çok üstün oluruz...

arkadaşlar maçtan ve dün akşamki antrenmandan fotolar bu akşam eklenecek dün gece eve gece 1de girdiğim için atamadım

arkadaşlar dün salonda basın için bir yer ayrıldığını söylediler canlı yayın olma ihtimali var tvleri takip edin

Bu ne iştir anlamadım Galatasaray-Beşiktaş ile sezonun ilk resmi maçını bir kupa maçını oynuyor toplasan 40 milyon taraftarı olan iki takımın maçını tv vermiyor! Ya bırakın çorumu ; kosta rika da olsa verirlerdi futbol maçı olsa :( yazık valla kapatalım gideleim siteyi başka şeylerle uğraşalım bu ülkede, ebru yapalım,halk oyunu oynayalım,ama bu federasyonun liginide kupasınıda izlemeylim ya :)

Gerçekten büyük bir fiyasko. Türkiye Kupası maçlarını TV'den takip edemiyoruz...
Umarım bir galibiyet ile başlarız. BJK galibiyeti iyi başlamamızı da sağlar. Moral olarak daha üst yerlere geliriz.

Kerem SEÇER Çorum'dan bildiriyor :)

Çorum'a dün akşam geldim ve sağolsunlar çok yardımcı oldu herkes. Akşam antremanı izledik. Takım bol bol şut ve set çalıştı. Ama asıl taktik idmanı bu sabah yapıldı. Takımın morali yüksek. 30 kişi falan izledi antremanı ve antreman sonu tezahürat da yaptılar. Oyunculara tek tek bağırdılar. Dışarıda fotoğraf çektirdiler. Kısaca herşey güzel oldu. Takım da moral kazandı :)

Kerem SEÇER' Alıntı:
Kerem SEÇER Çorum'dan bildiriyor :)

Çorum'a dün akşam geldim ve sağolsunlar çok yardımcı oldu herkes. Akşam antremanı izledik. Takım bol bol şut ve set çalıştı. Ama asıl taktik idmanı bu sabah yapıldı. Takımın morali yüksek. 30 kişi falan izledi antremanı ve antreman sonu tezahürat da yaptılar. Oyunculara tek tek bağırdılar. Dışarıda fotoğraf çektirdiler. Kısaca herşey güzel oldu. Takım da moral kazandı :)
Bilgiler için teşekkürler Kerem Abi. Eğer imkanın olupta maç fotoğraflarını çekebilirsen güzel olur...

Emre Evren İçöz' Alıntı:
bi tv bulunamadı ya şu maç için ne diyim daha bizim kanalımız bile göstermiyor olacak iş değil yani :(
Bizim kanalımızın bu maçı göstermesini beklemek bence saçma.Çünkü bütçe bunu kaldırmaz.Böyle bir maçıda Turgay'ın bize ucuza vereceğini sanmam.

ya bare digitürk verseydi ya en azından bir seçenek olurdu hazır hafta içi digitürkü olmayanlar bile kahveden filan izlerlerdi...bizim evde digitürk olmasa ve almaya niyetim olsaydı bu skandaldan sonra almazdım

Re: Galatasaray: 73 - Beşiktaş: 88

Belliki hazır değiliz henüz, Daçka ve Casa maçlarını kazanmak zorundayız artık.

Yazacak çok şeyim var.Ama yazmayacağım.Taraftar herşeyi görüyor sizler benim adımada yazacaksınızdır zaten herşeyi.Tek diyebileceğim şey bizi üzdüler.

Bundan Sonrası İçin "HERŞEY HATALARIMIZDAN NE DERS ÇIKARACAĞIMIZA BAĞLI"

NOT:Yarın Üniversiteye gidiyorum.Aranızda olamayacağım.İnşallah herşey iyiye gider takım için.

Takımı oynatabilecek 1 numara ve pota altında sert,agresif uzun gerekli yoksa çok sıkıntı çekicez çok

ya bide sete set hücumlar oynıcaz diye amelikalı almadık böle oynanırmıya okadar 3 lük hani oyunu pota altından kurucaktın? ve hala patlama yapmasını beklediğimiz niye alındığını kimsenin bilmediği Stricland var .Hiç mi oyun seti kurmadı murat hoca savunma desen zaten yok hadi savunma yapmıyolar çok sayı atıyolar desen oda yok? neyse artık yapıcak bişeyler yok inş. toparlanıp kalan iki maçı kazanırız

Halen savunmayı oturtamadığımız belli, yenilginin diğer etmenleri hakkında ezbere yorum yapmak istemiyorum. Ne de olsa elimizde sadece istatistikler var.

Başta Kerem olmak üzere maçı izleyen arkadaşların yorumlarını merakla bekliyorum.

Bu arada gruptaki diğer maçta Casa TED Darüşşafaka´yı farklı (95-63)geçti. Geçen seneki statü devam mı ediyor? Yine Beşiktaş´ın kurbanı olmayalım da...

Guard'sız ancak bu kadar olur. Acilen 1 numaraya takviyeye gidilmeli, değişime uğramalı. Bu oyuncularla olmayacak. Gerçekten yazık.

Murat ÖZYER de geçen yılki sallama sistemine bu yıl da devam ettiriyor, dışarıdan bu kadar da oynanır mı ?

1 numara tercihi yine karavana.

Kimse yarın ve ertesi gün alınacak farklı ya da normal galibiyetlerle kendini avutmasın, bu 1 numara zaafımız ile bu tür hedef maçların çoğunu bugün olduğu gibi kaybederiz.