Uleb Cup| Galatasaray: 83 - Joventut Badalona: 90

Re: Uleb Cup|Galatasaray - Joventut Badalona

Hüseyin Öztürk' Alıntı:
[quote="Can Kırımlıoğlu":1a509xaw]Cüneyt Erden turnuva boyunca berbat oynadı ; sadece son saniye basketiyle takımı yarı finale çıkardığı için teşekkür ediyorum kendisine..Sadece bu yüzden..
ya bırak ne tesukkur edıyosun bırakta onuda yapsın hıc bısey yaptıgı yok ztn tum mac boyunca cıldırttı yıne yollasınlar tutmasınlar onu ya okadar sut denedı 2sını soksa bıtcektı mac[/quote:1a509xaw]

HERMAÇ atcak diye yok malesef kötü günündeydi ama güzel oynadığı maçlarda böyle demiyorsun ne olursa olsun şu hakemler olmasaydı biz alırdık bu maçı:(ama helal olsun hepsine gurur duyuyoruz..

Guardlarımız biraz daha toparlayıcı olup ve skora katkı yapabilselerdi,biz finaldeydik....
robert hite için ayrı paragraf açmak lazım tek kelime ile iki maçtada muhteşemdi...

Hüseyin Öztürk' Alıntı:
[quote="Can Kırımlıoğlu":3rwszqf9]Cüneyt Erden turnuva boyunca berbat oynadı ; sadece son saniye basketiyle takımı yarı finale çıkardığı için teşekkür ediyorum kendisine..Sadece bu yüzden..
ya bırak ne tesukkur edıyosun bırakta onuda yapsın hıc bısey yaptıgı yok ztn tum mac boyunca cıldırttı yıne yollasınlar tutmasınlar onu ya okadar sut denedı 2sını soksa bıtcektı mac[/quote:3rwszqf9]

Yapma ya..
Canaria maçlarında 5/5 atarken neredeydiniz Hüseyin Bey?
Neden bu maçta böyle konuşuyorsunuz?
Bu maçıda Cücü son saniyle basketi ile kazandırsaydı ne diyecektiniz? Yine aynı şeyi mi söylerdiniz?

Bir oyuncu formsuz olabilir, kötüde olabilir.. Bu sporun, basketbolun doğasında var.
Bu takımı buraya kadar getiren oyunculardan birisidir Cüneyt..

NE OLURSA OLSUN ONLARLA GURUR DUYUYORUM..
CÜNEYT'inden ALTAY'ına kadar..

Avrupa?nın en büyük ikinci kupasında ULEB CUP?ta, basketbolun UEFA Kupası?nda yarı finalde Aslanlarımız İspanyol rakibi Joventut Badalona karşısında 90-83?lük skorla mağlup oldu. Hakem hatalarının ön plana çıktığı bu maçta takımımıza ne kadar teşekkür etsek az..

2 yıl evel play-out oynayan takımımız bugün ULEB CUP?ta FINAL-FOUR oynuyor. Bu elbette küçümsenecek bir durum değil.. 10 yıl sonra ULEB CUP?a katılan ekibimiz ellerinden gelen herşeyi sahada yaptılar bundan hiç şüphemiz yok.. Aslanlar gibi çıkıp her maçta kutsal formamızı ve armamızı taşıyan 12 Aslan Yürek?e yaptıkları herşey için teşekkür ediyoruz ve onlarla gurur duyuyoruz.

Bu takım Avrupa?da uzun bir aradan sonra Final-Four oynuyorsa, bu takım kupanın en büyük adaylarına kafa tutabiliyor hatta onları yenebiliyorsa [ Asvel Basket - Akasyavu Girona - Joventut Badalona ] fazla söyleyenebilecek pek söz kalmamıştır.Onlar ile gurur duymak, onlara ne kadar teşekkür etsek azdır..
Sakatlıklar, eksik kadro, tecrübesizlik, hakem hataları. Bu tür şansızlıkların hepsi birleşince haliyle sonuç kaçınılmaz oluyor..Ama herşeye rağmen eksik kadro, kısıtlı imkanlar, seyircisiz oynayan bir takım olmamıza rağmen Avrupa?da adımızdan söz ettiriyoruz.

?Söz konusu Avrupa ise; Galatasaray için herşey teferruattır.? sözünü hatırlatıyor ve ?Avrupa bizim işimiz .? diyerek bu güzel maceraya son noktayı koyuyoruz.
Herşey için teşekkürler Aslanlarımıza..
Canınız sağolsun..
Son olarak ; ? YENSENDE YENİLSENDE TARAFTARIN SENLE, ÜZÜNTÜNDE SEVİNCİNDE SENİNLE BİRLİKTE..?

Bize bu haklı gurur ve mutluluğu yaşatan herkese teşekkür ediyoruz.. Malzemecisinden, idarecisine.. Antrenöründen, istatistikçisine.. Tecrübelisinden, gencine.. Bu haklı gurur tablosunda emeği geçen bütün Aslan parçalarına teşekkürler..

Pazar günü oynanacak olan üçüncülük karşılaşmasında Aslanlarımıza yürekten inanıyoruz..
Sizinle gurur duyuyoruz Aslanlar..

Takımımız turnuvada beklentilerin çok üstüne çıktılar şu maçı alamadıkları için üzülüyorsak gerçekten büyük takım olabildik demektir.Bize yakışan yarın 3lüğü alıp gelmektir.40 dakika oyunu bırakmamak bizeyakışandı ve bunu yaptığımız için gurur duydum.Hakemlerin biri gider biri gelir önemli olan bizim duruşumuzdu bunu da başardık.

