Türkiye Kupası Çeyrek Finali | Galatasaray CC 92 - 83 Antalya BŞB

Re: TK | Galatasaray - Antalya BŞB (20 Şubat, Saat 16:00)

İnşallah rakip kolay diye maçı kazandık havasına girmeyiz yoksa süpriz yaşayabiliriz..Güzel bir kura ciddiye alırsak rahat kazanırız

Gelebilecek en iyi kuralardan biri çünkü bu takım içlerinden en formsuzu .

Erdemir'i ya da Fülker'i bekliyordum. Antalya geldi. İyi de oldu. Ne çok kuvvetli bir takım ne de çok kuvvetsiz. Turu geçeriz. İzleme fırsatımızın olması ayrı bir güzellik oldu...

Aksam olsa ne olurdu sanki izmir´de olmama ragmen gidemeyeceğim. Acaba ben de mi kacsam, nasıl olsa fazla devamsızlıgım yok.

Okan DAMGACI' Alıntı:
Aksam olsa ne olurdu sanki izmir´de olmama ragmen gidemeyeceğim. Acaba ben de mi kacsam, nasıl olsa fazla devamsızlıgım yok.
Arkadaşım annen, baban sorun etmiyorsa kaçmaman ayıp olur :)

Bugünlerde forumda bunu çok okumaya başladım.

Galatasarayın 1 maçı için kimse eğitimini aksatmamalı.Sonra ilerde pişmanlığını çok çekerseniz.Galatasaray İzmirde pazar günü final oynayacak o maçı izlersiniz.

Avantajlı bir kura ancak tek maç olduğu için alırız diyemem, sahada ki oyun yarı finalisti bellirler. Yine de ibre bizden yana.

Savunma her zamanki gibi maçın anahtarı. Koray Hoca'nın tek maç üzerinden oynanan bir turnuvada takıma gerekli inancı vereceğinden ve aslanlar gibi mücadele edeceğimizden şüphem yok.

Arda Öztürk' Alıntı:
Bugünlerde forumda bunu çok okumaya başladım.

Galatasarayın 1 maçı için kimse eğitimini aksatmamalı.Sonra ilerde pişmanlığını çok çekerseniz.Galatasaray İzmirde pazar günü final oynayacak o maçı izlersiniz.
ama finalde rakip fb ulker olursa ve okul saatlerine denk gelirse dayanamam kesin kaçarım :p

Okan DAMGACI' Alıntı:
[quote="Arda Öztürk":m44wz4dw]Bugünlerde forumda bunu çok okumaya başladım.

ama finalde rakip fb ulker olursa ve okul saatlerine denk gelirse dayanamam kesin kaçarım :p[/quote:m44wz4dw]
22 ŞUBAT PAZAR

16.00 FİNAL (NTV SPOR ? CANLI

16.00 FİNAL (NTV SPOR ? CANLI[/quote]
o zaman kacarım içimde acayip bir his war finalde fb ulkeri yenip kupayı alcaz 8)

Mert Uyguç bu kupayı alacağımıza inanıyorum dedi :)

hadi hayırlısı...

Hüseyin Karaçil' Alıntı:
[quote="Okan DAMGACI":tq1tgn0o]16.00 FİNAL (NTV SPOR ? CANLI
o zaman kacarım içimde acayip bir his war finalde fb ulkeri yenip kupayı alcaz 8)[/quote:tq1tgn0o]
Size pazar günleridemi okul var :)[/quote]
:ehue :ehue :ehue

NTVspor tüm maçları gösterecek..
Tur atlayanlar ertesi gün yine oynayacak sanırım..
3 günde kupa bitcek yani..