Umudumuz Tükeniyor-Sabrımız Taşıyor...

ozzy' Alıntı:
İtslikethat , bilenler biliyormuş seni biz bilmiyoruz. Söyle de bilelim kimmişsin? Ettiğin laflardan tpichs bir "siz benim kim olduğumu biliyormusunuz?" havası seziyorum. :lol:

Haa ortada Kaan Kural ve M.Murathanoğlunun kötü taklitleri (basketboldan bihaber 2 kelime öğrenip basket ulemeası kesilen ) türedi belki onladan birisindir bilemiyorum. Buraya gelip "otorite" havalarında yazman da komik kaçıyor. Bence biraz daha çalışmalısın :)

Vay be elimizdeki kadro ligin en kötüsüymüş. Breh breh Ototritemiz öyle buyurmuş öyledir o zaman. :D
Sana kesinlikle katılıyorum Hiçbir gerçek galatasaray'lı kadromuza ligin en kötüsü DİYEMEZ. Hiçkimsede Mevcut kadro hakkında ATIP-TUTMASIN............

Hehehe :) Çocuklar amma safsınız yahu, bi de oturup 2 sayfa arkadaşa dert anlatmışsınız. Bakın ben o akdar akıllıyım ki arkadaşa ilk ciddi cevabımdan sonra ikinciye gerek duymadım. Zira söylemedi demeyin arkadaş halil üner falan değil bizzat svetislav pesic'dir.O yüzden her dediği doğrudur, hepsine "he" demek gerekir. Onun için rüya takım salyers'lı oyak renault'dur...

Hakikaten yahu aklıma gelmişken, koskoca salyers'lı oyak renault'yu küme düşüren yücel platin nereye gitti yahu. O kadroyu küme düşüren adamla biz bu mahalle takımıyla 2. ligde bile tutunamayız...

Sovereign, alvin lütfen yahu! Kendi denginiz adamlara laf yetiştirin.Büyük üstatlara dokunmayın...Ha bi de koç falan olmayın e mi :lol:

edit: aklımdayken sovereign sen hücum setlerini al, ben de savunmaları hazırlarım, alvin sen de şut çalştır. Hani üstad çok biliyosanız iki set çizin buyurmuştu ya! Gidip yarın antremanı basıp çizdiğimiz setleri anlatalım :shock: :D

sovereign
neyin sonucu ortada güzel kardeşim... bak bugün kaale almadığımız harvey nasıl oynadı...
hahhaha ya booker pivotsa boddi de kapı gibi nasıl pivot oynuyor, o yüzden mi ülker'in zuu'su karşısında tribüne çıkıp şut atmak zorunda kaldı...
Ben sana Fener'de Aydın Örs adamı pivot oynatıyor diyorum, galatasaray'ın pivotu boddi'dir diyorsan tamam güzel kardeşim...

roberto baggio, ozzy ve en son saygın akel...
hakaretlerinizi üzerime almıyorum çünkü basketbolla alakanız yok demek ki... çünkü basketbol tartışmayıp tamamen kişisel saldırıyorsunuz.
Beni tanımadığınız için konuşmalarınız da umurum da değil, fakattt...
Saygın Akel
benim galatasaraylılığımı sen tartışamazsın. Ben kulübün azasıyım...
bu kadronun iyiliğini ya da kötülüğünü tartışırım... Ligin en kötülerinden biri bu kadro, o yüzden de dipte...

100. yılındaki takımın kadrosunu ne beşiktaşla, ne fenerle mukayese edemezsiniz.

fenerin yabancılarından bizimkiler iyi gibisinden bir laf edip johnson'ın her maç kılpayı triple-double'ı kaçırdığı gibi muazzzam bir laf edersen ben de sana istatistikleri veririm...

Evet onlar da ortada gördük triple'ı...

mukayse ederken guardı guardla kıyaslarsın yani damir ile johnson'ı

power'ı power ile burada da zaten boddi iyi dedik ama o da salyersın bugünkü tekel maçı dahil anlamsız biçimde kötü oynamasından dolayı...

booker'ı kıyaslayacaksan giden brezilyalı ya da little ile mukayese edeceksin aynen harveyi de...

jacobson geldiğinde iyiydi sonra kötü oynamaya başladı... gördüğün en iyi şutörlerden biri oysa eyvah dedim ve yüzdelerini verdim

Fakat size göre takım çok iyi ama şu halil üner yok mu, batırdı takımı... Harika... ya komik bunlar...
buradaki bazı arkadaşlar da benim kim olduğumu biliyorlar, tesadüfen...

