Türkiye Kupası Yarı Finali | Erdemir 97 - 95 Galatasaray CC

Re: Galatasaray-Erdemir (Canlı)

Bu kadar mücaleden sonra mücedale eden oyuncularımıza çok yazık oldu.Guroviç naptı anlamadım.Tekrar sölüyorum savaşan oyuncularımıza çok üzüldüm maçı yorgunluğa kısıtlı yorgunluğa rahmen oralara kadar getirdiler çok savaştılar ama olmadı saolun herşeye rağmen ....

Allah aşkına biri şu Gurovic denilen adamı kovsun şu klüpten. Takımın en çok para alan adamı ve 1. çeyrekten sonra yani uzatmalarla 40 dakika boyunca tek sayı atmadı. Lütfen ama lütfen şu adamı kovun. Eğer takımın diğer oyuncularına biraz saygınız varsa.

galatasaray erkek basketbol takımına gelmiş olmandan dolaı kendinden utan guroviç yazıklar olsun be insan hiçmi katkı yapmaz hiçmi çaba sarfetmez sorumluluk almaz tebrikler erdemir tebrikler gercekten

Sağlık olsun demek lazım.. Bu yaşadığımız heycan gördüğümüz bu mücadele yeterdi zaten..
Ayrıca Erdemir'i kutlamak lazım işin açıkçası maç onların hakkıydı olur mu acaba dedik olmadı..

Buarada tebrikler Murat!

erdemiri ilk önce tebrik etmek gerek arkadışımızın teki 20 -30 sayı fark yaparız diyodu yaptık işte bu arada ilk uzatmada guroviç 3lük atmamışken gidiyo polat atıyo maçı kazanabilirdik saçmalıklar yapmasaydık olsun yapacak bişey yok hüseyin ve murat çok teşekkürler tabi hakemleride unutmamak lazım kritik noktalarda alehimize o kadar rahat faul çaldılar kii söyleyecekk bişey bulamıyorumm atkinsde sahada uyudu sadece uzatmalar hariç

3.periyot hariç iyi oynadık.ama guroviç ilk periyot 10 sayı atmasına rağmen diğer dakikalar sahada mı sahada değil mi belli değildi.murat ve hüseyin i kutluyorum.

Gurovic sen basketbolcuysan ben basketbolun ''b sini '' bilmiyorum. Murat,Hüseyin canla başla mücadele ediyor, bu basketbol dehası olacak adam topa koşmaya bile tenezzül etmiyor ne kadar saha da kaldı bilmiyorum ama 40 dakika kaldıysa 35 dakika hiçbir şey yapmadı kısaca 4 kişi oynadık hatta 3 diyebilirim. Polat Kocaoğlu seninle ilgili içimden o kadar şey söyledim ama buraya yazmayacağım!!! Bir adam dışardan 4 tane boş şut kaçırırsa maçın kırılma anlarında 2 defa top kaybı yaparsa bu adama ne denir! Allah aşkına Gurovic'i,Polat'ı göndersinler sinir krizi geçirdim televizyon başında.

Murat Kaya ve Hüseyin Beşok helal süt emmişsiniz be! Helal-ı hoş olsun!!

Atkins maçın bitimine 1 saniye kala attığın serbest atışlarla maçın uzatmaya gitmesini sağladın sana da teşekkürler.

Gurovic denen insan seni hiçbir zaman unutmayacağım hafızalarıma öyle bir girdin ki bugün ki hareketlerin,oyunun gözümün önünden gitmiyor gitmeyecekte. Aynı şekilde Polat Kocaoğlu!!

Bu kupayı hak ettik ama kadro sıkıntısı ve 2 tane basketbolu bildiğini sanan oyuncumuz yüzünden kupadan elendik.

Hiçbir şeye yanmam da bu 2 oyuncu yüzünden elendiğimize yanarım.

Ne zaman şampiyonluğa inansam,şampiyonluğu istesem etsem hep kursağımda kaldı... Bundan sonra inanmak,umut etmek istemiyorum.Çünkü; üzülen ben ya da biz diyelim. Yine hayatına devam eden, bu maçtan sonra normal hayatında hiçbir şey olmamış gibi bu takımdan parayı alan 2 tane oyuncu oluyor.

