Uleb Cup| Galatasaray: 83 - Joventut Badalona: 90

Re: Uleb Cup|Galatasaray - Joventut Badalona

Jagla'yı murat hoca almak için çok bekledi ama hedefi olan bir takıma gitmek istiyorum diye ispanyayı tercih etmiş... murat hoca bir programda böyle açıklamıştı..
Jagla kaan kuralla dün yaptığı ropörtajda gs cafe crown un hiç sansı yok dedi...

yaa ALLAH AŞKINA SÜREKLİ TOP KAYBEDEN VE KONDÜSYONSUZ HÜSEYİN BEŞOK NASIL BU KADAR SAHADA KALABİLİYOR NEDENN? FARK 2 SAYIYA KADAR DÜŞMÜŞ VE HÜSEYİN TOP KAYBEDİYOR MURAT ÖZYER BU HATAYI YAPMAMALIYDII!!

valla dee brown'ın yerine ışıl alben oynasa daha iyi olurdu bu maçta...hakikaten kendimizi nasıl kandırmışız tbl'in ultra yavaş guardlarına karşı tek başına fast breakler atan dee brown' izlenimlerimizle...fakat karşıda öyle paspal guard'lar olmayınca dee de çöktü.Bu arada rubio'nun jagla üçlükteyken ona attığı pası anlayabilmiş değilim halen daha...hite 'a ise sölenecek birşey yok seneye acaba hangi euroleague takımında izleyeceğiz kendisini

Sertaç Kütükcüler' Alıntı:
Jagla'yı murat hoca almak için çok bekledi ama hedefi olan bir takıma gitmek istiyorum diye ispanyayı tercih etmiş... murat hoca bir programda böyle açıklamıştı..
Jagla kaan kuralla dün yaptığı ropörtajda gs cafe crown un hiç sansı yok dedi...
hakemler olmasaydı, görürdük jaglayı

Mustafa Yanar' Alıntı:
yaa ALLAH AŞKINA SÜREKLİ TOP KAYBEDEN VE KONDÜSYONSUZ HÜSEYİN BEŞOK NASIL BU KADAR SAHADA KALABİLİYOR NEDENN? FARK 2 SAYIYA KADAR DÜŞMÜŞ VE HÜSEYİN TOP KAYBEDİYOR MURAT ÖZYER BU HATAYI YAPMAMALIYDII!!
sen neyden bahsediyosun ya adam kariyerini riske etti

Sonsuz Tebrikler Aslanlara.
Aslanlarımız avrupa takımı olduğunu bir kez daha gösterdi.Ligle avrupa arasında inanılmaz bir oyun mücadele farkı.İnanılmaz bir istek farkı vardı.Hiç şüphemiz olmasın 3-5 yıla bu avrupayı sarsıcak bir takım olacağız.Ozamana kadar hakemlerde bu kadar yanlı olmazlar.
Biz buralara takım olarak geldik.İyi gündede kötü gündede bir takımdık.Tüm oyuncular kötü oynayan bir arkadaşının yerine 2 kat iyi oynamaya çalıştı ama Badalonaya karşı kazanmak içinde mücadelenin yanında şans ve hakemlerin tarafsız oyunu gerekli.

Mustafa Ulukök' Alıntı:
[quote="Sertaç Kütükcüler":vrcsiafv]Jagla'yı murat hoca almak için çok bekledi ama hedefi olan bir takıma gitmek istiyorum diye ispanyayı tercih etmiş... murat hoca bir programda böyle açıklamıştı..
hakemler olmasaydı, görürdük jaglayı[/quote:vrcsiafv]
zaten benimde yazmak istediğim burun kıvırdığı takıma yan etkiler olmasa(hakem triosu)yenilecek olmasıdı...

Hakemlere küfür etme komasındayım ve ağlamaktan kendimi tutamıyorum :oops: .Kısa ve öz konuşuyorum: Takımızın buraya gelmesinde emeği geçen herkese teşekkür ederim.Yarın 3.lük maçı var alacağız mutlu sona ulaşacağız.

dee nin şut istikrarı yok! hatta şutu yok desek :( tabiki buraya kadar gelmek müthiş bişey ama farkı 2 ye indirmişkenn BASİT hatalarla kendi kendimize maçı kaybettik ama 3. olma şansımız var yarın bakalım kim gelicek karşımıza BÜYÜK İHTİMALLE GİRONA OLCAK BU TAKIM BEN GİRONAYI GEÇEBİLECEĞİMİZİ SANIYORUM .YARINKİ MAÇ SAAT KAÇTA YİNE AYNI SAAT OLCAK GALİBA AMA???

