Türkiye Kupası (Çanakkale)

beklediğim gibi 1 numaramız dee ile beş numaramız hüsyin cok iyi performans vermişler.Bu iki oyuncu için çok iddalıyım gerçekten türkiyenin en iyileri denebilir.Ama bakalım gaines ne yapacak ilk maç iyi ribound topladı.Owens ise kısa süredir takımda olmasına rağmen iyi işler yapacak gibi.Diğer oyuncular için en önemli şey istikrar.Bunların başında da Tufan var.Eğer oynarsa çok iyi.lakin murat cemal filan hala takıma bişey veremiyor.

Gelgelelim Avery e.Bu oyuncuya kötü demek haksızlık gibi.Sonucta önceki performansları ortada.Bu nedenle onun göstereceği performansı teknik manada koç un elinde..

Son olarak: Allahaskına o nasıl saha.Ufak olmasını geçtim başka renk mi yok parkeleri boyuycak...

BJK güzel bi sekilde satiyor maci. bukadar da belli etmeyin bari. utanmasalar 24 saniye yi eritecekler potaya bakmadan. büyük kulüp diye geciniyorlar.

O. Renault son olarak 52-32 öndeydi... SKY Türk, Banvit - Selçuk Üniversitesi maçıyla dönüşümlü yayın yapıyor...

BJK adeta maçta değil... Oyak havaya girmiş durumda... Ama böyle giderse ve fark 30'lara çıkarsa BJK'nin bile elenme durumu var.

Re:

Ahmed Salih' Alıntı:
O. Renault son olarak 52-32 öndeydi... SKY Türk, Banvit - Selçuk Üniversitesi maçıyla dönüşümlü yayın yapıyor...

BJK adeta maçta değil... Oyak havaya girmiş durumda... Ama böyle giderse ve fark 30'lara çıkarsa BJK'nin bile elenme durumu var.
Onlar anlaşmıştır Ahmet sen hiç merak etme.Maç 8-10 sayı arası Oyak galibiyeti ile biter.

İlk yarı fark 17 Bjk resmen maçı SATMIŞ ! maç 10 sayı falan biter YAZIKLAR OLSUN HAYSİYETLİ TAKIMA ! Bizde maça çıkacaz fakat yensekte yenilsekte Murat Hoca'nın yaptıklarının cezasını çekiyoruz.Lütfen artık kendinize çeki düzen verin . Oyak yenerse bizim çıkmak için 60 sayı fark atmamız gerekecek sanırım.

Burak Barut' Alıntı:
İlk yarı fark 17 Bjk resmen maçı SATMIŞ ! maç 10 sayı falan biter YAZIKLAR OLSUN HAYSİYETLİ TAKIMA ! Bizde maça çıkacaz fakat yensekte yenilsekte Murat Hoca'nın yaptıklarının cezasını çekiyoruz.Lütfen artık kendinize çeki düzen verin . Oyak yenerse bizim çıkmak için 60 sayı fark atmamız gerekecek sanırım.

murat hocanın yaptıkları?

İlk yarı 54-37 O. Renault üstünlüğüyle sona erdi.

Oyak Renault şayet 14 sayıdan daha farklı bir galibiyet alırsa ve biz Mersin B.B.'yi BJK'den daha farklı bir skorla yenersek BJK elenir diye biliyorum...

Nasıl oluyor o ? Bjk bizi ve Mersin'i 15^er sayı farklarla yendi.Oyak Reno 31 sayı farkla yenerse Bjk eleniyor. Ki böyle bir ihtimal yok.

Ayrıca bu Selçuk Üniversitesinin Braswell isimli oyuncusunu izlemek tamamen ızdırap :? Bu adamı kim bulmuş kim getirmiş basket bilgisinden şüphe duyuyorum.

Re:

Burak Barut' Alıntı:
Ayrıca bu Selçuk Üniversitesinin Braswell isimli oyuncusunu izlemek tamamen ızdırap :? Bu adamı kim bulmuş kim getirmiş basket bilgisinden şüphe duyuyorum.
Çok deli bir adam Burak o.Sokak basketbolcusudr kendisi. :) İşi biliyor.

Beşiktaşta arayı kapadı.Demek ki bizim hoca Ergin ile konuştu arada.

67-64 oldu şu anda fakat maçı satan isimi buldum Nicevic :D Braswell'den cacık olmaz Gökçe :D Adamı kanser eder her maç onlarca top kaybı :) Bjk maçı kazanacak görüntüde.Fakat 18 sayı farkı koruyamıyorsa Oyak gerçektende gitmesin kupaya falan :?