Tutku Açık

Re: 11 # Tutku Açık

Umarım bu sezon tam konsantrayon ile en iyisini sahaya verebilir.TT'deki performansının üzerine çıkması gerek.

Müthiş katkı verdi bu akşam.

Şükür ki transferine sevindiğim hiç bir oyuncumuz yüzümü kara çıkarmıyor bu sezon, Tutku da bu isimlerin başlıcalarından.. Aferin aslanım, böyle devam!

Attığı +10 sayı önemli değil bugün mükemmel savunma yaptı. Tuttuğu oyuncuya ikinci yarı 4-5 defa üst üste top aldırmadı. Onun iyi oynadığı her dakika galibiyet bizim için dahada kolaylaşıyor.

Tutku'yu yabanci spiker ove ove bitiremedi. Energy guy dedi, gecen macini anlatti " cantu " o mac cok iyi oynadigini soyledi. Galatasaray taraftarinin sevgilisi dedi. Bu macta cok begendi. Bende begendim.

Toplara almak icin kendini yere atmasi, yerde mucadele etmesi. Gerektigi an skor opsiyonu olmasi. Oyunu okuyusu, savunmasi ile gunun en iyilerindendi. 2. ceyrek oyuna girdi ve skoru acmamizi sagladi.

Macin farka gitmesine sebep oldu ve ilk yariyi acik ara onde kapatmamizi sagladi.

Ozan Deniz' Alıntı:
Gittikçe formu yükseliyor çok iyiydi bu akşam.İlk 5 başlamayı çok hakediyor.

İlk 5 o kadar önemli bir kıstas değil günümüz basketbolunda ve bizim takımımızda.

Tutku halinden memnun, oynadıkça hem kendi keyif alıyor hem biz, böyle devam..

Keske 2. bir Tutku'muz daha olsa :)

Dün Tutku'ya ısındım. O kadar net söylüyorum. :)
Tek isim kaldı kadroda artık ısınamadığım, ısınamayacağım.

Böyle devam Tutku.

Tutku dünkü maçta çok iyiydi ama Telekom karşısındaki başarımı da göz kamaştırıcıydı. Her sene Ankara´da iyi anmadığımız Tutku, sergilediği mücadeleyle, yaptığı asistlerle gözümüzün pasını silmişti.

Tutku bildigimiz Tutku, 4 yıldır hatta daha oncesinde neyse o. Yok efendim savunma yapmıyormuş, çogu oyuncunun zayıf noktaları vardır. Ama işi pg olan biri için mukemmel akışkanlık, oyun gorusu, pas becerisine sahipse gerisi çok kotu olmadıgı surece sorun yok benim açımdan. Bu konuda da Engin Atsür, Tutku ve Kerem dısında bu ligde pg'de yoktur bana göre.