Murat Murathanoğlu, Kaan Kural filan taklidi gibi laflar gayet komik...

bana büyük kolej ve tekel hariç ozaman sen kıyasla kardeşim ben anlamıyorum ya sen ispatla mesela daçka

rice, vincent jones, whorton, iki nunmarası rice daha iyi jones whorton karşılığı sende yok, yerlilerde de oynayan adamları seninkilerden daha hırslı ve iyi...

feneri yendi, efesi elinden kaçırdı, bak itü... harunsuz neredeyse efes'i yeniyordu... zaten seni 2 defa yendi ama yookk coach hatasıydı değil mi...

neyse, siz kendi derneğinizde takılın durun...

GORDON
sen hafıza kaybına filan uğradın galiba burada yücel platin takımın başına geçsin filan diye yazan sendin ben Yücel Platin'in oyak'ı küme düşürüp banvitt'ten lig başlamadan gönderildiğini yazdım... ara bul postlardan orada da Yücel'i savunan sendin hahhaha iş iyicene komikleşti valla

Şuraya yazdıklarınıza ve eleştirilere bakılırsa pesiç olmak size yakışır gordon'cum... halil üner basketboldan ne anlar değil mi canım kardeşim... Siz oturup takımı yönetseniz bu takım şampiyon bile olur ya...

Doğru yahu o ironiyi anlayacağını sanmakla ahmaklık yapmışım.Affet beni üstad... Zira o ironi sana biraz ağır geldi..

edit: Üstad iki de bir "beni bilen biliyor diyorsunuz" Şu gül cemalinizi bizlere de gösterseniz de biz de kimle konuştuğumuzu bilsek... Benim tahminim pesic ama başka birisi çıkarsanız da şaşırmam.

O arada bir dönemk dean smith ve koç k nın setlerini incelemişliğim vardır. Acaba ben de koç olabilir miyim ki? Hem bakın set de çizebiliyorum...

itslikethat arkadaş görüşlerinde yalnız gibi görünüyor ama ben de katılamayacağım ne yazık ki... Ben ciddi olarak Jacobson'ın ligin en iyi şutörlerinden biri olduğunu düşünüyorum. Normal şut yüzdesini ise (kötü değil normal) düzgün bir hücum setimiz olmamasından dolayı sıkça el üstünden şut atmak zorunda olmasına bağlıyorum ki bunlarda bile oldukça başarılı. Ron Johnson'ı pek konuşmaya gerek yok, ligin en iyi oyuncularından biri. Ülker'de bile öyle oyuncu yok. Boddicker ise takımın yıldızı gibi gözüküyor, hücumda çok başarılı ama oyuncularımız hakkındaki tek olumsuz görüşüm: Malesef bu kadar kötü bir pota altı savunmacısı daha görmedim. Türk oyuncular da istikrarsız ama tecrübeli ve tehdit yaratabilecek oyuncular. Netice olarak bence bu kadro vasatın biraz üzerinde bir koçla oldukça iyi iş yapar.

Bu forum eğlenceli olmaya başladı.. Takım kötü moraller bozuk ama böyle mesajlar gördükçe bir parça neşeleniyoruz. İtslikethat kardeşim seninle basketbol konuşamam çünkü daha önce de söylediğim gibi mesajlarına basketbolla ilgili yanıt verecek kadar kıymet vermiyorum. Bu şekilde öğreten adam pozlarında yazmaya kalktığın ve de şaçmaladığın sürece de vereceğim yanıtlar maytap geçme düzeyinde olur.

Kim olduğun umurumda değil buraya attığın mesajlarla değerlendirilirsin. Doğru düzgün bir mesajına da rastlamadım.

