Türkiye Kupası Yarı Finali | Erdemir 97 - 95 Galatasaray CC

Re: Galatasaray-Erdemir (Canlı)

97-95 kaybettik , son topu maalesef çok kötü kullandık ama takıma gene de tebrikler Bu kadar sakatlığa da artık bir çözüm bulunmalı

Canlariniz sagolsun. Huseyin ve murat buyuksunuz. Gurovic go home o kadar kayirdim seni ama sen bir hicsin.
Mucadelenizden dolayi sizi kutlarim aslanlarim. Gonulerin sampiyonusunuz.
kisitli kadroya ragmen 6 periyot oynamak her babayigidin harci degil.

Gurovic hariç herkesi tebrik ederim, alınlarından öperim.

Finalde fark yemektense bu mücadele ile elenmek daha güzeldi bence.Zaten Erdemir'de boşuna sevinmesin.Final maçı çok zevksiz olacak...

Çok güzel maçtı murata söyliycek kelime bulamıyorum...Bişey eklicem uzatmalarda Guroviçe top değmedi bile bırakın şut atmayı yazık verilen parlara gösterilen ilgiye yazık...

arkadaşlar oyuncularımız son terine kadar hepsini tebrik ediyorum özellikler murat ve hüseyiniz bazen olmayınca olmuyor diyolar ya bugün öyle bişiy oldu bu dar kadroya rağmen bize yaşattığınız heyecan için teşekkürler çocuklar

Erdemir bu maçı haketti. Uzun süredir takımı bu kadar kötü görmemiştim. Buna rağmen bir iki kişinin kahramanlığıyla iki uzatmaya kadar götürdüler. Artık zor maçlar başlıyor. Ziziç'in yeri doldurulamadı. Hüseyin telef oluyor. Cüneyt'in alternatifi hala yok. Graves'siz olmuyor. Ve tabii ki Gurovic. Hala ortada yok.

Guroviç için ayrı bir parentez açmak istiyorum.Defol git bu takımdan nerde ne yiyosan hagi sorununu yaşıyorsan yaşa.

Atkins'i bugün hiç beğenmedim.

Bu iki oyuncumuz dışında en baştaa Murat KAYA olmak üzere tüm takımı tebrik ederim aslanlar gibi oynadılar.Bu kadar rotasyona bukadar oyun giderdi.

Bu yenilginin sorumlusu bir transferi yapma meziyetini gösteremeyen ve 34 yaşındaki Hüseyin'in üstüne bukadaar yüklenen yönetimdir.