ULEB CUP

Galatasarayın ULEB Cup'daki rakiplerinden CSU Asesoft Ploiesti 25 yaşında 2.07 boyundaki sırp forvet Danilo Smiljanic'i kadrosuna kattı

eski Fenerli Gironada kim olduğunu siz tahmin edin komik bir transfer

bu arada Girona hazırlık maçında kaybetmiş hemde farkla buda sevindirici farkı söylemicem :D ayıp dalga geçersiniz

Re:

Hüsnücan Ardil' Alıntı:
eski Fenerli Gironada kim olduğunu siz tahmin edin komik bir transfer

bu arada Girona hazırlık maçında kaybetmiş hemde farkla buda sevindirici farkı söylemicem :D ayıp dalga geçersiniz

Granger'in yerine almışlarsa ya Stevenson ya da Marc Salyers'tır

Uleb Cup'ta temsilcimiz Galatasaray Cafe Crown ile aynı grupta yer alacak olan İspanyol ekibi Akavasyu Girona, bir süre önce yollarını ayırdığı Amerikalı forvet Antonio Granger'in alternatifini buldu.
İspanyol ekibi bir süre önce sakatlık sorunları sebebiyle yollarını ayırdığı eski Efes Pilsenli oyuncu Antonio Granger'ın yerine geçen sezonu Rusya Ligi takımlarından Unics Kazan'da tamamlayan Amerikalı forvet Jarod Stevenson'u kadrosuna kattı.

Geçen sezon Uleb Cup'ta takımıyla 16 maça çıkan başarılı oyuncu 13.3 sayı (%48 üç sayı) ve 4.2 ribaund ortalamaları ile mücadele etmişti.

32 yaşında ve 1.99 boyundaki tecrübeli oyuncu 2005-06 sezonunda ülkemizde Fenerbahçe forması giymiş ve sarı-lacivertlilerde çıktığı 12 Fiba Euro Cup maçında 15.3 sayı ve 5.5 ribaund ortalamaları ile oynamıştı.

aslında ortalamalar fena değil ama sevmediğim bir oyuncu

Galatasaray Cafe Crown'un Uleb Cup rakiplerinden Akasvayu Girona hazırlık maçında İspanya Ligi ekiplerinden Ricoh Manresa'ya 101-80 gibi farklı bir skorla kaybetti.

Akasvayu Girona: Drobnjak 8, Montanez 18, McDonald 10, Cvetkovic 21, San Emeterio 12, Vroman, Middleton 6, Vila, Teruel 3, Munoz, Sada 2

Montanez ve Cvetkovic iyi gibi görünüyor ama Drobnjak heralde fazla süre almadı.İnşallah Girona böyle devam eder Girona ile oynucağımız 2 maçtan birinde(Ayhan Şehenk'te ki) kazanarız diyr düşünüyorum ama önce 3 numarayı görelim

Komik transfer mi ! Komik mi bu yani ! Sizin basketbol siteniz olduğuna emin misin ? Çok doğru bir hamle keşke Gs alabilseydi stevenson'u.Ayrıca basket bilgine iki kere daha hayran kaldım.Marc Gasol eksiklikleri var adamların . ! Dalga geçmiyorum açıkcası senin yazılarına gülüyorum.

Re:

Burak Barut' Alıntı:
Komik transfer mi ! Komik mi bu yani ! Sizin basketbol siteniz olduğuna emin misin ? Çok doğru bir hamle keşke Gs alabilseydi stevenson'u.Ayrıca basket bilgine iki kere daha hayran kaldım.Marc Gasol eksiklikleri var adamların . ! Dalga geçmiyorum açıkcası senin yazılarına gülüyorum.

komik demem Girona Türkiye Ligi'nden falan adam topluyor her adam her transfer tanıdık onu kastettim ayrıca Stevensonı ömrüm billah sevmem onun Galatasaray'a gelmesini istemem ne kadar güzel olursa olsun

Sevmediğin adamın istatistiklerine bi göz atsan ya da Türkiye'de ki maçlarını aklına getirsen.Bence komik değil çok iyi bir transfer.Ha bide üçlük yüzdesine göz at daha da gülersin.

stevenson' rakıbımızde olması kotu oldu basımız agrıyacaktır buyuk ıhtımal bakalım bızım 3 numara nasıl olcak.

Stevenson,Fenerbahçe'ye gelmeden önce ULEB'in en iyi 3 numarasıydı beyler,Fenerbahçe'de de çok iyi işler yaptı.Bazı şeyler hemen unutuluyor galiba,alacağımız 3 numara Jarod STEVENSON olsaydı hangimiz üzülürdük.Tartışmaya bile gerek yok

öle ya stevenson cok işimize yarardı iki yönünüde iyi oynuyodu güçlü olan rakibimiz gücüne güç kattı aslında granger'ı 5.ci yabancı olarak kadroya alsak tam bi şutör zaman zaman iyi iş yapardı ama sakatlığı çok etkiledi onu ama düşünebiliris saygılar.

>bjk S.W. Teramo?yu 72-69 yenmiş.67 sayı 4 yabancıdan!!!bu biraz yerli oyuncularının yetersiz ve az süre almış olmasından kaynaklanıyor olabilir ama gerek ligde gerekse uleb cup'ta yabancılarımızdan böyle bir katkı şart.umarım alınacak forvet "fitch gibi kontrolden çıkmamak şartıyla " 20 sayı ortalamalarını bulur ve içeride ki uzunlarımızı rahatlatır.gelecek iyi bir forvet hem skora katkı yapacaktır hem de uzunların verimliliğini arttıracaktır.