Gordun'cum
ağır gelen birşey yok
aramızdaki, daha doğrusu senin Yücel çok iyidir tartışmasını hatırlayan olmaz...
bir de kalkarlar yücel'i beğendiğimi filan sanırlar aman ha dedim...

valla neyi incelediğin umurumda değil, ama yücel takımın başına gelsin demen bence yeterli ölçü...

başkasına pek gerek yok, eh tabe sen de yüzel değilsen ahahahha yok olmadığını biliyorum... neyse...

ayrıca internette bir sürü drill ve set filan var hatta animasyonluları bile var... ne olacak ki... coach'luk sadece öyle yapılmıyor...

hadi sizin boyutunuzda bir espri yapayım... resim çizebilirsiniz ama picasso olamazsınız... hohohooh

Ya hakikaten burada muhteşem bir ortam oluştu...
Ya bizim abd'li guard Ülker'de bile yok mu... Buna ne denebilir, ben pes ettim siz bunu bir Ergin Ataman ya da Hakan Artış'a söyleyin lütfen onlar cevap versin...
Ozzy maytap da geçebilirsin çatapat da... hahahha... Ne cevap verilir ki sana tek hoşuma giden yanın DrJ animasyonun güzel bulmuşsun...

Eaaahhh,
yahu üstad siz beni okumamışsınız bile.Şimdi bana "yücel platinden zerre haz etmem" diye başlayan postumu çıkarttırmayın. Ha ama kendisini Halil Üner'e tercih ederim o da ayrı konu.Koçluk dersiniz için de teşekkür ederim, 2. ironiden de haberdar değilsiniz :) Lakin çok espritüelsiniz de benim boyutlarımdan pek haberdar değilsiniz.

Ama siz yazdıklarımı nasılsa okumadığınız için bu kısır diyaloğu fazla uzatmayacağım.

O arada jacobson bu ligin en iyi "set şutör" üdür. Fakat evet galatasarayda bir işe yaramaz zira galatasarayda set yoktur...

Antiparantez yücel platin kötüdür
yücel platin kötüdür
yücel platin kötüdür

BElki üç kere yazınca okursunuz.Yoksa okuduğunuzu anlayabildiğinizi biliyorum.Biliyorum di mi :lol:

edit: Ülker'de böyle gard yok ne alaka hakikaten! VAr var o kadar da abartmayın...

hahhahaha
Gordon...
Peki bu kötü arkadaşı neden takımın başına layık gördün de ben itiraz edince arkadaşı savunup bana karşı saldıraya geçtin

''hocam haklı olmak gibi bi derdim yok,keşke alay edilecek kadar haksız olsam da böyle berbat bi konumda olmasak.Durum apaçık ortada,bu adamın bize verebileceği ne sportif ne de insani anlamda hiçbir şey yok.Burdaki bir çok arkadaş da istemediği halde sırf giderse takımı yönetecek kimse çıkmaz diye" aman destek "diyo. Eğer hakikaten Halil Üner istifa ettiğinde veya kovulduğunda yeni bir hoca bulamayacak kadar aciz insanlarla(yücel platin bile çok daha optimal bir çözümdür) yönetiliyorsak bu yönetimin de ünerle kolkola gitmesi gerekir.eğer yücel platini bile getiremeyecek kadar acizsek zaten hiç durmayalım,basalım gidelim...''

Bunu sen yazmıştın değil mi?

neyse gordon'cum
bak ülker'de bundan var mı, yok mu konusunda anlaştık hiç olmazsa...
biraz yatıp uyuyayım da nba all-star haftasonu başlıyor, maça kalkabileyim...
iyi geceler, tatlı rüyalar...

Ne oldu? Rahatız mı oldun? Sen millete hahhaha kohkohkoh yanıt veriyorsun da benim yazdıklarım seni neden rahatsız ediyor? Dolu veya boş bu şekilde mesaj attığın sürece ben veya başka birinden benzer tepkiler alman çok doğal.

Güzel kardeşim ozzy...
ben başkasıyla tartışırken araya sen girdin... direkt kişisel laflar ettin... Yazdıklarının hiçbirinin basketle alakası yok, alttan aldıkça da üste çıktın... Bak ben bir fikir savunuyorum yani... Senin yazdığına bodoslamadan girmedim... Beğen ya da beğenme...
Neyse, sana da iyi geceler, tatlı rüyalar, basket konuşacaksan arada konuşurum...