Yabancı oyuncularımızın imza töreni

Re: Gurovic ve Milojevici karşiliyoruz

Arkadaşlar!

Ziziç'e 30 kişi gittik, şimdi daha fazla olmalıyız, lütfen müsait olan herkes imza törenine gelsin!

Ne zaman olacak belli mi bu sefer haftasonu yada akşam saatleri olsa bari öyle olursa gelebilirim.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Arkadaşlar!

Ziziç'e 30 kişi gittik, şimdi daha fazla olmalıyız, lütfen müsait olan herkes imza törenine gelsin!
Eyup abi konuyla ilgisi yok ama cevaplarsan sevinirim . İmzalar kac yıllık. Ayrıca o gün müsaitsem bende gelcem

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Arkadaşlar!

Eyüp abi; yine az kişi olursak, yoldan geçenleri çevirelim bu sefer :)

Emin Doğanca' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":15diu7sj]Arkadaşlar!

Eyup abi konuyla ilgisi yok ama cevaplarsan sevinirim . İmzalar kac yıllık. Ayrıca o gün müsaitsem bende gelcem[/quote:15diu7sj]İmzaların ne kadarlık olduğunu bilmiyorum.

en az 50 kişi çadırda ciddi bi kalabalık oluşturmalıyız tamam onlar yıldız ama galatasaray taraftarının da yıldız olduğunu göstermeliyiz bilsinler nasıl büyük bi taraftarın önünde oynayacaklarını

Arkadaşlar yer ve saati tekrar tekrar sormayalım yeri geldiği an tabiki duyurulacak.. Bizde orada olacağız...

arkadaşlar karşilamaya gelebilecek arkadaşlar konuya cevap olarak +1 diye yazarsaniz en azindan kaç kişi olabileceğimiz hakkında tahmin yürütebiliriz.

haftasonu olursa kesin ordayım
+1

Eyüp bey kulüple konuşun adamlar hafta sonu gelsinler. Öyle alsınlar uçak biletlerini.

Gökce Başaran' Alıntı:
Eyüp bey kulüple konuşun adamlar hafta sonu gelsinler. Öyle alsınlar uçak biletlerini.

Ben konuştum da ayarlanacak dendi. Büyük ilgi var, taraftarın gelebileceği bir saate alırsanız biz de güzel bir organizasyon yaparız dedim. Ayarlanacak o dendi :)

Resmi site açıklama yapsın öncelikle, sonra iştirak eden çok olacaktır diye düşünüyorum!