Türkiye Kupası Yarı Finali | Erdemir 97 - 95 Galatasaray CC

Rakip Erdemir.

Maçı rahat kazanırız havalarını bir kenara bırakalım Ahmet Çakı ve Hakan Demirelin gelişinden sonra 1 sınıf atladılar ve artık maçları kafa kafaya oynuyabiliyorlar.
Oyuncuların maçı oynanmadan kazanamayacaklarını bu gece hatırlamaları yarın sahada mücadele etmeleri gerekiyor.

Kazanılım ve rakibimizi bekliyelim.
14 senelik bu çile bitsin artık bu sene...

Re: TK|Erdemir-Galatasaray

bence dikkat etmeliyiz sonuçda tek maç üzerinden oynanıyor ama olsun gene final için biz avantajlıyız ;)

Sağlam takım hafife almayalım.

bende bir zonguldaklı olarak ve her hafta erdemirin maclarında olduğum için erdemirle eslesmek iyi oldu bu arada erdemirde toparlandı ligde yeni hocayla birlikte özellikle son aldıkları oyuncu antwain barboura dikkat

ciddi oynayip maci almamiz lazim. bir daha böyle bir firsat gelmez. Eger Graves'in oynama durumu varsa onu macin durumuna göre belki saklayabiliriz.

mac 3 tede bu maca ayni fener macina hazirlaniyormuscasina hazirlanmaliyiz ama basimizda koray hoca oldujtan sonra hic dusunmuyorun bu konulari :)

bakıyorum bazı arkadaşlar malesef macı keklik görüyo ama erdemirde toparlandı dısarda hakan demirel-alper yılmaz-erdal bibo-nate funk-içerde barbour-thomas-burgess gibi iyi oyuncuları var mac kolay olmayacak

Re: TK | Erdemir-Galatasaray (C.Tesi 15:00) Kupaya 1 var!

bu maçı kazanmadan ne final oynarız ne de kupa alabiliriz ..

bi kazaya uğramadan ilerleyelim, ilk final heyecanını yaşayalım :p

Son haftalarda çıkış yakaladılar ligde banviti kupada aliağayı yendiler.Ama aslanlarımıza güveniyoruz sadece maçın önemi bilsinler.

gerçkten nasıl sevindim anlatamam final için efes ve fb ye göre çok ii olmuş ama bir konuda da birşey daha demk istiyorum böle maçlarda konsantrasyonumuzu sağlayamıyoruz yinede inaılmaz sevindim

uğur deniz' Alıntı:
bakıyorum bazı arkadaşlar malesef macı keklik görüyo ama erdemirde toparlandı dısarda hakan demirel-alper yılmaz-erdal bibo-nate funk-içerde barbour-thomas-burgess gibi iyi oyuncuları var mac kolay olmayacak

Valla Uğur senin postuna kadar bu konuda kimse küçümser bir mesaj atmadı.Takım yarın işini sonuna kadar ciddiye alıp bizi üzmeyecektir.

Maç tabi çantada keklik değil ama süper bir kura çektiğimiz de bir gerçek.

Fatih Hısım' Alıntı:
ciddi oynayip maci almamiz lazim. bir daha böyle bir firsat gelmez. Eger Graves'in oynama durumu varsa onu macin durumuna göre belki saklayabiliriz.
kaan çağdur' Alıntı:
[quote="Şamil Turançiftçi":2cakl1a1]Sıcak bir haber geldi arkadaşlar Milo ve Graves'in azda olsa yarın oynama ihtimalleri varmış inşallah oynarlar.

kaynak ne abi?[/quote:2cakl1a1]
Şamil Turançiftçi' Alıntı:
Kaynak Mert Uyguç.

Arda kardeş bu konuda olmasada antalya macının olduğu konuda yazılanlarda erdemir gelirse final kesin gibi şeyler yazılmış bu gönderme onlara

Eger Graves'in yarin oynama ihtimali varsa yine de fazla zorlamasin zorunlu olmadikca. Pazar günü icin iyi bir Graves sart!!