Türkiye Kupası Çeyrek Finali | Galatasaray CC 92 - 83 Antalya BŞB

Re: TK | Galatasaray - Antalya BŞB (20 Şubat, Saat 16:00)

Bergutay Kızılkaya' Alıntı:
yaa okul yüzünden maça gidemeyecek arkadaşlara şunu söylemek istiyorum...eger bu maç tekirdagda falan olsaydı bırak okulu ben işi bırakır giderdim bu maça..çünkü gs izlemek her hafta nasip olmuyor canlı...bence şuan sizler acayip şanslısınız...

Tay öğretip diken kıstırma mevzuu... :)

Kerem SEÇER' Alıntı:
Maçlarımız Cuma günü bitmez. Kimse okuldan falan kaçmasın rahat durumda değilse arkadaşlar. Cumartesi gidersiniz ;)

Gitmezsem 2 gün yok yazıyorlar.Gitmediğim zaman da aileme hesap vermek zorundayım.GALATASARAY için gitmemeyi düşünüyorum.Son senemi yakarmıyım acaba.Okuldan 18:00'de çıkıyoruz.

Sefa Kadakal' Alıntı:
Bence bu topic gaf topici olarak değişsin.. :)
Uzun zamandır siteye uğramıyordum,geldiğimde okuduğum ilk topicde mükemmel gaflar... :)
Pazar günü okul... :)
Tek maç mı tek maçmı?... :)
İlk maçta fark yaparsak ikinci maçta rahatlarız :)
...

hiç sorma onu yahu

Okul yakmaya gerek olmadan hocalarla iyi ikişkiler kurup halledilebilir,izin kağıdı ile... :)
Ben bizim idmana izin kağıdı ile gittim... 8)

ne yane ne desin çocuklar hocam gs maçı var bize izinmi ver:) sen ne die izin kagıdı aldın :) merak ettim baq

Proje olimpiyatı için izinle gittim,15 dk üniversitede hoca ile görüşüp sonra.... :) :)

hatırlıyorumda 2002 dünya kupasından sonra güney koreyle bi özel maçı vardı milli takımımızın ona hocadan izin alarak gitmiştik (maç 1 saat geçe alınınca boşuna izin aldımızı anlamıştık :) )

Graves İzmir'de yok!

Teknosa Türkiye Kupası'nda yarın sekizli finalde Antalya Büyükşehir Belediyesi ile karşı karşıya gelecek olan Galatasaray CafeCrown'da ABD'li skorer Antonio Graves'i sakatlığı keyifleri kaçırdı.

17.3 sayı,2.4 ribaunt,1.9 asist ortalaması ile Galatasaray CafeCrown'un yıldız oyuncularından olan ve ayak bileği burkulan yapılan kontroller sonucunda da ayak kemiğinde ödem bulunduğu belirlenen Antonio Graves 'in kupada forma giyemeyeceği belirlendi.

Dizindeki sakatlık süren Dejan Milojevic 'in durumunun da şüpheli olduğu bildirilirken yaklaşık 1 aydır sakatlığı sebebiyle kadroda yeralmayan Cüneyt Erden 'in iyileşerek oynayabilecek seviyeye geldiği kaydedildi.

Turkbasket

Guroviçççç iş başa düştü hadi be aslanım yaa senin tek başına kazandırdığın ne maçlar var.. Antalya ve sonraki maçlarda konuştur klasını

inanılır gibi değil bir zonguldaklı olarak erdemirin aliağa macının skorunu takip edemiyoruz tbl sitesinde 2.lig macları canlı sonucları yayılanıyo ama türkiye kupası macı yok.

Evet arkadaşlar İzmir gsstore un önünde 600 civarı galatasaray taraftarı toplanmış şu saat itibari ile, ailesiyle gelecek insanları ve direk salona geçecekleri de hesaba katarsak en az 3000 gs taraftarı olacağını tahmin ediyorum.

Erdemir 66-49 önde üçüncü çeyrekte,ilk tur atlayan takım onlar oldu.

89-68 kazandı Erdemir.