Türkiye Kupası Yarı Finali | Erdemir 97 - 95 Galatasaray CC

Re: TK | Erdemir-Galatasaray 97-95

tebrikler murat ve hüseyin sizler alnınızdan opulesi insanlarsınız bu gs taraftarı izi hiç unutmıcak bu arada erdemir sen neymişin be abi gercekten tebrikler umarım efesle final oynarsınız ama ben dün aksamdan beri yazıyorum hafife almayalım diye bu takım cıkısta diye hatta macı normal süresinde galip bitirecekken acemi işler yapıp bizi ortak ettiler maca gercekten kutluyorum

rashidde burda çok ön plandaydı alperen ama o uzatmada bir blok ve serbest atışlarla kendini kurtardı 40 dk boyunca sahada yürüdü

maçı normal sürede kontrol altına almalıydık ama alamadık. tecrübemiz ile uzatmalara götürebildik. herşeye rağmen savaşan oyuncularımızı tebrik ediyorum. canınız sağolsun.

Alperen Kaplan' Alıntı:
[quote="Umut İpekçi":1xpbfxvc]AHMET DEDEHAYIR;

SANA BİRİLERİ ROTASYON DARLIĞINDAN BAHSETSE İYİ OLUR.
GERÇİ HOŞ SANA GÖRE HERŞEY SÜPER.
BÖYLE DEVAM ET...

Ahmet Dedehayır ne yapsın burada?
Onu en çok suçlayanlardan biriyim ve hala da kötü olduğunu düşünüyorum ama suç bu noktada Koray Hoca'nındır. Maçı veren Koray Hoca ve Guroviç dir...
20 dk üst üste oyuncu değiştirmemek ne demek ya?
Adam Emre Ekim ile oynuyor da sen neden Alican'ı Erdem'i almıyorsun. Yazık günah be yazık giden tura yazık...[/quote:1xpbfxvc]

Benimde demek istediğim bu aslında kadro derinliğmiz yok Alican la Erdemle bu işler olmuyor olmayacak da. Kadromuz dar ve yetersiz sonuçta transferi yapan yönetimdir,Koray Hoca nın yapacağı bir şey yok çünkü sezon ortasında geldi kendisi bu yüzden bana göre tek suçlu yönetim.Sağlık ekibini kuran yada onaylayan da onlar.Olay bireysel değil geniş bir perspektifle değerlendirdiğinde bana hak vereceksin.

Umut İpekçi' Alıntı:
AHMET DEDEHAYIR;

SANA BİRİLERİ ROTASYON DARLIĞINDAN BAHSETSE İYİ OLUR.
GERÇİ HOŞ SANA GÖRE HERŞEY SÜPER.
BÖYLE DEVAM ET...

rotasyonun ne olduğunu biliyor mudur acaba.

guroviç transfer edildiğinde GSTV yi ofisine çağırtıp röpörtaj veren beyefendi niye aylardır kameralardan köşe bucak kaçıyor onu da yazsaydı keşke foruma yazdığı metinde.

Dün akşam birileri biz bu maçı oynamayalım,izlemeyeceğim zaten kazanacağız diyorlardı... Buyrun efendim buyrun.Büyük lokma ye büyük konuşma. Kimsenin olmasa Yaratan'ın gücüne gider dediğin ve dediklerin olmaz...

[/quote]

Benimde demek istediğim bu aslında kadro derinliğmiz yok Alican la Erdemle bu işler olmuyor olmayacak da. Kadromuz dar ve yetersiz sonuçta transferi yapan yönetimdir,Koray Hoca nın yapacağı bir şey yok çünkü sezon ortasında geldi kendisi bu yüzden bana göre tek suçlu yönetim.Sağlık ekibini kuran yada onaylayan da onlar.Olay bireysel değil geniş bir perspektifle değerlendirdiğinde bana hak vereceksin.[/quote]

Biliyorum,haklısın bu konu ile ilgili yönetimi ben de eleştirdim ama aması da var. Yani şu an için suçlu Koray Hoca kesinlikle. Ahmet Dedehayır hatayı sene başında yapmış ama karşındaki takımda en az üç tane sen de olsa süre alamayacak oyuncu uzun uzun oynarken sen o oyunculardan üstün Alican'ı Erdem'i Cemal'i niye almazsın anlamıyorum.

