Yabancı oyuncularımızın imza töreni

Re: Gurovic ve Milojevici karşiliyoruz

Hem konuyu yukarı taşıyım dedim hem de aklıma birşey takıldı . ABD'li oyuncularımızın başı kel mi ? Onlar için imza töreni yapılmayacak mı ?
Yoksa toplu bir imza törenimi olucak Guroviç ve Milo gelince ?

arkadaşlar karşilama törenini daha çok kişiye duyurmaliyiz.Gs taraftar, ultraslan forum sitelerinde duyuru yapabiriz.Msn vb yolla arkadaşlarimiza tanidiklarimiza haberi iletebiliriz.Facebook grubumuzun şuan itibariyle 64 üyesi bulunmakta...

Bu arada Eurocup'ın resmi sitesinde bir hafta önce transfer haberimiz hala en üste yer alıyor haberler kısmını tıklayınca.

Kutay Çamcı' Alıntı:
Yok mudur bir haber ne zaman gelecekler ülkemize ?

az önce GS TV'DE izledim geldiler:D hayırlı uğurlu olsun çok rahattılar valla hele gurovic dehşetti artık klas bi imza törenii yakışırr:D

Bekir Sayım' Alıntı:
[quote="Kutay Çamcı":1iahj80b]Yok mudur bir haber ne zaman gelecekler ülkemize ?

az önce GS TV'DE izledim geldiler:D hayırlı uğurlu olsun çok rahattılar valla hele gurovic dehşetti artık klas bi imza törenii yakışırr:D[/quote:1iahj80b]

Hoş gelmişler . Bilgi için de teşekkür ederim . Tufan'dan sonra buruk olacak herşey ama ...

Yönetim böyle oyuncuları kadromuza katacak, ben de evde tv başında bekleyeceğim bir kanalın haberi vermesini...

Semih Bey, hem karşılamaya hem imza törenine gidiyoruz değil mi : )

İmza töreni neden hala açıklanmadı. Yoksa geçen sene olduğu gibi Ada'da bir tören mi düşünüyorla. Öyle birşey olsa biz gidebilecek miyiz ?

2 oyuncuda dün akşam saatlerinde İstanbul ' a geldiler . Resmi sitede bir röportaj var onu izleyebilirsiniz . İmzanın ne zaman olduğu hakkında bir bilgi yok . Eyüp abi senden bilgi bekliyoruz :)

Gurovic ve Milojevic İstanbul'da
Galatasaray Cafe Crown'ın yabancı transferleri Milan Gurovic ile Dejan Milojeviç, resmi sözleşme imzalamak için İstanbul'a geldi.

Kaynak : NTVSPOR

18 Ağustos pazartesi günü resmi sözleşmeye imza atmaları beklenen yıldız oyuncular, Türkiye'ye tüm kupaları kazanmak için geldiklerini söylediler.

Sarı-kırmızılı takımın menajeri Mert Uyguç, tarafından karşılanan iki Sırp oyuncu da Galatasaray Cafe Crown formasıyla birlikte güzel işlere imza atacaklarını söylediler.

Daha önce de istanbul'a geldiğini belirten Gurovic, "Burayı biliyorum, çok güzel bir şehir. O yüzden şu an burada çok olumlu hislerle konuşuyorum. Galatasaray'ı izledim ve geçtiğimiz sezon Uleb Kupası'nda yarı final oynadığını, bu yıl daha yukarıyı hedeflediğini biliyorum. kendim ve takım arkadaşlarım üzerinde baskı yaratmak istemiyorum, ama taraftarla birlikte şampiyonluğu kutlayabileceğimizi düşünüyorum" dedi.

Başarılı olmak için İstanbul'a geldiklerinin altını çizen Milojevic, "Gurovic ile burada çok güzel işler yapacağız. gelmeden önce Drobnjak ve Skepanoviç ile konuştum ve çok olumlu şeyler duydum. En ufak bir olumsuzluk yaşayacağımızı düşünmüyorum" şeklinde konuştu.

İki oyuncu sarı kırmızılı taraftardan övgüyle söz ederken, Dejan Milojevic, Fenerbahçe derbilerinin önemini bildiklerinin de altını çizdi.

Derbilerin önemini bildiklerini dile getiren Milojevic, "Partizan'da forma giydiğim için derbilerin önemini biliyorum. Bu yüzden Galatasaray-Fenerbahçe rekabetini de tahmin edebiliyorum. ama taraftar bizimle olduuğu sürece Fenerbahçe dahil herkesi yenebileceğimize inanıyorum" dedi.

Gurovic ve Milojevic'in 18 Ağustos pazartesi günü Mecidiyeköy'deki futbol aş binası önünde kendilerini sarı kırmızılı kulübe bağlayacak resmi sözleşmeye basın önünde imza atacaklar.

Gurovic ve Milojevic'in gelis goruntuleri Galatasaray.org Sarı-Kırmızı Medya bolumunde var. Lutfen ilk demeclerini izleyiniz.
Bu adamlari asmadan önce.

Adamlar kendilerine felaket güveniyorlar.Galatasaray-Fenerbahce rekabetini konuşurken Gurovicin yüz ifadesini dikkatle izleyin :)

Abi gurovic cok ciddi ama...Milojevic inanılmaz eglenceli bir adama benziyor...Yüzünden gülücük eksik olmuyor..

mustafakaya' Alıntı:
Gurovic ve Milojevic'in 18 Ağustos pazartesi günü Mecidiyeköy'deki futbol aş binası önünde kendilerini sarı kırmızılı kulübe bağlayacak resmi sözleşmeye basın önünde imza atacaklar.

evet arkadaşlar tarih de belli olduğuna göre kaç kişi geliyor???

Arkadaşlar bu mesele bazı insanlar tarafından ciddi bir şekilde proveke ediliyor, arma sevgisiyle, GS sevgisiyle, imza törenine giden insanlara çirkin yakıştırmalar vede suçlamalar yapılabilir, bunun için imza törenine gitmeyelim diyorum!

Oyuncumuz çıksın basketbolunu oynasın, umarım herşey zamanla yoluna girecektir.

Eyüp ağabey öyle birşey olursa ilk Gurovic'den dayak yer vallahi. Gerisini düşünemiyorum zati...

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Arkadaşlar bu mesele bazı insanlar tarafından ciddi bir şekilde proveke ediliyor, arma sevgisiyle, GS sevgisiyle, imza törenine giden insanlara çirkin yakıştırmalar vede suçlamalar yapılabilir, bunun için imza törenine gitmeyelim diyorum!

Oyuncumuz çıksın basketbolunu oynasın, umarım herşey zamanla yoluna girecektir.

Abi sen daha iyi bilirsin ama gitsek hocamız ve aslanlarımızın yanında olacağız desek ve gelsek daha iyi olmaz mı ?