Valentin Pastal

cem abi sana güvendiğim için kaynak falan sormicam ama bişi sorcam kiraladıkmı transfermi ettik bide valentin için bişi anlamıyorm türk statüsünde oynuyabiliyormu???

prdn adamın statüsü diğer haberler içinde yazıyomuş

Evet bende merak ediyorum. Valentin'i satın mı aldık,yoksa kiraladık mı? Ama bence kiralamışızdır. Çünkü Efes böyle yetenekli bir genci bize kolay kolay vermez. Zaten en büyük rakipleri Ülker ile sponsorluk anlaşması imzaladık. Ayrıca başka transfer haberleri varmı?

Re: Valentin Pastal Galatasaray'da

cemcemgs' Alıntı:
Bu ayrı topici hakediyor diye düşündüm. Valentin'i transfer etmişiz. Hayırlı olsun.

kesin mi? kiraliktir herhal

hayırlı olsun galatasarayımıza..

valentın pastal hangı mevkıde oynuyo onu ogrebılırmıyım ??

bıde valentın şu sarışın çocuk degıl mı?? :eek:key

kezzap777' Alıntı:
hayırlı olsun galatasarayımıza..

valentın pastal hangı mevkıde oynuyo onu ogrebılırmıyım ??

bıde valentın şu sarışın çocuk degıl mı?? :eek:key

cocugun tipini bilip oynadigi mevkiyi bilmemen :hi

izledim efes maçlarının son dakikalarında oyuna gırınce görüyodum..

zaten girdikten 1dk sonra maç bitiyodu.. :muhaha

Tam bilemiyorum ama herhalde kiralıktır. Valentin altyapılarda çok etkili bir isimken A takımda o beklenen sıçramayı daha yapamadı ama umarım bizde açılır. Bu arada Efes denemek için 86 doğumlu bir Hırvat guard getirdi geçen günlerde. 5. yabancı olarak alırlarsa Barış'ı da belki kiralarlar.

cemcemgs' Alıntı:
Tam bilemiyorum ama herhalde kiralıktır. Valentin altyapılarda çok etkili bir isimken A takımda o beklenen sıçramayı daha yapamadı ama umarım bizde açılır.
.

ama yeterince oynamadı daha doğrusu hiç oynamadı dimi ???

acaba barışı kiralarlarsa biz el atarmıyız

bn hayırlı olsun yazmayı unuttum yaaa :kop HAYIRLI OLSUN

bide bn bu sene o kadar umutsuz diilim bu sene ilk 4e oynıcaz inşallah

Valentin Pastal Galatasaray'da

3 Numara sorununu da hallettik.Şimdi yedek bir oyun kurucuya ihtiyacımız var.(İsmet'ten daha tecrübeli olmalı).Efes Pilsen'den Barış Ermiş olabilir mesela.Böyle geniş bir kadroyla da ligin tozunu atar Efes'le de final oynarız.

Hayal kurmayalım ne finali? pastal'ın Cihad dan çok daha etkili olacağını düşünmüyorum. Ayrıca yabancılar iyi bile çıksa 40 dk civarı oynamak zorundalar, bu demek ki ligin en etkisiz dış kadrolarından biriyiz...Play-off büyük başarı. Hem de çok büyük

Valentin Pastal Galatasaray'da

Oynarız.Final de oynarız Şampiyon da oluruz.BJK bile oynadı.Biz haydi haydi oynarız.Üstüne bi de şampiyon oluruz.Hele bi kim olduğumuzu yeniden hatırlayalım(taraftarlar dahil) bu ligin tozunu atarız biz.

Re: Valentin Pastal Galatasaray'da

adamkiewicz' Alıntı:
Oynarız.Final de oynarız Şampiyon da oluruz.BJK bile oynadı.Biz haydi haydi oynarız.Üstüne bi de şampiyon oluruz.Hele bi kim olduğumuzu yeniden hatırlayalım(taraftarlar dahil) bu ligin tozunu atarız biz.

kesinlikle katılıyorum biz şampiyon olamayan bi takım diilizki zamanında oldukta yani futbolda sadece 4büyükler oluyo diğerleri peleyide getirse olamaz gibi bi kanun var ama baskette öle bi kanun olsa bile bize etki etmez çünkü biz iyi bi takımız ve her sene hedefimiz ŞAMPİYONLUK olmalı
olur olmayız ama hedeften şaşmak yok!!!

gordon' Alıntı:
Hayal kurmayalım ne finali? pastal'ın Cihad dan çok daha etkili olacağını düşünmüyorum. Ayrıca yabancılar iyi bile çıksa 40 dk civarı oynamak zorundalar, bu demek ki ligin en etkisiz dış kadrolarından biriyiz...Play-off büyük başarı. Hem de çok büyük

ABİ SİZ BÖYLE YAPARSANIZ HERŞEY HAYAL OLUR

VALENTİN GÖKHAN IN ARKASINA GELDİ

EN SON AKDENİZ OYUNLARINDA MİLLİ FORMAYI GİYDİ

HÜSEYİN VE FATİHDEN SONRA 3. MİLLİ OYUNCUMUZ OLDU

duman 1905' Alıntı:
gordon' Alıntı:

ABİ SİZ BÖYLE YAPARSANIZ HERŞEY HAYAL OLUR

VALENTİN GÖKHAN IN ARKASINA GELDİ

EN SON AKDENİZ OYUNLARINDA MİLLİ FORMAYI GİYDİ

HÜSEYİN VE FATİHDEN SONRA 3. MİLLİ OYUNCUMUZ OLDU

şaka maka 3milli oyuncumuzda bench