Tutku Açık

Re: 11 # Tutku Açık

Bir parçanın değeri kaybolduktan sonra ortaya çıkar ya, tam o durumu yaşıyoruz şu sıra. Yokluğunda hücumlarımızın verimi 2 kademe aşağıya düştü açıkçası. Oyun kontrolünü de elimizde bulundurmakta aşırı zorlanıyoruz. Tutku ile daha verimli bir Galatasaray'ın parkede olduğu gerçek. Her ne kadar kaçırdığı maç sayısı 2 olsa da bana gerçekten uzun geldi. Dilerim en kısa zamanda aramıza katılır, her açıdan çok önemli bir oyuncu.

Bu yaz Avrupa Basketbol Şampiyonasında kadroda olmaz ise yazıklar olsun !Tutku gibi bir oyuncu Milli formayı nasıl bu kadar az giydi inanılır gibi değil .

Bu adama ne kadar methiyeler dizsek az.Sakat sakat fedakarlık yapıp oyuna girdi, maçı çevirdi.Gerçekten büyük adam.Bir adama arma ancak bu kadar yakışır.

Kısmetse Orhun Ene yazın milli takıma davet edecek kendisini, ve büyük bir zevkle izleyeceğiz Tutku'yu Ay-Yıldızlıyla..

Eren Akın' Alıntı:
Bu adama ne kadar methiyeler dizsek az.Sakat sakat fedakarlık yapıp oyuna girdi, maçı çevirdi.Gerçekten büyük adam.Bir adama arma ancak bu kadar yakışır.

Kısmetse Orhun Ene yazın milli takıma davet edecek kendisini, ve büyük bir zevkle izleyeceğiz Tutku'yu Ay-Yıldızlıyla..

Orhun Hoca da davet etmezse büyük ayıp eder zaten,şu anda açık ara en iyi guard ligte...
İlk geldiğinde pek sıcak bakmıyordum ama sonra asistlerine aşık oldum valla :)

Milli Takım için fazla umutlanmayın derim.

Orhun Ene kadro kuracak ama yukarıdan paşalar emreder Tutkuyu almaması için muhakkak.

Elinde Barış var bütün sene oynattığın, onu al derler ve durumda bu şekilde neticelenir.

Risk alıp oynatmış Oktay Hoca, iyi de yapmış, takım üzerindeki etkisi büyük gerçekten.

Son topta başka bir guard olsa maçı kafasında bitirirdi, o ise Haluk'u bulmuş, Haluk da Shipp'i.

Milli Takım'a alınmaz bence de, umutlanmayın pek.

Yalnız küçük bir eleştiri, maç sonları serbestleri %100 ile atsan ne güzel olur :)

Pepsi Caserta maçının son saniyelerinde kaçırdığın serbest atışları unutmadık Tutku!..

Onur Gürel' Alıntı:
Milli takım zor Kerem,Ender,Engin,Barış gibi rakipleri var

Baris dan milli takim Guardi olmaz. bence Tutku en azindan 14 kisilik kadroya girmeli. Zira bir Tunceri'nin sakatligi bütün takimi alt üst edebilir. Ender ancak kenardan gelip enerji getiriyor. Engin de 1-2 sut atsin diye 10 dakka süre aliyor. bunlarin yaninda Tutku gercek bir oyun kurucu ve lider.

Bencede alınmasın,dinlensin iyice zaten fiziki açıdan çok kuvvetli bir yapısı yok. Orhun Ene ninde alacağını düşünmüyorum kendi oyuncusu Barışı alır büyük ihtimalle.