Bizlere bu gururu yaşattıkları için takımımı can gönülden kutluyorum. yenılmelerıne ragmen mücadeleyı hıc bırakmadılar aslan yüreklıler.eger hakemler daha adaletlı kararlar verseydı bız bu takımı yenerdık.

Hepsi birer aslan parcasiydi...
Bu maci alabilirdik, sarfettgimiz eforla hak ettik de. ama maalesef hakemlerin ozellikle kirilma noktalarinda, tam maci cevirecegimiz noktalarda yaptiklari hatalar maalesef hem sayi olarak hem de moral olarak negatif yansidi takimimiza...
Hepsine tesekkur ediyorum bize bu gururu yasattiklari icin..3. olup madalyayla donmeleri dilegiyle..

KAZANABİLECEĞİMİZ bir maçtı.

1 - Hakemler
2 - Şanssızlık
3 - Basit Hatalar

Bu maçı kaybetmemizin en büyük nedenleridir. Hakemler en büyük faktör tabii.

Sağlık olsun + HELAL olsun Aslanlarımıza. Müthiş bir mücadele örneği verdiler. Hepsini alınlarından öpmek gerek. Tecrübe faktörü de biraz devreye girdi ve yakalayamadık o 5 sayıdan sonra düştük oyundan ama Cüneyt o 7 sayıyken boş üçlüğü soksa 4 olucak fark maça dönecektik. Adamlar da çok hata yaptı ama bizim hatalarımız hakemlerle birleşince haliyle geriye düştük.

Tekrar söylüyorum Hepsine Helal Olsun.

Hite dışarı çıkarken nasıl alkışlandı hepimiz gördük. Bunun nedeni müthiş mücadelesi olağanüstü performansıdır. Galatasaray'ın topladığı sempatidir. Adımız ACB'nin sitesinden tutun da bütün avrupa basketboluyla ilgili platformlarda geçti. Final four bu sonuçta.. Rusya'dan İspanya'dan ordan burdan her yerden takip ediliyor.

Seneye final yapalım. Ligde de şampiyon olalım. Bence her ikisini de yapacak güç bizde fazlasıyla var. Kadromuzu koruyup 1-2 takviyeyle güçlendirirsek bizi kralı gelse tutamaz.

Şimdi haftaiçi Şahenk'i doldurmak mesele. Bu aslanlara en güzel hediye bu olur. Ve yarın ki 3. lük maçı da önemli. Madalya almadan dönersek yazık olur.

tek kelimeyle hiteeeee.Rudy i yavaşlatsak bide şu hakem üçlüsü yerine başka hakemler olsaydı eminim finalde biz olacaktık.Helal olsun sizlere ama bu hakemlerde yakışmıyo ulebe anladık lobileriniz iyi ama ayıp ya orda bi emek var bu kadar kolaymı???

başta cuneyt erdem olmak uzere ve geldiginden beri çok elestırılen brıttonla bırlıkte tum oyuncularımızı hocamızı teknık heyetı yurekten kutluyorum....

BU BİR MİLATTIR...
takım reklamı acısından olsun, oyuncu pazarında soz sahıbı olma acısından,kendı oyuncumuzu pazarlama acısından, gelecek avrupa maçları acısından...
bu bir milattır...

TAKIMDA HİTE DAN BASKA SOLE ISTEKLI OYNAYAN GOREMEDIM BIDE BEGENMEDIMIZ JOHNSON
TAKIMIMIZI CANI GONULDEN KUTLUYORUMMM BURALARA GELDIGI ICINN
AMA BURAYA KADAR GELMISKENDE FINAL OYNAMAMIZ LAZIMM
NE KADAR COK SEVSEMDE BUYUK MACLARDA DEE OYNAYAMIYOO KENDINE GUVENI YOKK :roll:
BIDE OWENS NE OLDU ORTA MESAFEDEN BI TANE ATAMADI BIDE CUNEYT SADECE IKI MACTA TOPLAMDA
1 UCLUK :oops:
((SEZONUN BASINDA DEMISITIM BIZE BI PIVOT LAZIM VE ONU COK UZAKLARDA ARAMAMAK
LAZM DIYE JAGLA ADAMIN HEM POTA ALTINDAN HEM UZAKTAN SUTU VARRR))

VE BU KDAR ISTEKSIZ OYNADIGIMZ MACTA BILE BU KUPADA FAVORI GOSTERILEN TAKIMA HAKEMLER YUZUNDEN YENILDIK BUNUDA ANLAMIS DEGILIM SUREKLI BJK MACI DAHIL BUTUN HAKEMLER KARSI TAKIMI TUTUYOOOO

NEYSE HER SEYE RAGMEN BEN BU TAKIMDAN BURALARA GELMEKTEN MUTLUYUMM

BRAVO ASLANLAR

Kim ne derse desin oyun performansımız mükemmel.Guardsız bu kadar olur diyorum ben.Yapılacak pek birşey yok.

arkadaslar inş. hite ın durumu ciddi degıldır. cıkarken yüz ifadesınden cok acı cektıgı göruluyodu.

Sölinicek cok söz yok tesekkürler 12 aslan yürek mac da cok kırılma anı vardı saha içinde hep 8 kişiye 5 kişi oynadık hakemlerin caldıkları ortada birde ah owens ah o iki top kaybın olmasa hakemleride yenicekte son 3 dakika kalda saglık olsun

not(Bu arada ben dee nin kime benzedini cözdüm alex in ilk geldigi seneki hali büyük maclarda kayıp kücük maclarda show yapıyo insallah seneye bizle olursun vede büyük maclarında oyuncusu olursun dee de bu potansiyel var )

PAZARTESİ 21.30 YESİLKÖYDE BULUSMAK ÜZERE 12 ASLAN YÜREK