Uleb Cup| Galatasaray: 83 - Joventut Badalona: 90

Re: Uleb Cup|Galatasaray - Joventut Badalona

Her ne olursa olsun bu mücadele karşısında alkışlamak gerekiyor maçı kaybetsekte havaalanına aslanlarımızı en iyi şekilde karşılayalım bunu fazlasıyla hakediyorlar

Cüneyt Erden turnuva boyunca berbat oynadı ; sadece son saniye basketiyle takımı yarı finale çıkardığı için teşekkür ediyorum kendisine..Sadece bu yüzden..

Can Kırımlıoğlu' Alıntı:
Cüneyt Erden turnuva boyunca berbat oynadı ; sadece son saniye basketiyle takımı yarı finale çıkardığı için teşekkür ediyorum kendisine..Sadece bu yüzden..
ya bırak ne tesukkur edıyosun bırakta onuda yapsın hıc bısey yaptıgı yok ztn tum mac boyunca cıldırttı yıne yollasınlar tutmasınlar onu ya okadar sut denedı 2sını soksa bıtcektı mac

Bu kadar zor bir maçı o kadar küçük hatalarla , yanlış hakem kararlarıyla , son saniye basketleeriyle kaybettik ki üzülmemek elde değil ama gerçekten helal olsun son saniyeye kadar çok iyi savaştık artık seneye robert hite ı nasıl tutcaz onu düşünmeliyiz iki maçı da çok iyi oynadı.

Herşey için çok teşekkürler.

Hepiniz birer ASLAN PARÇALARISINIZ............

3.lük Maçında büyük ihtimal tanıdık bir rakip ile oynayacağız : GİRONA :)

Ama herşey için sonsuz teşekkürler.Bu gururu yaşamak çok önemliydi.Herkesi 15-20 sayı ile gönderen bir takımı yıllardır Avrupa da oynayan tecrübesi yüksek takıma karşı mukemmel mücadele ettik.Ribauntlar da sıkıntı çektik ama herşeye rağmen ben bu takımla gurur duyuyorum.................

cüneyt gibi kaliteli bi oyuncuya yakışmadı her ne kadar bjk ye son saniye şans üçlüğü attıysada buraların oyuncusu olmadığını gösterdi

Takmımzı kutluyorum!!!Bravo aslanlar yükreklerini koyarak son saniyeye kadar maçı bırakmadılar.Helal olsun sizlere,
Mütişh hakem üçlüsünü ayrı kutuyorum.......Rezil herifler....