Alperen Kaplan' Alıntı:
Dün akşam birileri biz bu maçı oynamayalım,izlemeyeceğim zaten kazanacağız diyorlardı... Buyrun efendim buyrun.Büyük lokma ye büyük konuşma. Kimsenin olmasa Yaratan'ın gücüne gider dediğin ve dediklerin olmaz...
Titanik gibi. Bu gemi batmaz diyenler. Allahin gucu ile batti o gemi.
Gurovic haric. Tum aslanlara mucadelerinden dolayi tesekkurler.

Alperen Kaplan' Alıntı:
imza

Kura konusunda gerçekten çok şanslıydık, ama malesef çıkamamdık finale. Erdemir'i tebrik etmek lazım, gerçekten çok keyifli bir karşılaşmaydı.

Ben bu yenilgiyi pek kabullenemedim, affedin. Sinirimi aylardır içime atıp atıp duruyorum, artık biryerlere kusmazsam çatlayacağım.
Eğer mevzuat 5 yabancıya izin veriyorsa 5, ücreti/harcı karşılığında 6 yabancıya izin veriyorsa 6 yabancı ile oynamak durumundadır Galatasaray. Ben erkek basketbol takımımızın "orta-üst seviyelerde mücadele edecek" bir takım olmasını hazmedemiyorum. James Thomas gibi NBA kariyerli bir adam Erdemir'de oynayabiliyorsa bizim de o kalibrede pota altı canavarımızın olması gerekiyor. Bu işi Galatasaray ismine yakışacak şekilde yapabiliyorsak yapalım, yapamıyorsak, maddi imkanlarımız yoksa hiç yorulmayalım. Ben Galatasaray'lıyım, musluğu rakipler için sonuna kadar açıp "alın size de üç damla" diyen sponsorlara, ikinci sınıf yabancılara, emanetçi koçlara, iş bilmez yöneticilere, taraftarının mülteci muamelesi görüdüğü salonlarla alışık değilim! Ben Galatasaray'lıyım, şampiyonluklarla doğdum, şampiyonluklarla büyüdüm. Bir daha hiç şampiyonluk görmesem de olur, yeter ki her zaman hedef şampiyonluk olsun!

Oynayabileceklerdiyse ve oynamamışlarsa yazık Graves ve Milo için konuşuyorum.
Çok yazık.

Çok sinirli ve üzgünüm çünkü en fazla alma ihtimalimiz olan kupa bu idi ve bir anda ellerimizden kaydı gitti...

dün aksamdan beri yazdık arkadaslarla(yazdım demiyorum)hafife alıyoruz diye ben bir zonguldaklı olarak erdemirin bütün maclarını izledim ikinci yarıya cok iyi basladılar dedim barboura dikkat dedim(cemal ve huso nun üstünden attığı smacı görmek istemezdim)ama kadro sıkıntısı bizi mahvetti

Özerk Alpay' Alıntı:
Ben bu yenilgiyi pek kabullenemedim, affedin. Sinirimi aylardır içime atıp atıp duruyorum, artık biryerlere kusmazsam çatlayacağım.
Eğer mevzuat 5 yabancıya izin veriyorsa 5, ücreti/harcı karşılığında 6 yabancıya izin veriyorsa 6 yabancı ile oynamak durumundadır Galatasaray. Ben erkek basketbol takımımızın "orta-üst seviyelerde mücadele edecek" bir takım olmasını hazmedemiyorum. James Thomas gibi NBA kariyerli bir adam Erdemir'de oynayabiliyorsa bizim de o kalibrede pota altı canavarımızın olması gerekiyor. Bu işi Galatasaray ismine yakışacak şekilde yapabiliyorsak yapalım, yapamıyorsak, maddi imkanlarımız yoksa hiç yorulmayalım. Ben Galatasaray'lıyım, musluğu rakipler için sonuna kadar açıp "alın size de üç damla" diyen sponsorlara, ikinci sınıf yabancılara, emanetçi koçlara, iş bilmez yöneticilere, taraftarının mülteci muamelesi görüdüğü salonlarla alışık değilim! Ben Galatasaray'lıyım, şampiyonluklarla doğdum, şampiyonluklarla büyüdüm. Bir daha hiç şampiyonluk görmesem de olur, yeter ki her zaman hedef şampiyonluk olsun!

Eline yüreğine sağlık abi...

barbour ve james thoası koy bize canavar gibi olur takım thomas sen neymişin be insan hiçmi ribaund kacırmaz be abi

Özerk Alpay' Alıntı:
!YORUMA GEREK YOK HERŞEY, ARKADAŞ ANLATMIŞ!

Cüneyt konusunda kafamda soru işaretleri var. Sakatlandı mı acaba? Sakatlanmadıysa hiç oynamamasının bir mantığı olmamalı. Bu konuda bilgisi olan var mı?