Bize kupayı alamadım diye üzülen,yenilgiye hazmedemeyen,Murat Kaya ve Hüseyin Beşok gibi son nefesine kadar mücadele eden,üstündeki formanın ağırlığını bilen,yıldız yabancı oyuncu değil, TÜRK oyuncu lazım!!

yok arkadaş geçen yılki mücadele ruhundan eser kalmamış, nerde hite, gaines, owens, dee deki mücadele azmi hırsı nerde şimdikiler? guroviçin zerre kadar faydası olması. adam gelmiş 40 yaşına iki günde 40 dakika maç yapıyor biri sakatlıktan yeni çıkmış ona rağmen 30 küsur sayı atmış yabancılar nerde?

bir problemde sağlık personeli.
arkadaşım siz ne iş yaparsınız maaş alıp yatmanın haricinde? hangi oyuncu zamanından önce döndü, bunu bırak hangi öncü açıkladığınız tarihte döndü? serkan, linderoth, emre güngör, uğur, hasan, milojeviç, tufan, murat, graves vb.
bu adamlar neden iyileşmiyor, neden çabuk sakatlanıyor, burhan uslu biz özveriyle çalışırdık diyor adam haklı şimdikiler parayı düşünüyor paramı alır yan gelir yatarım düşüncesinde hep. burnunuzdan gelsin o para hepinizin, aldığı paranın hakkını vermeyenlerin hepsinin.

Düzgün uzun yazılar gelmeye başladığına göre başlığa dönebiliriz. Burak ve Halil tekrar yazarsanız sevinirim.

Re: TK | Erdemir-Galatasaray 97-95

Final Oynamış takım apoleti ile dönebilirdik çok güzel olurdu ama bu rezalet basketbol ile bunada şükür diyesi geliyor insanın...

Bu kadar dar bir rotasyon ile ancak bu kadar olurdu.

Transferde ince eleyenler acaba daha sıkı olup yeni oyuncu ile daha geniş bir kadro derinliği yaratsalardı nasıl olurdu? Bence Finalde olurduk. Erdemir uzunlarının havada uçup aldıkları hücum ribaundunun haddi hesabı yok!

Gerçekten çok yazık!

Murat KAYA maçı Erdemir'e verdi aldı verdi! Motoru soğutmak yerine ha bire gaza bastı bazen işe yaradı ama totalde direncimiz daha da düştü.

Ama yine de Murat ve Hüseyin başta olmak üzere herkese kocaman bir alkış :)

Tekrar söylüyorum bu rezalet oyun ile zaten bir yerlere gelmemiz zor! Guroviç de ruh kalmamış!

Tek tesellimiz Denizli oldu :)

yok arkadaş geçen yılki mücadele ruhundan eser kalmamış, nerde hite, gaines, owens, dee deki mücadele azmi hırsı nerde şimdikiler? guroviçin zerre kadar faydası olması. adam gelmiş 40 yaşına iki günde 40 dakika maç yapıyor biri sakatlıktan yeni çıkmış ona rağmen 30 küsur sayı atmış yabancılar nerde?

bir problemde sağlık personeli.
arkadaşım siz ne iş yaparsınız maaş alıp yatmanın haricinde? hangi oyuncu zamanından önce döndü, bunu bırak hangi öncü açıkladığınız tarihte döndü? serkan, linderoth, emre güngör, uğur, hasan, milojeviç, tufan, murat, graves vb.
bu adamlar neden iyileşmiyor, neden çabuk sakatlanıyor, burhan uslu biz özveriyle çalışırdık diyor adam haklı şimdikiler parayı düşünüyor paramı alır yan gelir yatarım düşüncesinde hep. burnunuzdan gelsin o para hepinizin, aldığı paranın hakkını vermeyenlerin hepsinin.

Gurovic sen basketbolcuysan ben basketbolun ''b sini '' bilmiyorum. Murat,Hüseyin canla başla mücadele ediyor, bu basketbol dehası olacak adam topa koşmaya bile tenezzül etmiyor ne kadar saha da kaldı bilmiyorum ama 40 dakika kaldıysa 35 dakika hiçbir şey yapmadı kısaca 4 kişi oynadık hatta 3 diyebilirim. Polat Kocaoğlu seninle ilgili içimden o kadar şey söyledim ama buraya yazmayacağım!!! Bir adam dışardan 4 tane boş şut kaçırırsa maçın kırılma anlarında 2 defa top kaybı yaparsa bu adama ne denir! Allah aşkına Gurovic'i,Polat'ı göndersinler sinir krizi geçirdim televizyon başında.

Murat Kaya ve Hüseyin Beşok helal süt emmişsiniz be! Helal-ı hoş olsun!!