Çok zoruma gitti bu Joventut'un oyun stili: her oyuncu atmas?n? biliyor, kaçt?g?ndada iki tane oyuncuyu pota alt?na dikip, hayvan gibi ribaundlar? almalar?. Hucum'da Rubio'nun bebeligindenmi kaynaklan?yor, bilmiyorum. Biz oyuncuyu savunurken bir degdigimizde faul'u çaliyorlar. Ondan ötürü büssürü yanlis karar veren hakem heyetinlerinin aileden bir kisilerine selamimi iletiyorum ;)
Herseye ragmen çok güzel mücadele ettik, ama rakip böyle kahpece oynayinca..
Özellikle Hite, Cenk, Johnson ve Hüseyin dörtlüsü müthis oynadilar ve takimimizi bu oyundan dolayi kutluyorum, Müthissiniz!
Yarin CET saati ile 15.30'de, TSI 16.30'da, ücüncülük maç?m?z var. Rakip büyük bir ihtimalle, gruplardada kars?lastigimiz Akasvayu Girona olacak. Bronz madalya ile dönersek, seneye ne olursa olsun Uleb Cup biletini kapmis oluyoruz. Yolumuz açik olsun!

Haa, birde takimimizi o bilet fiyatlarina ragmen desteklemeye çal?san ve bencede basarmis olan, ordaki taraftar grubunada tesekkür ediyorum! Ülkercilerinde cani sagolsun :p

Kim koyarsa koysun, Allah razi olsun, Badalona'ya koyana canim feda olsun, canim feda olsun.

Deniz Baskın' Alıntı:
[quote="Mustafa Yanar":12z0udzm]yaa ALLAH AŞKINA SÜREKLİ TOP KAYBEDEN VE KONDÜSYONSUZ HÜSEYİN BEŞOK NASIL BU KADAR SAHADA KALABİLİYOR NEDENN? FARK 2 SAYIYA KADAR DÜŞMÜŞ VE HÜSEYİN TOP KAYBEDİYOR MURAT ÖZYER BU HATAYI YAPMAMALIYDII!!
sen neyden bahsediyosun ya adam kariyerini riske etti[/quote:12z0udzm]
TAMAM KENARDA OTURSAYDI DA NE KARİYERİ RİSKE GİRERDİ NE HATA YAPARDI ALLAH ALLAH YA

Mustafa Yanar' Alıntı:
dee nin şut istikrarı yok! hatta şutu yok desek :( tabiki buraya kadar gelmek müthiş bişey ama farkı 2 ye indirmişkenn BASİT hatalarla kendi kendimize maçı kaybettik ama 3. olma şansımız var yarın bakalım kim gelicek karşımıza BÜYÜK İHTİMALLE GİRONA OLCAK BU TAKIM BEN GİRONAYI GEÇEBİLECEĞİMİZİ SANIYORUM .YARINKİ MAÇ SAAT KAÇTA YİNE AYNI SAAT OLCAK GALİBA AMA???

16:30 da maç. Girona'yı tanıyoruz. Dynamo'yu istemiyoruz =) Girona gelsin. Yenelim alalım bronzu seneye de garantileyelim ULEB'i. Gerçi ben Ligde şampiyon olacağımızı düşünüyorum.. (Ütopik mi oldu ? Yok yok olmadı)

Beyler Hüseyin'e laf söyleyen çarpılır onu başımız taşımamız gerekir.Onun orada saha da durması takım arkadaşının 2 kat daha fedakar oynamasıdır lütfen eleştirileri de mantıklı yapalım.

maçın 1. ve 2. periyotunda tecrübesizliğimz belli oldu sonra o acemiliğimizi üstümüzden attık ama iş işten geçmşti :(

Mustafa Yanar' Alıntı:
dikkat edersen ben hüseyini değil murat özyeri eleştirdim yoksa tabiki hüseyinin kondisyonu yok elinden gelenin fazlasınıda yaptığından şüphem yok olamazda.ama sadece o hatalar dan sonra MURAT ÖZYER YANINA ALMALIYDI SADECE demek istediğim bu!

Uzun yıllardan sonra ilk defa avrupa kupasına katılıyorsun..Final foura kalıyorsun..Herkesi ezen bir takıma karşı kafa kafaya oynuyorsun..Ee daha ne olsun..Hepsine ayrı ayrı teşekkürler..İnanılmaz duygulandım maç sonu...

BU SENE BASKETTE TARİH YAZDIK AMA YARIN YENMEMİZ LAZIM YENEMEZSEK SENEYE ULEBE KATILMAK ZORA GİREBİLİR

Hala takımı, oyuncuları eleştirenler varya sizi ve sizin türevlerinizi bir daha gelmemek üzere yok etmek lazım.

Sizin yaptığınıza toplum içinde AYIP derler VEFASIZLIK derler.... Benim gözümde ise sizin yaptığınız Ahlaksızlıktır, Karektersizliktir.

ASLANLARIM yaa avrupanın en iyi takımlarından biri olan badalona karşısında dişe diş oynadık HELAL OLSUN SİZLERE bide yarın 3. olursak(ki bence gironayı geçeriz) çok iyi olur