Atkins maçın bitimine 1 saniye kala attığın serbest atışlarla maçın uzatmaya gitmesini sağladın sana da teşekkürler.

Gurovic denen insan seni hiçbir zaman unutmayacağım hafızalarıma öyle bir girdin ki bugün ki hareketlerin,oyunun gözümün önünden gitmiyor gitmeyecekte. Aynı şekilde Polat Kocaoğlu!!

Bu kupayı hak ettik ama kadro sıkıntısı ve 2 tane basketbolu bildiğini sanan oyuncumuz yüzünden kupadan elendik.

Hiçbir şeye yanmam da bu 2 oyuncu yüzünden elendiğimize yanarım.

Ne zaman şampiyonluğa inansam,şampiyonluğu istesem etsem hep kursağımda kaldı... Bundan sonra inanmak,umut etmek istemiyorum.Çünkü; üzülen ben ya da biz diyelim hatta bu takıma gönül veren oyuncularımız. Yine hayatına devam eden, bu maçtan sonra normal hayatında hiçbir şey olmamış gibi bu takımdan parayı alan o 2 tane oyuncu oluyor.Böyle oyuncuların takımda kalması hem bizlere,hem de takıma zarar veriyor! Avrupanın en iyi oyuncusu dediler,tecrübe dediler... Ya bana masal anlatma bırak Allah aşkına! Ne avrupası, ne iyisi... O canla başla mücadele eden Hüseyin'i,Murat'ı hiçbir şeye değişmem. Oyuncu seçimi yaparken böyle oyuncular tercih edilmelidir.

Bize kupayı alamadım diye üzülen,yenilgiye hazmedemeyen,Murat Kaya ve Hüseyin Beşok gibi son nefesine kadar mücadele eden,üstündeki formanın ağırlığını bilen,yıldız yabancı oyuncu değil, TÜRK oyuncu lazım!! Yıldız oyuncu takımı şampiyon yapar diye düşünen zihniyete yazık çok yazık...

AHMET DEDEHAYIR;

SANA BİRİLERİ ROTASYON DARLIĞINDAN BAHSETSE İYİ OLUR.
GERÇİ HOŞ SANA GÖRE HERŞEY SÜPER.
BÖYLE DEVAM ET...

Normal süredeki günahlara rağmen o 4 aslana,ayrıca Cüneyt kaptan ve Erdem'e çok içten teşekkürler...
Kısır döngüyü yıkmak üzereyken en kritik yerlerde kaybetmeye alıştım ben.Ben izledim izleyeli böyle bu.İleirye dönük de hiç umutlanamıyorum...

ah polat ahhh buğün çok kritik yerlerde saçma sapan 3lükler attın hüseyini bir ileri bir geri koşturdunuzz :oops:

Umut İpekçi' Alıntı:
AHMET DEDEHAYIR;

SANA BİRİLERİ ROTASYON DARLIĞINDAN BAHSETSE İYİ OLUR.
GERÇİ HOŞ SANA GÖRE HERŞEY SÜPER.
BÖYLE DEVAM ET...

Ahmet Dedehayır ne yapsın burada?
Onu en çok suçlayanlardan biriyim ve hala da kötü olduğunu düşünüyorum ama suç bu noktada Koray Hoca'nındır. Maçı veren Koray Hoca ve Guroviç dir...
20 dk üst üste oyuncu değiştirmemek ne demek ya?
Adam Emre Ekim ile oynuyor da sen neden Alican'ı Erdem'i almıyorsun. Yazık günah be yazık giden tura yazık...

Gurovic'in dışında herkese çok teşekkürler .. Benç te oturan sakatlıktan dolayı onlara da , süre alamayanlara da ..

Bir yıldız beklentileri ne zaman karşılayacak acaba , yazık değil mi ? ..

Murat Kaya olağanüstü performans ortaya koydu , helal olsun Aslan Murat , Hüseyin her zaman böyle ..

Murat ve Hüseyine ortaya koydukları emek , kazanma , hırs ve herşey için teşekkürler , Allah razı olsun sizlerden .. Rashide , Polat'a , Erdem'e , Cüneyt'e , Cemal'e katkılarından dolayı çok teşekkürler .. Sağlık olsun diyebilecek cümlemizden başka birşeyimiz kalmadı .. Giden herkese sevgiler , saygılar

Hakan Demirel çok iyi bir oyuncu ben bunu bugün gördüm , inşallah ilerde Türkiye'de ve dünyada büyük işler yapar ..